Гранд тур до Марокко

Автобусний тур 

18.11.2020-03.12.2020 

 

16-денний автобусний гранд тур: МАРОККО   

20 міст:  Удіне–Венеція–Тревізо–Падуя–Фігерас–Барселона–Марракеш– Касабланка–Рабат–Фес–Шавен–Танжер–Гібралтар–Малага–Гранада–Коліур– Нарбонн–Каркассон–Павія–Пальманова 

 

Вартість туру з людини при двомісному рохміщенні 760 євро

Опис спального автобуса тут

День 1 (18.11.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (19.11.2020)

12.00 – 15.00 УДІНЕ, ІТАЛІЯ – невелике місто в північній Італії з венеціанським шармом і старовинним палаццо, чудовими площами, замком на пагорбі, звідки відкривається чудовий вид на дахи міських будинків, Альпи і Адріатичне море. Саме тут поєднуються нотки Італії, присмак Австрії та запах Словенії. Також Удіне відоме на всю Італію своїми традиційними стравами. 

Поселення до готелю *** 

 

День 3 (20.11.2020)

Сніданок. 12.00 – 23.00  На Ваш вибір: 

ВЕНЕЦІЯ –  найдивовижніше і найзнаменитіше місто в світі - місто на воді. Воно підкорює з першого погляду. Величні й чудові палаци утворюють химерний та таємничий світ, де витонченість готики переплітається  з пишною розкішшю бароко. І майже всюди чути плескіт води, яка, омиваючи цоколі будинків, відображає архітектурні шедеври.   

ТРЕВІЗО, ІТАЛІЯ –  невелике місто в регіоні Венето. Його часто називають «Венецією в мініатюрі», деяким воно нагадує Амстердам. Тревізо обов’язково залишиться у Вашому серці. Не лише прості смертні відзначають цей факт - сам Данте у своїй «Божественній Комедії» згадав це місто. Можна не сумніватися - тут великий поет відчував себе як вдома, бо таке ж відчуття виникає в кожного, хто пробув у Тревізо хоча б день.  Тревізо – також батьківщина популярного тістечка тірамісу. 

ПАДУЯ – місто Святого Антонія, а також найчарівнішого центру в стилі пізньої готики у Північній Італії. Воно не настільки грандіозне, як Рим, не настільки барвисте, як Венеція. Але своєю тисячолітньою історією, численними ультурними пам'ятками і тихим характером Падуя здатна зачарувати навіть найвимогливішого туриста. 

Нічний переїзд 

День 4 (21.11.2020)

13.00-16.00 ФІГЕРАС, ІСПАНІЯ відомий всім як батьківщина Сальвадора Далі. У 70-і роки він придбав будинок муніципального театру і перебудував його під свій музей-театр. Тут зібрані роботи Далі, а також виставлена особиста колекція живопису художника, що включає роботи багатьох великих майстрів живопису. Наприклад, Ель Греко. Поруч з театром знаходиться й особняк Галатея, перебудований Далі в пам'ять про свою улюблену дружину Галу.  

18.00 – прибуття до БАРСЕЛОНИ, посадка на круїзний лайнер. Ночівля у 4-х місних каютах зі зручностями

 

День 5 (22.11.2020)

23.00 -  прибуття до МАРОККО. Прикордонні та митні формальності.  Нічний переїзд 

 

День 6 (23.11.2020)

09.00 – МАРРАКЕШ  – одне з найдавніших і найгарніших міст Марокко. Саме воно дало назву країні, адже «Марокко» - це іспанська вимова назви цього міста, що перекладається як «червоне». І дійсно -  стіни та будинки тут  пофарбовані охрою. Марракеш - це місто з багатовіковою історією і традиціями. Давня столиця Альмоханів і Альмарівадів розкриє головні визначні пам'ятки: стару Медину ХІ століття, площу Джемаа-ель-Фна з мінаретом Кутубія ХІІ століття, усипальню Саадитів, палац Бахія.  

Пообіді – поселення до готелю *** 

 

День 7 (24.11.2020)

Сніданок.  12.00 – 13.30 КАСАБЛАНКА – символ сучасного Марокко, більш схожа на міста півдня Європи, ніж   Північної Африки. Велика мечеть Хассана II - справжня перлина міста, розташована  на узбережжі Атлантичного океану. Вона є найбільшою мечеттю в Марокко і найвищою релігійною спорудою у світі. Загальна висота мінарету мечеті становить близько 200 м, що на 40 м вище собору Святого Петра, і на 30 м - відомої піраміди Хеопса. Величезна споруда вміщає до 25 тис. прочан.

15.00 – РАБАТ – столиця Королівства Марокко, а також одне з відомих «Імперських міст». Незважаючи на те, що зараз Рабат перетворився на сучасний діловий центр, він зміг повністю зберегти марокканський колорит і особливу атмосферу східного міста. Туристів у першу чергу вражає незвичайна архітектура міста, яка є своєрідною сумішшю східних і європейських традицій. Крім цього, завдяки великій кількості зелених насаджень, садів і парків, це дивовижне місто схоже на величезний заповідник. 

