Швейцарія та перлини Ельзасу.

Автобусний тур 

03.10.2020-11.10.2020

 

9-денний автобусний тур

5 Країн: Чехія, Австрія, Швейцарія, Франція, Італія  

15 Міст:  Їндржихув Градец, о. Липно, долина Зальцкаммергут, Гальштатт, Санкт Вольфганг, Лозанна, Монтре, Грюйєр, Кольмар, Риквір, Кайзерберг, Егісайм, Берн, долина Лаутербруннен, водоспади Трюммельбах та Штауббах, Люцерн, озеро Комо, Лекко, Бергамо, Брешіа

Вартість туру з людини при двомісному розімщенні 450 євро 

Опис спального автобуса тут. 

День 1 (03.10.2020)

09.00 –  виїзд з Києва на комфортному автобусі зі спальними місцями.   

 

День 2 (04.10.2020)

08.30 – 12.30 ЇНДРЖИХУВ ГРАДЕЦ. Завдяки вигідному розташуванню, а також столітнім традиціям, архітектурним і художнім пам'яткам, Їндржихув Градец вже давно перетворився на суспільний і культурний центр, а елегантний ренесансний замок Градец (третій за величиною у Чеській Республіці), став його символом. У замку є дивакувата колекція історичних портретів собак і живе привид Білої Дами. На вузькоколійній залізниці можна помилуватися мальовничою природою регіону Чеська Канада.

14.00 – поселення  до готелю*** на березі о. Липно, Чехія 

 

День 3 (05.10.2020)

Сніданок. 11.00-15.00 ЗАЛЬЦКАММЕРГУТ: ГАЛЬШТАТТ і САНКТ ВОЛЬФГАНГ. Зальцкаммергут - мальовничий озерний край в Австрії, розташований на стику трьох земель: Верхньої Австрії, Зальцбурга і Штирії. Він відомий насамперед своїми озерами, яких тут удосталь: чисті, глибокі, гірські, деякі практично крижані, оточені маленькими селами, історичними середньовічними містечками і засніженими вершинами. Особливо знаменита в цих краях громада Гальштатт. Це пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відомий соляними копальнями, а також своїми «чепурними» видами на Альпи. 

Одне з найвідоміших озер цього регіону – Вольфгангзее, а розташований на ньому СанктВольфганг часто називають пряниковим містечком за його «іграшкові» мальовничі будиночки, схожі на казкові декорації. Тут немає типових фахверкових будівель, натомість багато будинків розписані фресками. А місцеві жителі нерідко одягаються в народні костюми.  

Нічний переїзд 

День 4 (06.10.2020)

07.00 - 12.00. ЛОЗАННА затишно розташувалася в оточенні типово валлонських пейзажів і мальовничих пагорбів з чисельними виноградниками. Основна характеристика міста – вузькі вулички, що постійно здіймаються вгору та дозволяють милуватися видами озера і Альп. Домінантою міста є величний готичний собор, що підноситься над метушливою старою частиною міста. Чудове місто-космополіт, в якому старовинні вулички історичного центру гармонійно поєднуються з новими сучасними кварталами, а види на Женевське озеро і Альпи гідні пензля художника-романтика.   

13.00-14.00 МОНТРЕ вже давно підкорив серця тисяч туристів. Він стоїть на невисокому пагорбі, витягнувшись між гірською грядою і спокійними водами озера. Ці місця фантастично красиві та мають особливо м'який мікроклімат. Витончені будинки потопають у зелені лаврів, магнолій, пальм, кипарисів і мигдалю. Монтре досить часто називають Перлиною швейцарської Рів'єри.  

14.15-14.30 Фотопауза біля ШИЙОНСЬКОГО ЗАМКУ 

15.00-16.00 ГРЮЙЕР – батьківщина не лише найвідомішого швейцарського сиру, але й шоколаду! У Вас буде можливість на власні очі побачити процес виробництва цих делікатесів, спробувати у місцевих ресторанчиках та придбати їх у якості сувенірів додому. Із середньовічних пам’яток у Грюйері добре зберігся замок.  

19.30 – поселення до готелю *** у м. КОЛЬМАР, ФРАНЦІЯ. 

 

День 5 (07.10.2020)

Сніданок. 08.30 – 14.30 - тур по ПЕРЛИНАМ ЕЛЬЗАСУ: РИКВІР -  КАЙЗЕРБЕРГ- ЕГІСХАЙМ 

Риквір (Riquewihr) - саме тут знаходиться центр виробництва рислінга в Ельзасі. Приємні кам'янисті вулички із середньовічними фасадами будинків мало змінилися з XV століття, коли правителі Вюртембергського дому збудували на цьому місці замок. Вважається, що саме тут з'явилася традиція прикрашати до Різдва ялинки, про що свідчить запис в лічильній книзі 1521 року. 

Кайзерберг (Kaysersberg) - одне з найвідвідуваних міст Ельзасу. Ви можете побачити чудово збережене історичне старе місто і мальовничі виноградники навколо, адже Кайзерберг є частиною туристичного маршруту «Винна дорога Ельзасу». 

