Туніс. Автобусний тур

26.10.2020-08.11.2020

14 - денний автобусний тур:

Країни:  Італія, Туніс, Австрія, Словаччина

Міста:  Есте, Орвієто, Туніс, Cуcc, Монастір, Кайруан, Ель Джем, Матмата, Дуз, пустеля САХАРА, Тозер, Карфаген, Сіді бу Саїд, К’янчіано Терме, Прато, Флоренція, Відень, Братислава, Левоча, Спішський Град

 

Опис спального автобусу тут 

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 595 євро

День 1 (26.10.2020)

07.00 –  виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (27.10.2020)

15.00 – прибуття до ЕСТЕ, ІТАЛІЯ. Оточене вражаючою панорамою Еуганійських пагорбів містечко Есте було головним поселенням стародавніх венеціанців. Визначною пам'яткою міста є замок  Каррарезе XIV ст. До сих пір його оточує велична масивна стіна завдовжки в кілометр з 12 чотиригранними вежами. Усередині кріпосних стін знаходиться приємний міський сад, чудові палаци на Головної площі і гарні вілли.

19.00 - поселення до готелю ***

 

День 3 (28.10.2020)

Сніданок. 12.00 – 15.00 ОРВІЄТО, ІТАЛІЯ -  чарівне місто в Умбрії. Поселення на високому пагорбі було засновано ще етрусками. Пам'ятки етруської цивілізації, античного Риму, середньовіччя, папського панування - все це дивним чином переплелося за кілька тисячоліть існування міста, багато з яких збереглися в крихітному Орвієто. Ще дві речі принесли місту всесвітню славу: чудовий собор, облицьований мармуром і біле вино Orvieto classico.

17.00 – прибуття до порту Чивітавеккья, посадка на круїзний лайнер.

Ночівля у 4-х місних каютах зі зручностями.

День 4 (29.10.2020)

14.00 – прибуття до порту  Ля Гулет, ТУНІС.

18.00 – поселення у готелі **** на березі Середземного моря на 5 ночей у курортному м. СУСС.

Це стародавнє  портове місто на узбережжі великої затоки Хаммамет, популярний середземноморський курорт з послугами таласотерапії.  Медіна Сусса, оточена фортечною стіною, ніби острівок з минулого, височіє над Новим містом, збудованим за часів французького протекторату. Тут ви знайдете справжню історичну скарбницю з безліччю середньовічних пам'яток, які зберігають пам'ять про багате минуле Сусса і надають модному курорту неповторний колорит. 

19.00 – вечеря

 

День 5 (30.10.2020)

Сніданок. Відпочинок на морі.  Екскурсія до КАЙРУАНА  та МОНАСТІРА (15€)

09.00 – 11.30 Кайруан - найстаріше місто Тунісу, четвертий з святих центрів ісламу після Мекки, Медіни і Єрусалиму, є місцем релігійного паломництва і входить до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Кайруан складається з двох частин - Старого міста (медини), оточеного фортечною стіною початку XVIII ст.,  і Нового міста європейського типу. Медіна зберегла свій стародавній вигляд; жвавий проспект Бельхауан, головна торгова артерія Кайруана, контрастує з тихими вузькими арабськими вуличками решти медини. 

13.00 – 15.00 Монастір - один з популярних серед туніських курортів. Він утворює єдину зону відпочинку з курортами Сфакс і Махдія. Історія Монастіра почалася з давньоримського поселення Рос Пенна. Тут є достатньо місцевих визначних пам'яток, головна з яких - залишки Рабату Хартема, оборонної споруди VIII ст., що пізніше став частиною потужної фортеці-касби. Мавзолей Хабіба Бургіби - інша пам'ятка Монастіра. Величезний і багато прикрашений мавзолей з золотим куполом і двома високими мінаретами був споруджений для першого президента Тунісу - уродженця Монастіра і вельми шанованого тунісцями політика. У медині Монастіра знаходиться мечеть Бургіби, побудована за зразком мечеті Хаммуда-паші у Тунісі.

15.30 – повернення до готелю. Відпочинок на морі. Вечеря

День 6-7 (31.10.2020-01.11.2020)

Сніданок.  Відпочинок на морі або  2-денна екскурсія до пустелі Сахара (40€).  Екскурсія по пустелі включає: 

- Ель Джем - найкраще збережений і третій за величиною у світі римський амфітеатр  - міста берберів - старий і новий Матмата - ночівля в готелі у м. Дуз *** - місто Дуз, який називають воротами до Сахари - кемел – трофі (катання на верблюдах, додаткова оплата 10€) - сафарі на квадроциклах (додаткова оплата 10€) - житла троглодитів - солоне озеро Шотт- ель-Джерид  - оазис Тозер (катання на возиках, додаткова оплата) 

18.00 – повернення до готелю в Суссі та вечеря 

 

День 8 (02.11.2020)

Сніданок.   Відпочинок на морі.  Вільний день 

 

День 9 (03.11.2020)

Сніданок. Екскурсія Туніс–Карфаген–Сіді бу Саїд (15€).

