Карнавал у Рієці 

Автобусний тур у Хорватію 

22.02.2022-01.03.2022

 

8 - денний автобусний тур: КАРНАВАЛ у РІЄЦІ

9 локацій: Загреб, Плітвіцькі озера, Ловран, Опатія, Ровінь, Пула, Рієка, Хум, Мотовун

 

Вартість туру з людини 390 євро

 

День 1 (22.02.2022)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі VIP класу. 

Нічний переїзд в Хорватію. 

 

День 2 (23.02.2022)

11.00 – 15.00 ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. У Верхньому місті, північно-східній частині Загреба, розташовані старовинні споруди та пам'ятники культури, у Нижньому - сучасні райони. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами.

17.00 - поселення до готелю ****.

 

День 3 (24.02.2022)

Сніданок. 09.00 – 14.00 ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА - національний природний парк у Хорватії, який вважається найгарнішим у Європі. Це унікальна водна система з 16 озер, з'єднаних між собою 92 водоспадами і порогами. Загальна площа озер складає близько 2 кв. км, а весь Національний парк простягається на території площею понад 200 кв.км. Завдяки унікальності і багатому рослинному і тваринному світу, він проголошений Національним парком у 1949 році, а в 1979 році за рішенням асамблеї ЮНЕСКО Плітвіцькі озера внесено до переліку світових пам'яток природи і знаходяться під суворою охороною різних світових організацій.

17.00 - поселення до готелю **** у курортному містечку ЛОВРАН (4 ночі)

 

День 4 (25.02.2022)

 

10.00 – 13.00 ОПАТІЯ - один з найпопулярніших хорватських курортів, місто на півночі Адріатики, на березі Кварнерської затоки. Популярним курортом це місце стало ще в XIX столітті. І це не дивно: рідкісне поєднання м'якого клімату, краси навколишньої природи, історичних і культурних багатств регіону притягувало до курорту багатьох. За свою понад 500- літню історію Опатія була місцем відпочинку венеціанської та італійської знаті, єдиним офіційним курортом Австро-Угорщини і містом, де відкрили перші казино і яхт-клуби Східної Європи.

13.30- повернення до готелю ****. Відпочинок

 

 

 

День 5 (26.02.2022)

Сніданок. Вільний день для відпочинку. Або факультативно (20€) денна екскурсія до хорватських перлин РОВІНЬ та ПУЛА.

Одне з найромантичніших місць Адріатичного узбережжя - місто РОВІНЬ, яке часто порівнюють з Венецією. Пляжний відпочинок у Ровіні можна поєднувати з прогулянками по старому історичному центру та відвідуваннями визначних пам'яток. І не дарма це місто Хорватії стало улюбленим місцем для весільних подорожей - його атмосфера ідеально відповідає романтичному настрою. ПУЛА - столиця хорватського регіону Істрія. Це місто з дуже багатою історією і тут є на що подивитися. За легендами аргонавти саме сюди привезли своє золоте руно, а всім відомий з міфології Геркулес був покровителем цих земель, що і відбилося в архітектурі. Головна історична пам'ятка хорватської Пули, та й чи не всієї Хорватії, - величний давньоримський амфітеатр Іго століття нашої ери, який місцеві називають просто Арена. Захопитися тут дійсно є чим: Арена Пули гордо носить звання шостого за величиною амфітеатру в світі.

 

День 6 (27.02.2022)

Сніданок. 09.00 – РІЄКА – найбільше портове місто в Хорватії, третє за масштабами в країні після Загреба і Спліта. Воно розташовується на півночі Далмації, поруч з півостровом Істрія. На хорватській мові «Рієка» означає «річка» - таку назву місто отримало від річки Р'єчина. Рієку можна вважати найбільш зручним містом для тих, хто хоче поєднати комфортний відпочинок на пляжі з інтенсивним культурним життям і оглядом місцевих визначних пам'яток.

Сьогодні – найбільше свято у місті – МІЖНАРОДНИЙ ПАРАД у рамках щорічного КАРНАВАЛУ!

18.00 – повернення до готелю ****. Відпочинок

 

День 7 (28.02.2022)

Сніданок. Відпочинок до 11.00

12.00 – 14.00 – МОТОВУН Щоб перерахувати усі пам'ятки МОТОВУНА, вистачить пальців однієї руки. Але при цьому - це унікальне місто, можливо, найунікальніше місто Хорватії, пам'ятка архітектури під відкритим небом, що розташувалося на високому пагорбі і не змінює свій зовнішній вигляд з XII століття. Тут буде цікаво помилуватися панорамним видом з міських стін, а також оглянути ворота з вежею, палац церкви Відродження св. Стефана і середньовічні вулиці. Перебуваючи тут, не можливо відмовити собі в задоволенні спробувати місцеве вино і знамениті трюфелі.

15.00 – 16.00 – ХУМ внесений до Книги рекордів Гіннесса, як найменше місто у світі! Тут проживає всього 17 чоловік. На двох маленьких, вимощених каменем вуличках Хума розташовано 20 будівель. Незважаючи на свій розмір, в місті є всі звичні міські складові - центральна площа, пошта, два храми, міський цвинтар, магазинчик hand-made сувенірів майстрів Істрії, магазинчик місцевих вин, міський музей. На гостей чекає традиційний ресторан - Коноба, в якій вам запропонують спробувати місцеву 38% настоянку з трав за старовинним кельтським рецептом - Humska Biska. 

Нічний переїзд.

 

День 8 (01.03.2022)

22.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини 390 євро 

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • готелі **** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід 

Додатково сплачується:

  • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 р.)
  • 55€ - 5 (п'ять) вечерь у готелях (шведський стіл) 
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням (орієнтовно 60 євро за весь тур) 
  • умови в'їзду у зв'язку з COVID-19