Егісайм (Eguisheim) - одне з найгарніших містечок Ельзасу: маленьке, компактне, без змін з епохи середньовіччя.  Егісхайм зачарує Вас своєю теплотою та акуратністю. 

14.30 – повернення до КОЛЬМАРУ – одного з найгарніших міст Франції. Воно настільки гармонійне, що всі туристи перебувають тут під найсильнішими враженнями. Вузькі вулиці старого міста, канали і кольорові фасади будівель формують унікальний "фірмовий стиль» Кольмара. Його іноді навіть називають музеєм під відкритим небом. Перлиною міста є квартал "Маленька Венеція» з невеликими каналами і містками, заквітчаними геранню.  

Ніч у готелі ***. 

День 6 (08.10.2020)

06.30-07.30 Сніданок.  

10.00-12.00 БЕРН — столиця Швейцарії. Берн не схожий на жодне інше місто. Він унікальний і неповторний. Берн - одне з небагатьох міст, що зберегло свій середньовічний вигляд до наших днів. Подорожуючи по Швейцарії в 1779 році, Гете зауважив: "Це найкрасивіше місто з усіх, яке я коли-небудь бачив". 

13.00-14.30 долина ЛАУТЕРБРУННЕН – одне з найгарніших місць в Швейцарських Альпах. Її дивовижні, увінчані сніговими шапками, скелі підносяться над мальовничими долинами, по яких розкидані будиночки-шале. З цих стрімких гірських стін падає близько 100 водоспадів. Найбільш вражаючий з них - ШТАУББАХ, краса якого надихала Гете і Байрона. 

Інший  водоспад - ТРЮММЕЛЬБАХ - складається з 10 каскадів. Це єдиний льодовиковий водоспад в Європі, який можна побачити зсередини, у товщі гори Чорний монах. Спеціально для цього в 1913 році був побудований ліфт і прокладені освітлювані тунелі. З 200-метрової висоти кожну секунду злітає до 20 000 літрів талих вод! 

15.30-18.30  ЛЮЦЕРН. У Швейцарії, як і в будь-якій країні, є своє місто-символ. Це - Люцерн. Зокрема, так вважають самі швейцарці. Заснований в 1178р., Люцерн - один з наймальовничіших куточків центральної Швейцарії. Казково гарне місто, оточене засніженими пологими схилами гір, розташувалося біля Фірвальдштетського озера, в дзеркалі якого знаходять своє відображення і гори, і саме місто. Люцерн власне і є маленькою Швейцарією, адже в ньому можна побачити все найкраще, що є в цій країні. 

22.30 – поселення до готелю *** у м. ВІЛЛА д’АЛЬМЕ 

 

День 7 (09.10.2020)

08.00-09.00 Сніданок.    

10.00-12.00 Озеро КОМО розкинулося на півночі Ломбардії,  поруч зі швейцарським кордоном. Немов дорогоцінний камінь, його води блищать в оправі Альпійських гір. Надзвичайно глибоке і гарне озеро люблять як корінні італійці, так і численні туристи. Місцем нашої нетривалої зупинки буде мальовниче містечко ЛЕККО. 

13.00-18.00 БЕРГАМО. "Гідний шанування Невідомий" - так відгукнувся про Бергамо один з визначних архітекторів XX століття Ле Корбюз’є. І  дійсно, в цьому чарівному середньовічному місті існує величезна кількість маловивчених туристами архітектурних пам’яток.  Можливо, в цьому є і частка «провини» сусіднього Мілана. Бергамо відомий своєю «подвійністю»: адже існує Верхнє (Citta Alta), більш стародавнє місто, і Нижнє (Citta Bassa), більш сучасне.  

18.30 – повернення до готелю ***. 

 

День 8 (10.10.2020)

Сніданок. 11.00 – 14.00 БРЕШІА

Існує дивовижна Італія, нерозкритий скарб для тих, хто не задовольняється звичними маршрутами. Брешіа та її околиці пропонують незвичайне багатство пам'ятників і творів мистецтва, а також виключну різноманітність пейзажів: озера, пагорби, гори, альпійські льодовики. Варто відзначити, що Брешіа - одне з небагатьох міст Північної Італії, що зберегло оригінальне давньоримське планування. Брешіа може вразити й кількістю фонтанів - 72!, кожен з яких є невеликим твором мистецтва і привертає увагу туристів. 

Нічний переїзд 

 

День 9 (11.10.2020)

22.00 – повернення до Києва. 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 450 євро 

 

Вартість туру включає:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст у програмі туру   
  • готелі*** зі сніданками 
  • туристичні податки у готелях (city-tax) 
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

Додатково сплачується: 

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (- 10€ за екскурсію) – за бажанням
  • 5€ - страховка (10€ - туристам від 60 р.)

 

Формування групи здійснюється  до 05 ВЕРЕСНЯ