Туреччина. Море 

Автобусний тур 

08.08.2020-19.08.2020

 

12-денний автобусний тур

Туреччина, Греція, Румунія

Стамбул (2 дні), Бурса, Паммукале, Ієраполіс, Карахаїт, Кушадаси (2 дні), Ефес, Айвалик (4 дні), о. Лесбос, Троя, Дарданелли, Плоєшть, Бухарест, Сіная, Бран, Брашов

Вартість туру з людини при двохмісному проживанні 515 євро

Опис спального автобуса тут 

День 1 (08.08.2020)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями

13:00 – зупинка на обід 

19:00 – 21:00 – проходження кордону Україна – Румунія

Нічний переїзд

 

День 2 (09.08.2020)

Перша половина дня – проходження кордонів Румунія – Болгарія та Болгарія – Туреччина

16:00 – СТАМБУЛ, ТУРЕЧЧИНА. Поселення до готелю**** у центрі. «О, Захід є Захід, Схід є Схід, і з місць вони не зійдуть» - так писав у своєму вірші Ред’ярд Кіплінг. Але цю мудрість спростовує Стамбул, що, перебуваючи безпосередньо на кордоні Європи та Азії, є символом переплетення двох культур. Він розташований по обидві сторони Босфорської протоки, яка з'єднує три моря: Чорне, Мармурове і Середземне. Стамбул, одне з найдавніших міст світу з величезною історією, в різний час встиг побувати столицею трьох імперій: Римської, Візантійської та Османської. Його минуле відображене у численних пам'ятках історії та культури. Вільний час 

 

День 3 (10.08.2020)

Сніданок 09:00 – пішохідна екскурсія (10€ / 2 години)

Продовження знайомства зі Стамбулом.

Факультативно – колишня столиця Османської імперії м. БУРСА (7€ / 1,5 години поромом через Мармурове море в один бік з порту Yenikapi) Незважаючи на те, що Бурса має вражаючий масштаб, темп життя тут дуже розмірений і спокійний. Туристи приїздять сюди заради гарних мечетей, колоритних передмість, східних ринків. Чарівні вулиці міста з оригінальними будівлями в національному стилі ідеально підходять для тихих прогулянок. На цікавих туристів скрізь чекають гарні сюрпризи: привабливі ресторани з безліччю національних страв, відмінні магазини та майстерні.

22.30 – виїзд зі Стамбула. Нічний переїзд

День 4 (11.08.2020)

08:00 – 13:00 ПАММУКАЛЕ, ІЄРАПОЛІС і КАРАХАЇТ. Памуккале - унікальний природний об'єкт, що розкинувся в південно-західній частині країни в 16 км від міста Денізлі. Винятковість місцевості полягає в її геотермальних джерелах, що утворилися серед травертинових відкладень. У перекладі з турецької мови Памуккале - це «Бавовняний замок», і таку назву якнайкраще відображає вигляд пам'ятки. Об'єкт, аналогів якому не знайти в усьому світі, знаходиться під охороною ЮНЕСКО і щороку приваблює до себе сотні тисяч туристів, відпочиваючих на курортах Туреччини. Басейн Клеопатри вже давно став невід'ємною визначною пам'яткою Памуккале. У ІІ-му столітті до н.е. цар Пергама Євмен II звів неподалік від місцевості місто Іераполіс, що користувався великою популярністю у римлян, які не могли уявити своє дозвілля без видовищних уявлень. Амфітеатр, що вміщав до 15 тисяч глядачів, довгий час служив майданчиком для гладіаторських боїв. До наших днів споруда дійшла в доброму стані, чому посприяли тривалі відновлювальні роботи. Зовсім поруч c Памуккале є невелике селище Карахаїт, що має власне маленьке червоне природне диво - червоно-руді травертини Кирмизи-Су, сформовані мінеральними джерелами з високим вмістом заліза. 

16:00 - поселення до готелю*** у курортному місті КУШАДАСИ на березі Егейського моря Унікальний природний заповідник. Курорт. Райське місце на березі найгарнішої затоки Егейського моря. Стародавнє місто, заселене ще за часів античності. Старовинний османський караван-сарай. Нарешті, сучасне турецьке місто, що надає своїм гостям максимум можливостей відпочити і розважитися. Так-так, це все про одне місце на карті Туреччини - Кушадаси!

 

День 5 (12.08.2020)

Сніданок

Вільний день відпочинку на морі

Факультативно: 09:00 - 14:00 – автобусно - пішохідна екскурсія до ЕФЕСу та Будинку Діви Марії (10€) Ефес - стародавнє античне місто, від якого до наших днів добре зберіглося багато споруд. Це - найпопулярніша визначна пам'ятка Туреччини. Насамперед місто відоме храмом Артеміди, який є одним з семи чудес античного світу. Будинок Діви Марії - місце на Солов'їній горі, недалеко від Ефеса. Крихітний кам'яний будиночок, біля якого розкинулося велике дерево з величезним дуплом, а в повітрі стоїть аромат хвої, змішаний із запахом оливкових дерев. Саме тут, за переказами, провела свої останні роки Діва Марія - мати Ісуса Христа. 

