Новорічна Хорватія.

Автобусний тур

28.12.2020-05.01.2021

 

 

9 - денний автобусний тур: НОВИЙ РІК у ХОРВАТІЇ

14 локацій: Загреб, Плітвіцькі озера, Дрвеник, Дубровник, Стон, Мостар, о. Хвар, Оміш, Спліт, Солін, Задар, Рієка, Хум, Мотовун

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 435 EUR

День 1 (28.12.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями. 

 

День 2 (29.12.2020)

11.00 – 15.00 – ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами. До речі, вже вкотре найкращим різдвяним ринком у Європі визнають загребський!

17.00 - поселення до готелю ****.

 

День 3 (30.12.2020)

Сніданок. 09.00 – 14.00 ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА - національний природний парк в Хорватії, який вважається найгарнішим у Європі. Це унікальна водна система з 16 озер, з'єднаних між собою 92 водоспадами і порогами. Загальна площа озер складає близько 2 кв. км, а весь Національний парк простягається на території площею понад 200 кв.км. Завдяки унікальності і багатому рослинному і тваринному світу, він проголошений Національним парком у 1949 році, а в 1979 році за рішенням асамблеї ЮНЕСКО Плітвіцькі озера внесено до переліку світових пам'яток природи і знаходяться під суворою охороною різних світових організацій.

18.00 – поселення до готелю*** у курортному містечку ДРВЕНИК на березі Адріатики.

 

День 4 (31.12.2020)

Сніданок. 08.00 – 19.00факультативна денна екскурсія (20€) до ДУБРОВНИКА та СТОНА. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії» - Бернард Шоу. Дубровник, разом з Венецією і Амстердамом, включений ЮНЕСКО до трійки найгарніших міст - пам'яток Європи епохи Відродження. Неодмінна частина “пішохідної програми” – прогулянка по фортечному валу: звідси відкриваються чудові панорами Старого міста з червоними дахами будинків на тлі яскравої морської синяви.

СТОН. Велика Хорватська стіна і ферми, на яких вирощують устриць і мідій, - головні багатства цього симпатичного містечка неподалік Дубровника. Перші укріплення тут побудували ще римляни. Пізніше в містечку розвернувся солідний «бізнес» - солевидобуток, завдяки якому бюджет Дубровницької республіки не знав дефіциту. Соляні копальні потрібно було захищати від зовнішніх ворогів. Так на пагорбі у Стоні в XIV столітті з'явилася товстенна 5-кілометрова оборонна стіна, найдовша в Європі і друга в світі - після Китайської.

22.00 – новорічна розважальна програма із живою музикою, шведським столом, напоями та дискотекою (25€)

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ на березі АДРІАТИЧНОГО МОРЯ!

 

День 5 (01.01.2021)

Дуже пізній сніданок.

Факультативно – подорож поромом (4€) на о. ХВАР – найдовший і найсонячний острів Адріатики: сонце тут світить 2718 годин на рік! Маленькі середньовічні міста, численні бухти і лаванда, запах якої відчувається усюди, буйна субтропічна рослинність і м'який клімат роблять цей острів одним з найкрасивіших місць для відпочинку в Хорватії. А в однойменній столиці острова життя не завмирає ні вдень, ні вночі.

або (за сприятливої епідеміолоічної ситуації)

МОСТАР (БОСНІЯ і ГЕРЦЕГОВІНА) вразить етнічним розмаїттям, багатогранністю, незвичайною атмосферою і старою архітектурою. Сьогодні - це мирне європейське містечко, однак в середині 90-х Мостар ледь не позбувся усіх своїх пам'яток. Сліди збройного зіткнення сьогодні можна побачити, помітивши сліди від куль на старих будівлях. Ключова пам'ятка міста - Старий міст - був побудований в XVI столітті турками через р. Неретву. У Мостарі, місті трьох релігій, міст служив символом зв'язку між мусульманськими боснійцями і християнами (в основному хорватами). Сьогодні він є символом повернення до мирного життя.