10.00 – 11.30 – ТУНІС – «пахуча наречена Магріба», найзеленіше місто в Північній Африці. Столиця Тунісу складається з 15 районів. Вона ділиться на Старе місто (Ель-Медіна) і Нове. Старовинний центр - Медіна - оточений стіною з лабіринтом вузьких вуличок   і побудований за часів панування арабів на цій території в IX столітті. Медіна Тунісу - об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО.  Ель-Медіна включає близько 700 пам'яток: будинки VII - XVIII століть, палаци, мечеті, мавзолеї, фонтани. 

12.00 – 13.30 Крилатий вислів «КАРФАГЕН повинен бути зруйнований!», мабуть, багатьом відомий ще зі школи. Але при згадці стародавньої держави асоціативний ряд часто обривається на середземноморських руїнах і старих битвах римлян, фінікійців і арабів. На екскурсії до Карфагену, руїни якого внесені до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО, ви поринете у світ подій, про які складали легенди, познайомитеся з неймовірною культурної мозаїкою, дізнаєтеся, які чудові люди тут живуть, і усвідомите, наскільки самобутньою є крайня північ Африки! 

14.00 – 16.00 СІДІ-БУ-САЇД є національним пам'ятником Тунісу, його також внесено до списку ЮНЕСКО  Усе місто виглядає немов декорація з кіно і вважається білосніжною пам'яткою держави Туніс, оповитою в яскраве синє світло.  Його будинки увібрали андалузький і класичний арабський стилі архітектури.  Планування містечка схоже на класичні туніські медини - хаотично розкидані вузькі і звивисті вулички. 

17.30 – прибуття до порту Ля Гулет, посадка на круїзний лайнер.

Ночівля у 4-х місних каютах зі зручностями. 

 

 

День 10 (04.11.2020)

15.00 – прибуття до порту ЧИВІТАВЕККЬЯ, ІТАЛІЯ 

18.00 – поселення до готелю *** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ, що розташоване у мальовничому місці Тоскани між неймовірним  культурним ландшафтом Вальд'Орча  та родючою долиною Вальдікіано. Курорт є одним з найдавніших в Європі і єдиним в країні, що надає лікування хворим на цукровий діабет. 

 

День 11 (05.11.2020)

Сніданок. 11.00 – 21.00 ПРАТО знаходиться у 30 км   від Флоренції, друге за величиною місто Тоскани. Коріння цього міста - у мистецтві і природі, хоча своїм економічним розвитком воно зобов'язане текстильній галузі, що служить основою більшої частини економіки провінції.   Прато здатен запропонувати цікаві історикохудожні маршрути, за якими ви відкриєте для себе скарби епохи етрусків, потрапите до Середньовіччя і досягнете сучасності.

Факультативно залізицею (20хв, квиток - 2,6€) -  ФЛОРЕНЦІЯ - прославлена батьківщина Ренесансу. Це місто, яке надихало таких майстрів образотворчого мистецтва як Донателло, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Боттічеллі та багатьох інших. Їхні роботи сьогодні захоплюють відвідувачів музеїв і картинних галерей Флоренції. З вершини найближчого пагорба чітко виділяються три головні визначні пам'ятки Флоренції, що підносяться над морем черепичних дахів: купол собору Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіниця Джотто і башта Сіньорії. Нічний переїзд

 

День 12 (06.11.2020)

08.00 – 13.00 ВІДЕНЬ, АВСТРІЯ. Якщо вираз "архітектура - це застигла музика"  можна застосувати до певного міста, так це дійсно стосується Відня. Архітектурні ансамблі та відомі споруди Відня уособлюють цілі опери, симфонії, сонати. Цей центр австрійської культури можна назвати найвеличнішим містом Старого Світу. Розкішні палаци та площі, мальовничі вулички, всесвітньо відомі картинні галереї, концертні зали, фонтани і парки...  

15.00 – поселення до готелю *** у БРАТИСЛАВІ - чудовому старовинному місті, що зачаровує своєю природною красою – воно живописно розташоване на піднесеному лівому березі Дунаю, біля підніжжя Малих Карпат, в оточенні лісопаркової зони. До речі, це єдина столиця світу, яка безпосередньо межує з двома сусідніми державами - Австрією та Угорщиною.  Домінантою міста і його історичним ядром є Братиславський Град, побудований в Х столітті. Братислава - дуже доброзичливе, гостинне і "домашнє" місто. Принаймні, саме таке враження залишається практично у кожного туриста,  що відвідав словацьку столицю.

 

День 13 (07.11.2020)

Сніданок. 13.00 – 16.00 ЛЕВОЧА - одне з найгарніших міст Словаччини. Побудоване в XIII ст., воно кілька віків було великим і процвітаючим центром завдяки своєму розташуванню на перетині важливих торговельних шляхів. Місцеві градоначальники видали хитромудрий закон, який змушував торговців залишатися в місті, допоки не розпродадуть всі свої товари. Безліч споруд міста  епохи Відродження є результатом будівництва після великої пожежі 1550р. У 2009 р. Левоча була внесена до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, точніше приєднана до Спішського Граду - найбільшогозамку в Словаччині.

Нічний переїзд

 

День 14 (08.11.2020)

14.00 – повернення до Києва

 

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 595 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
  • дві ночі на лайнерах (розміщення у 4місних каютах) без харчування
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • *-послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
  • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)
  • 35€ - 5 (п’ять)  вечерь у Тунісі