СКАНДИНАВІЯ XL

Автобусний тур 

03.09.2020-12.09.2020

 

10-денний автобусний тур: СКАНДИНАВІЯ

6 Країн: Латвія, Швеція, Норвегія, Данія, Фінляндія, Естонія

13 Міст: Рига, Стокгольм, Боргунд, Флом, Гудванген, Осло, Копенгаген, Уппсала, Сигтуна, Турку, Наанталі, Гельсінкі, Таллінн

4 Фьорда: Согнефьорд, Неройфьорд, Аурландсфьорд, Ослофьорд

4 круїзних лайнера

 

Варстість туру з людини 515 EUR

Опис нашого автобусу тут. 

День 1 (03.09.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

Транзит по Бєларусі

 

День 2 (04.09.2020)

08.00 – 16.00 РИГА, ЛАТВІЯ. Рига уникла перепланувань у радянський час і повністю зберегла свій історичний вигляд. Старе місто, що розташоване на річці Даугаві, - це живописні середньовічні будиночки, гострі шпилі башт, стародавні церкви і монастирі, що впритул стоять один до одного на вузьких вуличках, якими гуляли Шерлок Холмс зі своїм другом доктором Ватсоном, легендарний Штірліц, мушкетери і гвардійці кардинала, "гардемарини" та лицар Айвенго... Стара Рига і Ризьке бульварне кільце внесені до переліку ЮНЕСКО як світова культурна спадщина.

16.30 – посадка на круїзний лайнер. Ночівля в 4-х місних каютах зі зручностями. Цей плавучий готель дозволяє подорожувати, одночасно насолоджуючись життям. Протягом усієї морської подорожі до Ваших послуг безліч ресторанів, барів, магазинів і розважальних програм.

День 3 (05.09.2020)

10.30 – 22.30 СТОКГОЛЬМ, ШВЕЦІЯ - одна з найгарніших столиць світу для відпочинку. Це місто, що розташоване на 14 островах, нерідко називають Північною Венецією. Стокгольм - місто рідкісної краси, це підтвердить кожен, хто хоч раз побував там. Для багатьох стає справжнім відкриттям те, як різним кварталам Стокгольма вдалося зберегти власний унікальний характер і шарм. Величезний вибір музеїв, виставок, всіляких розваг роблять Стокгольм однією з найвідвідуваніших столиць світу.

Нічний переїзд

День 4 (06.09.2020)

11.30 – 12.00 БОРГУНД, НОРВЕГІЯ. По дорозі - зупинка біля дерев'яної каркасної церкви в Боргунді (1180р.), яка вважається одним з найяскравіших прикладів середньовічної скандинавської архітектури. Переїзд до Согнефьорду. Наш автобус проїде по Лердальскому тунелю - найдовшому (24,5км) автомобільного тунелю у світі.

13.00 – прибуття до ФЛОМУ. Факультативно - круїз (50 €) з Флома до Гудвангена по найвідомішим фьордам Норвегії - Нерейфьорду і Аурландсфьорду, які оточують снігові вершини, що піднімаються на 1800 метрів над рівнем моря. По гірським стінам струмують водоспади. По берегах тут і там розкинулися села. Цей район занесений до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як одне з найгарніших місць на планеті. 16.30-17.00 – фотопауза біля Твіндефоссена - найбільшого ступеневого водоспаду Норвегії висотою 152 м. Він цікавий і своєю легендою, згідно з якою вода в ньому має дивні цілющі властивості і здатна омолоджувати.

19.00 – поселення до готелю *** на березі Хардангерфьорду.

 

День 5 (07.09.2020)

Сніданок. 11.30 – прибуття до ОСЛО - найстарішої зі скандинавських столиць. Центр Осло невеликий і затишний, майже всі визначні пам'ятки розташовані на відстані пішої прогулянки. Місто зовсім недаремно користується славою культурної столиці. Тут можна знайти величезну кількість найцікавіших музеїв, унікальних пам'яток архітектури і чудових творів мистецтв. Наприклад, ратуша з її незвичайними вежами, історична фортеця Akershus і затишна набережна Aker Brygge з численними терасами із видами на гавань. 

16.00 – посадка на круїзний лайнер. Огляд Ослофьорду з борту корабля. Не вважайте, що Ослофьорд (шириною 30 км, довжиною - 100 км) - це одноманітна водна гладінь. Таке враження, що по її поверхні хтось безладно розкидав понад тисячу острівців, великих і малих, а берега прикрасив чарівними, практично ляльковими, будиночками в оточенні яскраво-жовтих ріпакових полів.

