Сардинія. Автобусний тур

19.06.2020-29.06.2020

11- денний автобусний тур - (5 днів на морі!)

Міста: Монтекатіні Терме, Віареджо, Піза, Лука, Альгеро, Пляж Туередда, Кальярі, Санту Антіне, Коста Смеральда, Байя Сардинія, Порто Черво, Ольбія, Болонья, Бассано-дель-Граппа

 

Лише два нічних переїзди!


Вартість туру з людини 470 EUR

Опис нашого автобусу тут

День 1 (19.06.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (20.06.2020)

18.00 – поселення до готелю*** у МОНТЕКАТІНІ ТЕРМЕ.

Це чудове тосканське містечко, що розташувалося між Флоренцією і Пізою, славиться не лише натхненними пейзажами, давньоримською архітектурою та чистим повітрям, але й термальними джерелами, відомими ще з часів етрусків.

 

День 3 (21.06.2020)

Сніданок. 09.00 – ВІАРЕДЖІО - тосканське місто на узбережжі Лігурійського моря, столиця курортної зони Версілія. Гармонійне поєднання передгір'я, соснових гаїв і блакиті моря утворює пейзаж неповторної чарівності та краси.
Дістатися до Пізи і Лукки найшвидше (20 хв) на електричці. Вартість квитка - 3,6 €. ПІЗА відома всьому світу в першу чергу завдяки своїй дзвіниці. Це "місто одного дива", популярність якого відображена на ретельно підстриженому яскраво- зеленому трав'яному килимі Прато-де-Міраколі (Поля чудес), де підносяться Баптистерій, "падаюча вежа" Кампаніла і кладовище Кампо-Санто. З 1987 року площа Чудес занесена до переліку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

ЛУККА – чудове місто на березі річки Серкіо в регіоні Тоскана. Жоден справжній мандрівник не відмовить собі у нагоді відвідати місто з багатовіковою історією, що оточене кріпосними стінами XVI століття, які практично не постраждали від часу, серед архітектури Середньовіччя і Відродження, колоритних ринків і магазинчиків з місцевими делікатесами... Лукка здатна здивувати, зачарувати, заінтригувати і залишити незабутні враження.
19.30 – посадка на круїзний лайнер у м. Ліворно

 

День 4 (22.06.2020)
07.00 – прибуття на острів САРДИНІЯ.

10.00 – 14.00 АЛЬГЕРО – один з популярних італійських курортів. Місцяни часто називають його «Барселонетта», тобто маленька Барселона, за певну схожість зі столицею Каталонії. В Альгеро є все для чудового відпочинку: прекрасні пляжі, середньовічний центр, шикарні готелі і ресторани. У 12 кілометрах від Альгеро на мисі Капо Качча знаходиться ще одна визначна пам'ятка Сардинії - грот Нептуна.
18.30 – поселення до апарт-готелю**** (на 4 ночі) на

південному узбережжі Сардинії. (В номері міні-кухня та холодильник, харчування не включено)

День 5 (23.06.2020)

Відпочинок на морі біля містечка Теулада на чудовому Коста дель Суд, відомому чудовими пляжами і кристалічно чистим морем. Природа тут досі залишається дикою і незайманою, зберігаючи загадкові риси і незвідані куточки. На місцевому узбережжі протяжні пляжі чергуються з обривистими і порізаними скелястими берегами. Головним елементом пейзажу є чудовий мис Капо-Мальфатано.

День 6 (24.06.2020)

08.30-15.30 – факультативно (15€) – екскурсія до столиці Сардинії – м. КАЛЬЯРІ. Нелегка і дуже строката історія міста, що йде своїм корінням у глибоку старовину, залишила нам багату культурну спадщину. Завдяки Кальярі Італія отримала ще одну потужну точку притяжіння для туристів з усього світу.
Повернення до готелю. Відпочинок на морі.

День 7 (25.06.2020)

Відпочинок на морі. У вільний час – катання на човнах та відвідини пляжу Туерредда - одного з найгарніших на Сардинії. М'який світлий пісок і прозоре море нагадують пейзажі Карибських островів.

 

День 8 (26.06.2020)

11.00 – 11.30 САНТУ АНТІНЕ - один з найвеличніших і найбільш збережених нурагів Сардинії, яскравий зразок доісторичної архітектури Середземномор'я. Центральна вежа комплексу спочатку досягала 22-24 метрів у висоту і входила до числа найвищих на той момент споруд світу. Вона оточена трьома бастіонами, з'єднаними потужними стінами з коридорами всередині, які чудово збереглися до нашого часу. Згідно з даними археологів, центральна вежа була зведена в 1800-х роках до н.е., а інші частини були додані пізніше, в XVI-XIV століттях до н.е.

14.00 – 18.30 КОСТА СМЕРАЛЬДА. БАЙЯ САРДИНІЯ - чарівне приморське містечко, що розташувалося на Коста Смеральда - найфешенебельнішому узбережжі Сардинії у північно-східній частині острова. В останні роки Байя Сардинія займає одне з перших місць у рейтингу курортів Сардинії завдяки не лише білосніжним пляжам і затишним бухтам з кришталево чистою водою, але й розвиненій інфраструктурі і, в першу чергу, численним розвагам, від аквапарків до наймодніших нічних клубів і дискотек.
ПОРТО ЧЕРВО – один з найпопулярніших курортів в Італії, центр елітного туризму з чудовими піщаними пляжами і тихими бухтами, улюблене місце відпочинку знаменитостей і світової еліти. Історичний центр міста є досить затишним і доброзичливим. В усьому світі немає більш гарних пляжів, ніж в Порто Черво. Море має дивовижний смарагдовий відтінок, який переливається під променями сонця. Опинившись тут, ви немов потрапляєте до атмосфери безтурботності і спокою. Це дійсно райське місце!
19.30 – приїзд у м. ОЛЬБІЯ, посадка на круїзний лайнер. Ночівля

День 9 (27.06.2020)

07.00 – прибуття у порт ЛІВОРНО. 10.00 – 15.00 БОЛОНЬЯ, ІТАЛІЯ. «Вчена, Червона, Товста» (la Dotta, la Rossa, la Grassa) - цими трьома визначеннями іноді характеризують Болонью - столицю регіону Емілія-Романья, маючи на увазі, що тут знаходиться один з найстародавніших університетів, червоний колір її дахів і стін та смачну місцеву кухню. Гармонійне поєднання старовинних традицій і сучасності робить місто відкритим для всіх і притягує сюди туристів.
17.00 - поселення до готелю***

 

День 10 (28.06.2020)
Сніданок. 11.00 – 15.00 БАССАНО-ДЕЛЬ-ГРАППА - маленьке містечко, розташоване в провінції Венето на півночі Італії у підніжжі Альп. Назва міста походить від гір Монте Граппа, що знаходяться поруч. Бассано-дель-Граппа отримав широку популярність завдяки кільком речам - старовинному мосту, прекрасному лікеру, який виробляється в цій області і керамічним виробам чудової якості.

Нічний переїзд

 

 

День 11 (29.06.2020)

22.00 – повернення до Києва.

Вартість туру з людини 470 EUR

 

У вартість  турувключено:

 • проїзд на комфортному автобусі
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
 • готелі***/**** (2-місні номери)
 • сніданки день 3 і 10. 
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

 • квиток на два лайнери Ліворно - Ольбія та Ольбія - Ліворно (разом: 75€ – сидяче місце чи 95 €– спальне місце у каюті зі зручностями)
 • чотригодинна автобусна екскурсія Коста Смеральда (15€)
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням 
 • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)

ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Формування групи здійснюється до 23 ТРАВНЯ