День 6 (13.08.2020)

Сніданок 11:00 – виїзд з готелю. Переїзд (250 км) до іншого курорту – АЙВАЛИК.

14:30 – поселення до готелю***. Відпочинок на морі Айвалик - невелике, чарівне курортне містечко з приємним м'яким середземноморським кліматом на узбережжі Егейського моря, уздовж берега якого простяглися кілометри чудових чистотих та облаштованих пляжів з дрібним, білим піском. Інфраструктура Айвалику нічим не поступається іншим турецьким курортам. Втім, віддаленість від аеропортів уберегли містечко від масового російськомовного туризму. Цей затишний курорт перебуває у гармонії з природою: навколо нього розташовано 23 невеликих острови, а горбиста мальовнича місцевість оточена сосновими і дубовими лісами, тому повітря тут має особливі цілющі властивості. А місцеву оливкову олію вважають однією з найкращих у світі! Айвалик - ідеальне місце відпочинку для поціновувачів пейзажів, природи і моря. А за даними ВООЗ місцевий пляж Саримсакли має найкращий пісок у світі.

 

День 7 (14.08.2020)

Сніданок

Вільний день відпочинку на морі

Факультативно: Поромна подорож на ЛЕСБОС, ГРЕЦІЯ (30€) – легендарний острів, оповитий безліччю інтригуючих таємниць та легенд, що привертають увагу мандрівників зі всього світу. Колоритність Лесбосу відразу закидає мандрівників у вир античного мистецтва і автентичної архітектури. Одноденна подорож на Лесбос, що омиваються блакитними водами Егейського моря – це чудова можливість не просто насолодитися усіма принадами пляжного відпочинку, але й ближче познайомитися з історією Греції.

 

День 8 (15.08.2020) Сніданок

Вільний день відпочинку на морі

 

День 9 (16.08.2020)

Сніданок Вільний день відпочинку на морі до 13.00

15:30 - 17:30 –ТРОЯ Напевно, у світі мало тих, хто не чув назву цього легендарного міста хоч раз у своєму житті, хто не чув про відомого Троянського коня, який різко змінив хід Троянської війни. Починаючи від "Іліади" Гомера, де описаний 51 день останнього року Троянської війни, про Трою сказано і написано дуже багато. Троя завжди цікавила і продовжує цікавити різних вчених: археологів, істориків, літераторів і краєзнавців. А чи знаєте Ви, що Троя знаходиться у Туреччині? І сьогодні наш шлях саме туди!

18:00 - 19:00 – поромна переправа через ДАРДАНЕЛЛИ

22:30 - 00:00 – проходження кордону Туреччина – Болгарія

Нічний переїзд 

День 10 (17.08.2020)

10:00 – прибуття до м. ПЛОЄШТЬ, РУМУНІЯ

11:00 – поселення до готелю****. Відпочинок та SPA процедури

За бажанням у вільний час – подорож залізницею (7€) до БУХАРЕСТу За незвичайну красу міської архітектури і зелених мальовничих бульварів Бухарест з 1930-х років називають маленьким Парижем. Тут, як і в Парижі, є Тріумфальна арка. У вісімдесяті роки в Бухаресті щосили кипіло будівництво, але він так і залишився містом садів, тінистим і приємним, з численними вуличними кафе. У столиці Румунії змішалися традиції Заходу і Сходу, завдяки чому місту притаманний особливий, неповторний колорит. чи СИНАЇ - невеличкого мальовничого міста у Південних Карпатах, що приваблює туристів красивими пейзажами, чистим гірським повітрям, хвойними лісами, багатою історією і старовинною архітектурою. Місто довгий час було літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. Палац Пелеш не має нічого спільного з кровожерливими румунськими легендами, настільки популярними серед туристів. Але це не заважає йому залишатися однією з головних визначних пам'яток країни: над замовленням першого короля Румунії Кароля I працювали кращі архітектори Європи. 

 

День 11 (18.08.2020)

Сніданок 11:00 - 12:30 – візитівка Румунії - замок БРАН.

Його слава пов'язана з сумнозвісним графом Дракулою, головним персонажем роману XIX століття Брема Стокера «Дракула». Нараховуючи усього 17 кімнат, замок Бран є найбільш дорогою нерухомістю в країні вартістю приблизно в 140 мільйонів доларів. 13:30 - 16:30 – БРАШОВ - «перлина Румунії», розташована у самому серці країни. Тут кожен будинок - загадка, кожна будівля - легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам'яні будиночки з кованими решітками воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинне німецьке містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п'ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (місцева валюта). Тут є своя чарівність і колорит!

22:00 – 00:00 – проходження кордону Румунія – Україна

Нічний переїзд 

 

День 12 (19.08.2020)

14:00 – повернення до Києва 

Вартість туру з людини при двомісному проживанні 515 євро 

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі 
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі***/**** зі сніданками (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год. екскурсії) за бажанням
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)

 

Група формується до 20 червня