Ночівля в 4-х місних каютах зі зручностями.

День 6 (08.09.2020)
10.00 – прибуття до КОПЕНГАГЕНУ, ДАНІЯ, де Ви одразу відчуєте його чарівну, казкову атмосферу. Все місто пронизують канали. Подорожуючи по них, можна побачити майже всі визначні пам'ятки міста, які виглядають ще романтичніше, ніж з суші. Саме ця прогулянка, можливо, стане Вашим найдорогоціннішим враженням від датської столиці. У Копенгагені збереглося чимало історичних пам'яток архітектури: палац-парламент Крістіансборг, біржа, Королівський театр; палац Росенборг, барокові палац Шарлоттенборг (нині будівля Королівської академії мистецтв) і палацовий комплекс Амалієнборг, Ратуша в стилі датської національної романтики; цитадель. Основна частина цих будівель перебуває головним чином у центрі старої частини Копенгагена – на острові Слотсхольмен, решта – на острові Зеландія.

21.30 – виїзд з Копенгагена. Нічний переїзд 

 

День 7 (09.09.2020)

09.00 – 12.00 УППСАЛА, ШВЕЦІЯ – одне з найдавніших міст Скандинавії, що колись було головним центром Шведського королівства. У першу чергу Уппсала відома як старовинне університетське місто, в якому знаходиться найстаріший в Швеції університет. Другий важливий об'єкт, заради якого варто їхати до Уппсали, – це кафедральний собор, який вважається найбільшим і найгарнішим у Скандинавії.

13.00 – 15.00 СИГТУНА – перше місто в Швеції і перша її столиця. Саме звідси відправлялися кораблі вікінгів для торгівлі та варварських набігів. Через кілька сотень років місто не втратило своєї середньовічної провінційної чарівності, розташувавшись на березі озера Меларен.

Переїзд до СТОКГОЛЬМА.

18.00 – посадка на круїзний лайнер. Ночівля в 4-х місних каютах зі зручностями

 

День 8 (10.09.2020)

07.30 – 09.30 НААНТАЛІ / ТУРКУ, ФІНЛЯНДІЯ – найдавніші міста Фінляндії. План забудови Наанталі був створений ще в XV столітті. Яскраві, прикрашені різьбленням дерев'яні будинки побудовані в XVII–XIX ст. У старому місті Наанталі знаходиться і найвужча вулиця Фінляндії, вулиця Ратуші. З пам'ятників далекого минулого Турку цікавим є старовинний замок – колишня резиденція шведських королів. Найстаріша частина фортеці побудована в 1280-і роки.

12.00-17.00 ГЕЛЬСІНКІ. Дочка Балтійського моря – так романтично називають столицю Фінляндії її мешканці. Місто та всі визначні пам'ятки Гельсінкі розташувалися на 315 островах у гирлі річки Вантаа. Багато визначних пам'яток Гельсінкі носять неокласичний характер і датуються першою половиною XIX століття, коли створювався центр столиці - Сенатська площа.

18.30 – відправлення лайнером до Естонії. Ночівля в 4-х місних каютах

 

День 9 (11.09.2020)

09.00 – 14.00 ТАЛЛІНН, ЕСТОНІЯ. Середньовічне Старе Місто Таллінна – це переплетення мощених бруківкою вуличок і старовинних споруд, більшість з яких були зведені в XI – XV століттях і збережені завдяки міцній кріпосній стіні та забороні на легкозаймисті будматеріали. Тому сьогодні, прогулюючись по старовинним вуличкам Старого міста, можна милуватися тими ж церквами, площами, вежами і будиночками, що й багато століть назад.

Нічний переїзд

 

День 10 (12.09.2020)

15.00 - прибуття до Києва.

 

Вартість туру з людини 515 EUR 

 

У вартість  туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • чотири ночі на лайнерах (без харчування. Сніданок орієнтовно 15 євро, вечеря 35 євро)
  • готель*** зі сніданком (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелі (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ - за годину екскурсію) – за бажанням 
  • 5€ - страховка (10€ - туристам від 60 р.) 
  • 50€ - 2-годинний круїз по фьордам – за бажанням

 

ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Формування групи здійснюється до 01 СЕРПНЯ