Швейцарія та перлини Ельзасу.

Автобусний тур 

03.10.2022-11.10.2022

 

9-денний автобусний тур

5 Країн: Чехія, Австрія, Швейцарія, Франція, Італія  

15 Міст:  Їндржихув Градец,  долина Зальцкаммергут,  Лозанна, Монтре, Грюйєр, Кольмар, Риквір, Кайзерберг, Егісайм, Берн, долина Лаутербруннен, водоспад Трюммельбах , Люцерн, озеро Комо, Лекко, Бергамо, Брешіа

 

Вартість туру з людини при двомісному розімщенні 495 євро 

 

День 1 (03.10.2022)

10.00 –  виїзд з Києва на комфортному автобусі ROYAL класу.   

 

День 2 (04.10.2022)

09.00 – 12.00 ЇНДРЖИХУВ ГРАДЕЦ. Завдяки вигідному розташуванню, а також столітнім традиціям, архітектурним і художнім пам'яткам, Їндржихув Градец вже давно перетворився на суспільний і культурний центр, а елегантний ренесансний замок Градец (третій за величиною у Чеській Республіці), став його символом. У замку є дивакувата колекція історичних портретів собак і живе привид Білої Дами. На вузькоколійній залізниці можна помилуватися мальовничою природою регіону Чеська Канада.

14.00 – поселення  до готелю*** на березі о. Липно, Чехія 

 День 3 (05.10.2022)

Сніданок.

08:00 виїзд із готелю

13.00-16.00 ЗАЛЬЦКАММЕРГУТ: ТРАУНКІРХЕН, САНКТ-ВОЛЬФГАНТН або ГАЛЬШТАТТ.

Зальцкаммергут - мальовничий озерний край в Австрії, розташований на стику трьох земель: Верхньої Австрії, Зальцбурга і Штирії. Він відомий насамперед своїми озерами, яких тут удосталь: чисті, глибокі, гірські, деякі практично крижані, оточені маленькими селами, історичними середньовічними містечками і засніженими вершинами. Особливо знаменита в цих краях громада Гальштатт. Це пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відомий соляними копальнями, а також своїми «чепурними» видами на Альпи. 

Одне з найвідоміших озер цього регіону – Вольфгангзее, а розташований на ньому СанктВольфганг часто називають пряниковим містечком за його «іграшкові» мальовничі будиночки, схожі на казкові декорації. Тут немає типових фахверкових будівель, натомість багато будинків розписані фресками. А місцеві жителі нерідко одягаються в народні костюми.  

Нічний переїзд 

 

 

День 4 (06.10.2022)

07.00 - 12.00. ЛОЗАННА затишно розташувалася в оточенні типово валлонських пейзажів і мальовничих пагорбів з чисельними виноградниками. Основна характеристика міста – вузькі вулички, що постійно здіймаються вгору та дозволяють милуватися видами озера і Альп. Домінантою міста є величний готичний собор, що підноситься над метушливою старою частиною міста. Чудове місто-космополіт, в якому старовинні вулички історичного центру гармонійно поєднуються з новими сучасними кварталами, а види на Женевське озеро і Альпи гідні пензля художника-романтика.   

 

13.00-14.00 МОНТРЕ вже давно підкорив серця тисяч туристів. Він стоїть на невисокому пагорбі, витягнувшись між гірською грядою і спокійними водами озера. Ці місця фантастично красиві та мають особливо м'який мікроклімат. Витончені будинки потопають у зелені лаврів, магнолій, пальм, кипарисів і мигдалю. Монтре досить часто називають Перлиною швейцарської Рів'єри.  

14.15-14.30 Фотопауза біля ШИЙОНСЬКОГО ЗАМКУ 

 

15.00-16.00 ГРЮЙЕР – батьківщина не лише найвідомішого швейцарського сиру, але й шоколаду! У Вас буде можливість на власні очі побачити процес виробництва цих делікатесів, спробувати у місцевих ресторанчиках та придбати їх у якості сувенірів додому. Із середньовічних пам’яток у Грюйері добре зберігся замок.  

19.30 – поселення до готелю *** у м. КОЛЬМАР, ФРАНЦІЯ. 

 

День 5 (07.10.2022)

Сніданок. 08.30 – 14.30 - тур по ПЕРЛИНАМ ЕЛЬЗАСУ: РИКВІР -  КАЙЗЕРБЕРГ- ЕГІСХАЙМ 

Риквір (Riquewihr) - саме тут знаходиться центр виробництва рислінга в Ельзасі. Приємні кам'янисті вулички із середньовічними фасадами будинків мало змінилися з XV століття, коли правителі Вюртембергського дому збудували на цьому місці замок. Вважається, що саме тут з'явилася традиція прикрашати до Різдва ялинки, про що свідчить запис в лічильній книзі 1521 року. 

Кайзерберг (Kaysersberg) - одне з найвідвідуваних міст Ельзасу. Ви можете побачити чудово збережене історичне старе місто і мальовничі виноградники навколо, адже Кайзерберг є частиною туристичного маршруту «Винна дорога Ельзасу». 

