Іспанія - 7 днів моря. Автобусний тур

18.07.2020 - 30.07.2020 

 

13 - денний автобусний тур: ІСПАНІЯ (7 днів на морі!)

5 Країн: Австрія, Італія, Франція, Іспанія, Андорра

12 Міст: Клагенфурт, Турин, Гап, Сістерон, Валенсоль, Санта Сусанна, Барселона, Андорра-ла-Вейя, Монсеррат, Бесалу, Монтекатіні Терме, Пальманова

 

 

 

Вартість туру з людини 635 EUR

Опис нашого автобусу тут. 

День 1 (18.07.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (19.07.2020)
10.00-12.30 КЛАГЕНФУРТ, АВСТРІЯ. Як тільки не називають це місто - і південною перлиною Австрії, і чудовою трояндою на озері Вертензеє, і найгарнішим австрійським містом. І воно дійсно вражає своєю пишністю численних туристів. Розвинена інфраструктура, старовинна частина міста, безліч розваг - все це робить Клагенфурт одним з улюблених місць серед туристів. 18.30 – поселення до готелю ***

 

День 3 (20.07.2020)

Сніданок. 11.00 – 16.00 ТУРИН, ІТАЛІЯ – одне з найгарніших і найдавніших міст Італії, центр найбільшого регіону в країні - П'ємонту. Для міста характерними є білосніжні будинки в незвичайному для Італії стилі, широкі проспекти, багато зелені і особливий шарм. Сьогодні Турин асоціюється з солодощами Fererro, Nutella і Kinder, сиром Горгондзола, найбільшим автомобільним заводом FIAT, зимовими Олімпійськими іграми. Тут у Кафедральному Соборі Іоанна Хрестителя, зберігається одна з головних християнських святинь - Туринська плащаниця. Приїхавши до Турину, Ви ніколи про це не пошкодуєте! Переїзд через Високі Альпи по дорозі Наполеона
20.00 – поселення до готелю *** у м. ГАП, ФРАНЦІЯ. Гап розташований на перехресті двох долин у Верхніх Альпах в регіоні Прованс на південному сході Франції. Саме тут раніше пролягали торгові шляхи із Гренобля до Середземномор'я. Таке положення дозволяло процвітати Гапу, проте він був майже зруйнований під час «Війн релігій». На сьогодні Гап - досить спокійне альпійське містечко, серед його пам’яток варто виділити площу Жан-Марселлін, собор Нотр-Дам та Сен-Арно XIX століття, ратушу та Музей департаменту.

День 4-9 (21.07.2020-26.07.2020)
08.00-11.00 СІСТЕРОН, ФРАНЦІЯ - дуже видовищне містечко, must see у Верхньому Провансі, ідеальна зупинка між французькими Альпами і морем. Пов'язуючи Прованс з провінцією Дофіне, річка Дюранс пробила собі шлях крізь чудові скелі la Baume, примітні своїми вертикальними стратами, які відомі в усьому світу і вважаються геологічним дивом. Через таке незвичне розташування містечко отримало назву – «Ворота до Провансу». Сістерон відомий цитаделлю XI ст. і неймовірними краєвидами.
ПЛАТО ВАЛЕНСОЛЬ. Починаючи з червня і закінчуючи серединою серпня кожного року в Прованс їдуть не тільки за морем, сонцем і вином, а й за ароматом лаванди. Плато Валенсоль лежить в передгір'ї Альп на висоті 500 м над рівнем моря і займає площу 135 км². Саме тут зосереджені найбільші лавандові поля упереміш з гектарами соняшників, - це справжнє естетичне задоволення і рай для Інстаграм фотосесій. Хоча і до появи Інтернету та соцмереж краса Валенсоля знаходила відображення на полотнах легендарних імпресіоністів. Основний інстинкт, який викликає плато Валенсоль, - це нескінченно знімати і фотографуватися. Сперечатися важко: лавандові поля з соняшниками і пшеницею є дуже фотогенічними! До того ж у вас буде можливість зайти прямо вглиб поля. Незважаючи на те, що всі плантації є приватними і врожай належить власникам, фотографуватися на тлі лаванди не заборонено.
18.00 - поселення до готелю ***S (сніданки включені) на 5 днів / 4 ночі у чарівному каталонському курортному місті САНТА СУСАННА на узбережжі Середземного моря. Санта Сусанна на даний час відома як один з найбільш розвинених туристичних центрів узбережжя Costa del Maresme. Її просторі піщані пляжі, відзначені ЮНЕСКО "блакитним прапором" як найкращі в Європі, приваблюють любителів безтурботного відпочинку. Курортна зона, що особливо інтенсивно розвивалася в останні роки, розташована уздовж узбережжя і плавно з'єднується з сусіднім курортом Мальграт де Мар за допомогою жвавої туристичної набережної, уздовж якої зосереджені численні магазини, торгові центри, бари, ресторани, кафе, дискотеки і нічні розважальні центри. Історична частина міста розташована над шосе, на мальовничих пагорбах. У дні сезонних розпродажів і знижок до 70% запланована поїздка в шопінг-мол La Roca Village (www.larocavillage.es) та/чи торговельний центр Mataro Park(www.mataro-parc.com).

