СКАНДИНАВІЯ

Автобусний тур 

21.08.2020-29.08.2020

 

9-денний автобусний тур: СКАНДИНАВІЯ

5 Країн: Латвія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Естонія

11 Міст: Рига, Стокгольм, Боргунд, Флом, Гудванген, Берген, Еребру, Турку, Наанталі, Гельсінкі, Таллінн

8 Фьордів: Согнефьорд, Неройфьорд, Аурландсфьорд, Ейдфьорд, Саміафьорд, Хардангерфьорд, Самнангерфьорд, Сорфьорд

3 водоспада: Твіндефоссен, Ворінгсфоссен, Стейнсдальсфоссен

 

Варстість туру з людини 470 EUR

Опис нашого автобусу тут. 

День 1 (21.08.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

Транзит по Бєларусі

 

День 2 (22.08.2020)

08.00 – 16.00 РИГА, ЛАТВІЯ. Рига уникла перепланувань у радянський час і повністю зберегла свій історичний вигляд. Старе місто, що розташоване на річці Даугаві, - це живописні середньовічні будиночки, гострі шпилі башт, стародавні церкви і монастирі, що впритул стоять один до одного на вузьких вуличках, якими гуляли Шерлок Холмс зі своїм другом доктором Ватсоном, легендарний Штірліц, мушкетери і гвардійці кардинала, "гардемарини" та лицар Айвенго... Стара Рига і Ризьке бульварне кільце внесені до переліку ЮНЕСКО як світова культурна спадщина.

16.30 – посадка на круїзний лайнер. Ночівля в 4-х місних каютах зі зручностями. Цей плавучий готель дозволяє подорожувати, одночасно насолоджуючись життям. Протягом усієї морської подорожі до Ваших послуг безліч ресторанів, барів, магазинів і розважальних програм.

День 3 (23.08.2020)

10.30 – 22.30 СТОКГОЛЬМ, ШВЕЦІЯ - одна з найгарніших столиць світу для відпочинку. Це місто, що розташоване на 14 островах, нерідко називають Північною Венецією. Стокгольм - місто рідкісної краси, це підтвердить кожен, хто хоч раз побував там. Для багатьох стає справжнім відкриттям те, як різним кварталам Стокгольма вдалося зберегти власний унікальний характер і шарм. Величезний вибір музеїв, виставок, всіляких розваг роблять Стокгольм однією з найвідвідуваніших столиць світу.

Нічний переїзд

День 4 (24.08.2020)

11.30 – 12.00 БОРГУНД, НОРВЕГІЯ. По дорозі - зупинка біля дерев'яної каркасної церкви в Боргунді (1180р.), яка вважається одним з найяскравіших прикладів середньовічної скандинавської архітектури. Переїзд до Согнефьорду. Наш автобус проїде по Лердальскому тунелю - найдовшому (24,5км) автомобільного тунелю у світі.

13.00 – прибуття до ФЛОМУ. Факультативно - круїз (50 €) з Флома до Гудвангена по найвідомішим фьордам Норвегії - Нерейфьорду і Аурландсфьорду, які оточують снігові вершини, що піднімаються на 1800 метрів над рівнем моря. По гірським стінам струмують водоспади. По берегах тут і там розкинулися села. Цей район занесений до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як одне з найгарніших місць на планеті. 16.30-17.00 – фотопауза біля Твіндефоссена - найбільшого ступеневого водоспаду Норвегії висотою 152 м. Він цікавий і своєю легендою, згідно з якою вода в ньому має дивні цілющі властивості і здатна омолоджувати.

19.00 – поселення до готелю *** на березі Хардангерфьорду.

 

День 5 (25.08.2020)

Сніданок. Продовжуємо рух до Заходу Норвегії з фотозупинками біля Ейдфьорду, Саміафьорду, Самнангерфьорду і Сорфьорду. Зупинки біля водоспадів. Ворінгфоссен – один з найвищих, найвеличніших і найвідвідуваніших водоспадів Норвегії. Висота становить 183 м. Його потужні потоки води досягають 12,4 куб.м/с, зриваючись химерними білими струменями з країв напівкруглої западини у річку Б’ерейа. Водоспад Стейндальсфоссен – один з найвідоміших в Норвегії. Його особливістю є пішохідна доріжка, виконана у вигляді моста, розташованого за водоспадом. Гуляючи по ній, відвідувачі можуть насолодитися красою водоспаду ніби зсередини, не промокнувши. Колись у цих місцях любив прогулюватися імператор Німеччини Вільгельм II, який відвідував Стайнсдальсфоссен 25 років поспіль. Через це водоспад з легкої руки жителів охрестили «Кайзер Вільгельм-Фолс».

