Південна Хорватія

Автобусний тур. Група закрита

22.06.2021-30.06.2021

 

9 - денний автобусний пляжний тур: ПІВДЕННА ХОРВАТІЯ. МОРЕ

9 локацій: Загреб, Сень, Крка, Дрвенік, о. Хвар, Дубровник, Стон, Мостар, Благай

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

День 1 (22.06.2021)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі.

 

День 2 (23.06.2021)

11.00 – 15.00 ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. У Верхньому місті, північно-східній частині Загреба, розташовані старовинні споруди та пам'ятники культури, у Нижньому - сучасні райони. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами.

17.00 – поселення до готелю ** у курортному містечку СЕНЬ на березі Адріатичного моря

 

День 3 (24.06.2021)

Сніданок.

10.30 – 13.30 НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК КРКА - гордість всієї Хорватії. Розташований він не на однойменному острові, як можна подумати, а у південній частині країни, неподалік Спліта. Це місце відоме мальовничою природою: водоспадами, зеленими пагорбами і лісами. Крка не поступається красою відомим Плітвіцьким озерам - сюди теж приїжджають туристи з усіх кінців Європи.

15.30 – прибуття до мальовничого курортного містечка ДРВЕНІК на березі Адріатики. Заселення на 6 днів / 5 ночей до найкращого готелю**** цього курорту у 50 метрах від пляжу. Дрвенік розташувався в 25 км від міста Макарска відразу у двох затишних бухтах: Горня Вала і Доня Вала, а бірюзова затока Дрвеніка оточена колоритними горами Біоково.

День 4 (25.06.2021)

Сніданок.

Факультативно – подорож поромом (4€) на о. ХВАР – це найдовший і найсонячний острів Адріатики: сонце тут світить 2718 годин на рік! Маленькі середньовічні міста, численні бухти і лаванда, запах якої відчувається усюди, буйна субтропічна рослинність і м'який клімат роблять цей острів одним з найкрасивіших місць для відпочинку у Хорватії. А в однойменній столиці острова життя не завмирає ні вдень, ні вночі. Пообіді - відпочинок на морі

 

День 5 (26.06.2021)

Сніданок. 08.00 – 19.00факультативна денна екскурсія (15€) до ДУБРОВНИКА та СТОНА. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії» - Бернард Шоу. Дубровник, разом з Венецією і Амстердамом, включений ЮНЕСКО до трійки найгарніших міст - пам'яток Європи епохи Відродження. Неодмінна частина “пішохідної програми” – прогулянка по фортечному валу: звідси відкриваються чудові панорами Старого міста з червоними дахами будинків на тлі яскравої морської синяви.

СТОН. Велика Хорватська стіна і ферми, на яких вирощують устриць і мідій, - головні багатства цього симпатичного містечка неподалік Дубровника. Перші укріплення тут побудували ще римляни. Пізніше в містечку розвернувся солідний «бізнес» - солевидобуток, завдяки якому бюджет Дубровницької республіки не знав дефіциту. Соляні копальні потрібно було захищати від зовнішніх ворогів. Так на пагорбі у Стоні в XIV столітті з'явилася товстенна 5-кілометрова оборонна стіна, найдовша в Європі і друга в світі - після Китайської.

 

День 6 (27.06.2021)

Сніданок. Вільний день Відпочинок на морі

 

День 7 (28.06.2021)

Сніданок. 08.00 – 15.00факультативна екскурсія (15€) до БОСНІЇ і ГЕРЦЕГОВИНИ) МОСТАР вразить етнічним розмаїттям, багатогранністю, незвичайною атмосферою і старою архітектурою. Сьогодні - це мирне європейське містечко, однак в середині 90-х Мостар ледь не позбувся усіх своїх пам'яток. Сліди збройного зіткнення сьогодні можна побачити, помітивши отвори від куль на старих будівлях. Ключова пам'ятка міста - Старий міст - був побудований в XVI столітті турками через р. Неретву. У Мостарі, місті трьох релігій, міст служив символом зв'язку між мусульманськими боснійцями і християнами (в основному хорватами). Сьогодні він є символом повернення до мирного життя.

БЛАГАЙ - це невелике, але дуже цікаве місце. Тут жили дервіші і королі! У печері прямо під горою б'є джерело - звідси бере початок річка Буна, утворюючи гарний водоспад. По обидва боки річки розташувалися кафе і ресторанчики, що дозволяють одночасно з прийомом їжі милуватися красою цього місця. Будиночок дервішів до сих пір стоїть цілий і неушкоджений. Раніше будь-який мандрівник міг зупинитися тут абсолютно безкоштовно.

 

День 8 (29.06.2021)

Сніданок. Відпочинок на морі до 13.00

Нічний переїзд

 

День 9 (30.06.2021)

22.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • готелі**/**** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 р.) - обов'язково за відсутності власної
  • 725 ₴ - ПЛР- тест  - обов'язково
  • 45€ - 5 (п'ять) вечерь у готелях - обов'язково
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням