Туреччина
СІМ ЦЕРКОВ АПОКАЛІПСИСА + 7 днів на Егейському морі

10.06.2021-18.06.2021 

Комбінований тур по місцях найважливіших центрів раннього християнства в Малій Азії з тижневим відпочинком на Егейському морі

Смірна (Ізмір) — Пергам — Асклепіон —Фіатіра (Акхісар) — Сардіс (Саліхлі) — Філадельфія (Алашехір) — Памуккале, Ієраполіс, Карахаїт — Лаодикія (Ескіхісар) — Кушадаси — Шириндже — Національний парк «Ділек» —Ефес (Сельджук) — Будинок Діви Марії — Смірна (Ізмір)

День 1 (10.06.2021) 

02:45 – виліт з Києва (аеропорт Бориспіль) ручна поклажа + 20 кг багажу

05:00 – приліт до ІЗМІРУ. Переїзд автобусом

08:30 – прибуття до ПЕРГАМА – одного з найбільших міст античності, центру культури, торгівлі і медицини елліністичного Середземномор'я. Саме тут багато століть тому винайшли пергамент. Свого розквіту Пергам досяг у II столітті до н. е. Місто було відоме розкішним акрополем, мармуровими храмами, театрами і палацами.

Відвідування АСКЛЕПІОНу. В околицях Пергама знаходився Асклепіон - відомий за часів античності медичний центр, побудований стародавніми греками на честь бога лікування Асклепія (Ескулапа), що досяг найвищої слави за часів Римської імперії.

14:00 – поселення до готелю*** на морі. Відпочинок.

Вільний час.

 

День 2 (11.06.2021)

Сніданок 10:00 – 11:00 ФІАТІРА (АКХІСАР) – античне місто на заході Малої Азії. Фіатіра була великим містом, відома фарбувальною справою і була центром торгівлі індиго. У білій фортеці (а саме так перекладається назва міста) на Вас чекають суцільні історичні загадки. Археологи там виявили щось більш стародавнє, ніж візантійське царство. Ймовірно, це був язичницький храм, на місці якого була споруджена та сама четверта церква «Апокаліпсису». Нині ж на цьому фундаменті височить мечеть Улудж.

12:00 – 13:00 САРДІС (САЛІХЛІ) - йому не пощастило, мабуть, більше за всіх. Місто було зруйноване дочиста під час навали Тамерлана. У таких випадках, як правило, пишуть, що каменя на камені не залишилося, але в Сардісі все-таки збереглися руїни візантійського храму. Це і є п'ята церква.

14:00 – 15:00 ФІЛАДЕЛЬФІЯ (АЛАШЕХІР), де збереглися руїни візантійської церкви Святого Іоанна. Вважається, що це залишки шостої церкви «Апокаліпсису», саме тої церкви, що в «Одкровенні» згадується як улюблена Богом.

16:30 – поселення до готелю**** біля Памуккале. Відпочинок

 

День 3 (12.06.2021)

Сніданок 09:00 – 11:00 ПАМУККАЛЕ - унікальний природний об'єкт, що розкинувся в південно-західній частині країни в 16 км від міста Денізлі. Винятковість місцевості полягає в її геотермальних джерелах, що утворилися серед травертинових відкладень. У перекладі з турецької мови Памуккале - це «Бавовняний замок», і таку назву якнайкраще відображає вигляд пам'ятки. Об'єкт, аналогів якому не знайти в усьому світі, знаходиться під охороною ЮНЕСКО і щороку приваблює до себе сотні тисяч туристів.

11:00 – 12:00 ЛАОДИКІЯ (ЕСКІХІСАР). Кажуть, що місцева церква була найменшою з семи. Про її місце знаходження лише будуються здогадки, хоча саме античне місто збереглося досить непогано і перетворене на музей під відкритим небом, де не припиняються реставраційні роботи.