13.00-22.00 БЕРГЕН, НОРВЕГІЯ – місто з багатою історією і традиціями, з зачаруванням і атмосферою, властивим маленьким містечкам. Тут є і мальовничі місця, і культурні пам'ятки, і бурхливе міське життя. Берген відомий ганзейською набережною Брюгген. Різнокольорові дерев'яні будиночки, щільно притиснуті один до одного, скоріше, нагадують декорацію до казкової п'єси. Місто називають столицею королівства фіордів або воротами до фьордів, адже саме з цього міста починаються всі маршрути до природних красот Норвегії.

Нічний переїзд.

 

День 6 (26.08.2020)

12.00 – 15.00 ЕРЕБРУ – гарне місто у самому серці Швеції. Розташувавшись на озері Ельмарен, воно входить до числа найбільших міст країни. Особливою історичною пам'яткою є замок під назвою Orebro Slott, дата будівництва якого припадає приблизно на 1300 рік. Переїзд до СТОКГОЛЬМА.

18.00 – посадка на круїзний лайнер. Ночівля в 4-х місних каютах зі зручностями.

 

День 7 (27.08.2020)

07.30 – 09.00 НААНТАЛІ – невелике зелене містечко неподалік від Турку. План забудови старого міста був створений ще в XV столітті. Яскраві, прикрашені різьбленням дерев'яні будинки в основному побудовані в XVII і XIX ст. Це старовинне монастирське місто – до XVII століття на його території був діючий монастир Святої Бригіти. У старому місті Наанталі знаходиться і найвужча вулиця Фінляндії, вулиця Ратуші (Раатіхуонеенкату).

09.15 – 10.15 ТУРКУ, ФІНЛЯНДІЯ - найдавніше місто Фінляндії, розташоване на пологих пагорбах по обох берегах річки Аурійокі. З пам'ятників далекого минулого, що збереглися дотепер, цікавим є старовинний замок - колишня резиденція шведських королів. Найстаріша частина фортеці побудована в 1280-і роки. Це була головна фортеця Фінляндії протягом усього часу панування шведів.

12.00 – 17.00 ГЕЛЬСІНКІ. Дочка Балтійського моря - так романтично називають столицю Фінляндії її мешканці. Місто та всі визначні пам'ятки Гельсінкі розташувалися на 315 островах у гирлі річки Вантаа. Багато визначних пам'яток Гельсінкі носять неокласичний характер і датуються першою половиною XIX століття, коли створювався центр столиці - Сенатська площа.

18.30 – відправлення лайнером до Естонії. Ночівля в 4–х місних каютах.

 

День 8 (28.08.2020)

09.00 – 14.00 ТАЛЛІНН, ЕСТОНІЯ. Середньовічне Старе Місто Таллінна - це переплетення мощених бруківкою вуличок і старовинних споруд, більшість з яких були зведені в XI - XV століттях і збережені завдяки міцній кріпосній стіні та забороні на легкозаймисті будматеріали. Тому сьогодні, прогулюючись по старовинним вуличкам Старого міста, можна милуватися тими ж церквами, площами, вежами і будиночками, що й багато століть назад.

Нічний переїзд.

 

День 9 (29.08.2020)

15.00 – прибуття до Києва.

Вартість туру з людини 470 EUR 

 

У вартість  туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • три ночі на лайнерах (без харчування. Сніданок орієнтовно 15 євро, вечеря 35 євро)
  • готель*** зі сніданком (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелі (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ - за годину екскурсію) – за бажанням 
  • 5€ - страховка (10€ - туристам від 60 р.) 
  • 45€ - 2-годинний круїз по фьордам – за бажанням

 

ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Формування групи здійснюється до 01 СЕРПНЯ