 

День 6 (02.01.2021)

09.00 – 11.00 ОМІШ - старовинне курортне містечко на узбережжі Адріатики. Окрім чудових пейзажів, сюди варто приїхати, щоб подивитися на казкові піратські фортеці XIII ст. і скупнутися у найчистішому морі. У цьому місті дивним чином поєднується минуле і сьогодення: люди тут жили ще у період Римської імперії, пізніше тут влаштувалися слов'яни, а ще через кілька століть Оміш був приєднаний до Венеції - тому історичних пам'яток тут чимало. Оміш розташований у гирлі річки Цітіна, яка начебто розрізає навколишні скелі. Кам'яні будинки з черепичними дахами виглядають, як іграшкові. У такому місці приємно прогулятися по вулицях, а вид з висоти однозначно вразить навіть досвідчених мандрівників.

12.00 – 15.00 СПЛІТ - місто-порт, місто-курорт, місто-музей, з дивно гармонійним поєднанням старого і нового. Сидячи на набережній під величезними пальмами та спостерігаючи, як розгойдуються яхти на воді, важко зрозуміти, де ти - в Ніцці, Каннах або на іншому середземноморському курорті, але варто повернути голову, і величні портали палацу Діоклетіана нагадають, що це - Спліт, місто, якому 1700 років. Його називають «найтемпераментнішим з усіх хорватських міст», це вихідна точка і перехрестя всіх морських шляхів Адріатики.

15.30 – поселення до готелю***** у м. СОЛІН

День 7 (03.01.2021)

Сніданок.

10.00 – 13.00 ЗАДАР - курортне місто, де, на думку Альфреда Хічкока, можна спостерігати найгарніші заходи сонця. Перевірити правдивість його слів приїжджають мільйони туристів. Багато з них знаходять у Задарі величезну кількість пам'яток, комфортабельні пляжі і розвинену туристичну інфраструктуру. Набережна Петра Крешеміра IV - це символ міста. Тут знаходиться унікальна конструкція - морський орган, сконструйований і створений в 2005 році місцевим архітектором Ніколою Башичем. Система складається з 35 труб різного діаметру і різної довжини, які вбудовані безпосередньо у набережну, і ведуть до моря.

17.00 – поселення до готелю*** РІЄКА – найбільше портове місто в Хорватії, третє за масштабами в країні після Загреба і Спліта. Воно розташовується на півночі Далмації, поруч з півостровом Істрія. На хорватській мові «Рієка» означає «річка» - таку назву місто отримало від річки Р'єчина.

Рієку можна вважати найбільш зручним містом для тих, хто хоче поєднати комфортний відпочинок на пляжі з інтенсивної культурним життям і оглядом місцевих визначних пам'яток.

 

День 8 (04.01.2021)

Сніданок. Вільний час у Рієці або 10.00 – 16.00 – факультативна екскурсія (15€) до МОТОВУНА та ХУМА

Щоб перерахувати усі пам'ятки МОТОВУНА, вистачить пальців однієї руки. Але при цьому - це унікальне місто, можливо, найунікальніше місто Хорватії, пам'ятка архітектури під відкритим небом, що розташувався на високому пагорбі і не змінює свій зовнішній вигляд з XII століття. Тут буде цікаво помилуватися панорамним видом з міських стін, а також оглянути міські ворота з вежею, палац церкви Відродження св. Стефана і середньовічні вулиці. Перебуваючи тут, не можливо відмовити собі в задоволенні спробувати місцеве вино і знамениті трюфелі.

ХУМ внесений до Книги рекордів Гіннесса, як найменше місто в світі! Тут проживає всього 17 чоловік. На двох маленьких, вимощених каменем вуличках міста Хум розташовано 20 будівель. Незважаючи на свій розмір, в місті є всі звичні міські складові - центральна площа, пошта, два храми, міський цвинтар, магазинчик hand-made сувенірів майстрів Істрії, магазинчик місцевих вин, міський музей. На гостей чекає традиційний ресторан -Коноба, в якій вам запропонують спробувати місцеву 38% настоянку з трав за старовинним кельтським рецептом - Humska Biska.

Нічний переїзд.

 

День 9 (05.01.2021)

20.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 435 EUR

 

У вартість туру включено:

 • проїзд на комфортному автобусі
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
 • готелі***/**** зі сніданками (2-місні номери)
 • туристичні податки у готелях (city-tax) 
 • користування системою Аудіо-гід
 • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

Додатково сплачується:

 • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 р.)
 • 725 грн. - ПЛР- тест
 • 25€ - новорічна програма
 • 45€ - 5 (п'ять) вечерь в усіх готелях
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням

 

Формування групи здійснюється до 01 ГРУДНЯ