Егісайм (Eguisheim) - одне з найгарніших містечок Ельзасу: маленьке, компактне, без змін з епохи середньовіччя.  Егісхайм зачарує Вас своєю теплотою та акуратністю. 

 

14.30 – повернення до КОЛЬМАРУ – одного з найгарніших міст Франції. Воно настільки гармонійне, що всі туристи перебувають тут під найсильнішими враженнями. Вузькі вулиці старого міста, канали і кольорові фасади будівель формують унікальний "фірмовий стиль» Кольмара. Його іноді навіть називають музеєм під відкритим небом. Перлиною міста є квартал "Маленька Венеція» з невеликими каналами і містками, заквітчаними геранню.  

Ніч у готелі ***. 

 

День 6 (08.10.2022)

07.00-08.00 Сніданок.  

10.00-12.00 БЕРН — столиця Швейцарії. Берн не схожий на жодне інше місто. Він унікальний і неповторний. Берн - одне з небагатьох міст, що зберегло свій середньовічний вигляд до наших днів. Подорожуючи по Швейцарії в 1779 році, Гете зауважив: "Це найкрасивіше місто з усіх, яке я коли-небудь бачив". 

13.00-14.30 долина ЛАУТЕРБРУННЕН – одне з найгарніших місць в Швейцарських Альпах. Її дивовижні, увінчані сніговими шапками, скелі підносяться над мальовничими долинами, по яких розкидані будиночки-шале. З цих стрімких гірських стін падає близько 100 водоспадів. Найбільш вражаючий з них - ШТАУББАХ, краса якого надихала Гете і Байрона. 

Інший  водоспад - ТРЮММЕЛЬБАХ - складається з 10 каскадів. Це єдиний льодовиковий водоспад в Європі, який можна побачити зсередини, у товщі гори Чорний монах. Спеціально для цього в 1913 році був побудований ліфт і прокладені освітлювані тунелі. З 200-метрової висоти кожну секунду злітає до 20 000 літрів талих вод! 

15.30-18.30  ЛЮЦЕРН. У Швейцарії, як і в будь-якій країні, є своє місто-символ. Це - Люцерн. Зокрема, так вважають самі швейцарці. Заснований в 1178р., Люцерн - один з наймальовничіших куточків центральної Швейцарії. Казково гарне місто, оточене засніженими пологими схилами гір, розташувалося біля Фірвальдштетського озера, в дзеркалі якого знаходять своє відображення і гори, і саме місто. Люцерн власне і є маленькою Швейцарією, адже в ньому можна побачити все найкраще, що є в цій країні. 

22.30 – поселення до готелю *** у м. ВІЛЛА д’АЛЬМЕ 

 

День 7 (09.10.2022)

08.00-09.00 Сніданок.    

10.00-12.00 Озеро КОМО розкинулося на півночі Ломбардії,  поруч зі швейцарським кордоном. Немов дорогоцінний камінь, його води блищать в оправі Альпійських гір. Надзвичайно глибоке і гарне озеро люблять як корінні італійці, так і численні туристи. Місцем нашої нетривалої зупинки буде мальовниче містечко ЛЕККО. 

13.00-18.00 БЕРГАМО. "Гідний шанування Невідомий" - так відгукнувся про Бергамо один з визначних архітекторів XX століття Ле Корбюз’є. І  дійсно, в цьому чарівному середньовічному місті існує величезна кількість маловивчених туристами архітектурних пам’яток.  Можливо, в цьому є і частка «провини» сусіднього Мілана. Бергамо відомий своєю «подвійністю»: адже існує Верхнє (Citta Alta), більш стародавнє місто, і Нижнє (Citta Bassa), більш сучасне.  

18.30 – повернення до готелю ***. 

 

День 8 (10.10.2022)

Сніданок. 11.00 – 14.00 БРЕШІА

Існує дивовижна Італія, нерозкритий скарб для тих, хто не задовольняється звичними маршрутами. Брешіа та її околиці пропонують незвичайне багатство пам'ятників і творів мистецтва, а також виключну різноманітність пейзажів: озера, пагорби, гори, альпійські льодовики. Варто відзначити, що Брешіа - одне з небагатьох міст Північної Італії, що зберегло оригінальне давньоримське планування. Брешіа може вразити й кількістю фонтанів - 72!, кожен з яких є невеликим твором мистецтва і привертає увагу туристів. 

Нічний переїзд 

 

День 9 (11.10.2022)

22.00 – повернення до Києва. 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 495 євро 

 

Вартість туру включає:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст у програмі туру   
  • готелі*** зі сніданками 
  • туристичні податки у готелях (city-tax) 
  • користування системою Аудіо-гід

Додатково сплачується: 

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (- 10€ за екскурсію) – за бажанням
  • 10€ -  Covid страховка (15€ - туристам від 60 р.) 

Формування групи здійснюється  до 05 ВЕРЕСНЯ