16:30 – поселення до готелю**** на 6 днів / 5 ночей у курортному місті КУШАДАСИ.

 

День 4 (13.06.2021)

Сніданок 09:00 - 13:00 – ЕФЕС та Будинок Діви Марії Ефес - стародавнє античне місто, від якого до наших днів добре зберіглося багато споруд. Це - найпопулярніша визначна пам'ятка Туреччини. Насамперед місто відоме храмом Артеміди, який є одним з семи чудес античного світу. Будинок Діви Марії - місце на Солов'їній горі, недалеко від Ефеса. Крихітний кам'яний будиночок, біля якого розкинулося велике дерево з величезним дуплом, а в повітрі стоїть аромат хвої, змішаний із запахом оливкових дерев. Саме тут, за переказами, провела свої останні роки Діва Марія - мати Ісуса Христа.

Вільний час у КУШАДАСИ. Унікальний природний заповідник. Курорт. Райське місце на березі найгарнішої затоки Егейського моря. Стародавнє місто, заселене ще за часів античності. Старовинний османський караван-сарай. Нарешті, сучасне турецьке місто, що надає своїм гостям максимум можливостей відпочити і розважитися. Так-так, це все про одне місце на карті Туреччини - Кушадаси!

 

День 5 (14.06.2021)

Сніданок. Відпочинок на морі Вільний час у Кушадасах

або факультативно (10€) - 13:00 – 16:00 ШИРИНДЖЕ. Високо у зелених пагорбах Сельчука, в Егейській Туреччині знаходиться невелике село Шириндже з приблизно 600 місцевими жителями. Єдиний спосіб дістатися до цієї прихованої перлини - довга звивиста дорога по горі Ефес. В оточенні виноградників, персикових садів і оливкових гаїв Шириндже зі своїми маленькими білими будиночками на схилі гори, фруктовим і ягідним вином є одним з найгарніших місць Туреччини.

День 6 (15.06.2021)

Сніданок. Відпочинок на морі.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК «ДІЛЕК» знаходиться на однойменному півострові, що належить до Турецького узбережжя Егейського моря і курорту Кушадаси. До складу парку входить практично вся площа півострова Ділек і дельта річки Мендерес. Його населяють унікальні тварини і рослини. Рада Європи визнала півострів біогенетичним охоронюваним заповідником. Тут ви помилуєтеся справжньою дикою природою, познайомитеся з рідкісною флорою і фауною, подивитесь на збережені частини античних міст, підійметесь на оглядові майданчики і відпочините на чистих піщаних або галькових пляжах.

 

День 7 (16.06.2021)

Сніданок

Відпочинок на морі

Вільний час у Кушадасах.

 

День 8 (17.06.2021)

Відпочинок на морі до 16.00.

17:30 - 21:00 СМИРНА (сучасне місто ІЗМІР). Відвідування церкви Св. Полікарпа, одної з найстаріших церков античної Смірни, що символізує спільність Семи Церков Апокаліпсису. Ізмір - мальовниче місто з багатою історією, третє за величиною у Туреччині. Ізмір підійде тим, хто бажає насолодитися культурними цінностями: площа Агора, збудована за часів Олександра Македонського, Оксамитовий замок Кадіфкале, розташований на пагорбі, звідки відкривається чудовий вид на місто, головна площа міста - Конак Мейдан з Часовою вежею, поруч з якою знаходяться торгові квартали.

23:50 – виліт з аеропорту ІЗМІРа

 

День 9 (18.06.2021)

02:05 – повернення до Києва.

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 515 євро

 

У вартість туру включено:

  • Авіапереліт та усі трансфери
  •  готелі***/**** зі сніданками
  • (розміщення у 2-місних номерах)
  •  екскурсії з ліцензованим гідом
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід

Додатково оплачується:

  • вечері - 8€ / вечеря шведський стіл
  • 10€ - Covid -19 страхування (15€ - туристам
  • від 60 років)