Факультативно під час відпочинку:

Трансфер та екскурсія з місцевим гідом БАРСЕЛОНА (15€) – столиця Каталонії, одне з найгарніших європейських міст, вік якого становить понад 2000 років. Барселона пережила кілька епох і чудово зберегла пам'ятники минулого. Храм Святого сімейства - великий спадок загадкового каталонського архітектора - будується й досі. Усього у місті 12 споруд Гауді, багато з яких, а також й інші визначні пам'ятки в Барселоні, оголошені ЮНЕСКО надбанням людства. Це місто, в яке закохуєшся з першого погляду.

КНЯЗІВСТВО АНДОРРА та МОНСЕРРАТ (25€). Найвисокогірніша столиця в Європі - мальовнича Андорра-Ла-Вейя - розташована у гірській долині. Заснована у ІХ столітті, вона є унікальним зразком старовинної архітектури, що дбайливо охороняється державою. Оскільки Андорра знаходиться в безмитній зоні, тобто де-факто ця країна - так зване наземне Duty free для європейців. Людині, яка ніколи не була в Андоррі-ла-Вейї, навіть важко уявити, як в одному місті можливо розмістити таку кількість супермаркетів і бутиків! Монастир Монсеррат - не лише одна з найвідоміших визначних пам'яток Каталонії, яку щодня відвідують тисячі туристів, а й діючий бенедиктинський монастир, духовний символ і релігійний центр Каталонії.

День 10 (27.07.2020)

Сніданок. До 17.00 - відпочинок на морі.

18.30-21.00 БЕСАЛУ, ІСПАНІЯ. В епоху середньовіччя Каталонія була єдиною християнською державою на Іберійському півострові. І до сих пір в її північно-східній частині зберігся дивовижний світ спокою і гармонії. У «старій» Каталонії залишилося чимало пам'яток романської архітектури, кожен камінь яких наповнений історією. Одна з них - містечко Бесалу - музей під відкритим небом - є перлиною середньовічної каталонської архітектури та історичної столицею області Ґарроча. Місто було засноване римлянами в якості фортеці.

Нічний переїзд

 

День 11 (28.07.2020)

14.00 – поселення до готелю*** у МОНТЕКАТІНІ ТЕРМЕ.

Це чудове тосканське містечко, що розташувалося між Флоренцією і Пізою, славиться не лише натхненними пейзажами, давньоримською архітектурою та чистим повітрям, але й термальними джерелами, відомими ще з часів етрусків.

 

День 12 (29.07.2020)

Сніданок. 13.30 – 15.00 ПАЛЬМАНОВА - дивовижне місто у формі абсолютно правильної девятикінечної зірки. Воно було засноване 7 жовтня 1593 року з метою увічнити перемогу венеціанців над турками в битві при Лепанто 1571 року. Проект цього «ідеального міста» був розроблений архітекторами під керівництвом військового інженера Джуліо Саворньяна. У самому центрі Пальманови знаходиться шестикутна площа Гранде. Від неї променями розходяться шість вулиць, що ведуть до оборонних стін. Місто – це фактично ідеальний наочний посібник з історії фортифікації, тому кожен, хто любить прогулюватися по старовинним фортецям, просто зобов'язаний заїхати до Пальманови.

Нічний переїзд

 

День 13 (30.07.2020)

23.00 – повернення до Києва.

Вартість туру з людини 635 EUR

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі*** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  •  5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)
  • 70€ - шість вечерь та один обід (шведський стіл) в Іспанії (обов'язково)
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням

 

ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Формування групи здійснюється до 01 ЛИПНЯ