Поселення до готелю *** 

День 8 (25.11.2020)

Сніданок.  11.30 – ФЕС – найстародавніше з імперських міст Марокко. Його Медина ель Балі Фес занесена до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Фес - релігійний, культурний та історичний центр Марокко, що містить багато дивовижних пам'яток: Карауїн, найстаріший університет в світі, єврейський квартал Mellah і Королівський палац. «Фес - це африканські Афіни, це таємнича столиця Магріба, де в захованих куточках, тісних вуличках і стародавніх арабських палацах все ще зберігаються великі перекази минулого», - говорили про Фес іноземці. Місцяни вважають, що володіють особливим характером, сформованим з шляхетності арабів, витонченості іспанців, хитромудрості євреїв і терпимості берберів.

Пообіді – поселення до готелю *** 

 

День 9 (26.11.2020)

Сніданок.  12.30 – 14.30 – ШАВЕН (ЧЕФЧАУЕН) – одне з найгарніших міст світу. Характерною особливістю Шавена є незвичайне синьо-блакитне забарвлення будинків. Безхмарне марокканське небо немов відбивається у старовинних будинках. Після сильного дощу гладкі сині стіни виблискують на сонці, і місто немов світиться різними відтінками синього - від кольору морської хвилі до волошкових відтінків. Упродовж багатьох століть Шавен був недоторканним і священним містом, куди не допускали іноземців. Наразі все змінилося і воно стало одним з найбільш відвідуваних у Марокко. 16.00 – ТАНЖЕР – велике портове місто, що омивається водами Атлантичного океану і Середземного моря одночасно. Розташований на перехресті двох континентів, Танжер колись був одним з найбільш суперечливих міст світу, а зараз переживає справжній ренесанс, приваблюючи туристів своєю стародавньою Мединою, гарними пляжами, великою кількістю ресторанів і Музеєм сучасного мистецтва.

Поселення до готелю *** 

 

День 10 (27.11.2020)

Сніданок.  

09.00 – 11.00 ПОВЕРНЕННЯ ДО ЄВРОПИ через Гібралтарську протоку 

11.30 – 12.00 – фотопауза біля британської заморської території – ГІБРАЛТАРУ. 

14.00 – 18.00 – МАЛАГА, ІСПАНІЯ – мальовниче і жваве місто Андалусії,  столиця провінції Коста дель Соль. Малага – також батьківщина Антоніо Бандераса і Пабло Пікассо. Місто, якому 2800 років, на подив відкрите до усього нового. Воно, пам'ятаючи арабів, маврів і римлян, створює з усіх історичних фарб свою картину, спокійно вішає її на стіну і живе сучасним життям.  

Поселення до готелю ***

День 11 (28.11.2020)

Сніданок. 10.00 – 19.30. ГРАНАДА, ІСПАНІЯ. Її небезпідставно вважають  найгарнішим містом країни. Глибокий слід в історії і житті цього комфортного і затишного міста залишила Арабська спадщина. Щороку Гранаду відвідують мільйони туристів, які приїжджають помилуватися унікальними садами Хенераліфе, а також розкішним і найбільшим палацом Альгамбри - єдиним повністю збереженим пам'ятником художнього мистецтва маврів в Гранаді. 

Нічний переїзд 

 

День 12 (29.11.2020)

09.00 – 11.00 КОЛЛІУР, ФРАНЦІЯ – невелике містечко на пурпурному узбережжі Франції. Прибережну частину казкового курорту прикрашає середньовічна фортеця і резиденція королів Майорки. Це дві головні визначні пам'ятки Колліура, які потрібно неодмінно подивитися. Краса Колліуру ще в XIX столітті приваблювала європейську богему. Тут писали свої шедеври Сезанн, Шагал, Матісс і Дерен. 

12.30 – 14.00 ШАТО-БЕЛЬ-ЕВЕК. У мальовничому місці, недалеко від міст Грюїссан і Нарбон, знаходяться відомі виноградники не менш відомого французького актора П'єра Рішара, що є визнаним виноробом. П'єр Рішар в 1986 р придбав 20 гектар виноградників і почав виробляти вино, якому дав назву Шато-Бель-Евек (Chateau-Bel-Eveque). Численні міжнародні нагороди говорять про те, що вино П'єра Рішара є чудовим, воно не раз входило до переліку найкращих вин Франції. І якщо власник виноробні буде на місці – матимемо знайомство з ним особисто! 

15.00 – поселення до готелю *** у НАРБОННі - стародавньомі місті, колишній римській колонії, а сьогодні - одному з найгарніших місць південної Франції. Раніше Нарбонн   був столицею всього регіону, але втративши політичний статус, він придбав інший, неофіційний, що  звучить не менше гордо - виноробна столиця Лангедоку. Сюди з'їжджаються гурмани з усього світу, щоб спробувати місцеві вина, а найвідоміше серед них - «Шене» в пляшках з нахиленим шийкою, що прославилося завдяки королю Людовику XIV. Варта уваги і архітектура - у цьому місті збереглося чимало будівель давньоримських часів, а сьогодні Нарбонн увібрав у себе всю чарівність провінційної 

Франції. 

 

День 13 (30.11.2020)

Сніданок.  11.00 – 20.00 КАРКАССОН – це «книга в камені», в якій простежуються історія кожної епохи і по якій можна найкращим чином вивчати історію військового мистецтва від стародавніх римлян до XIV століття. Каркассон зберігся практично без змін з часів середньовіччя до наших днів. Дві головні визначні пам'ятки міста - Верхнє місто з кріпосними вежами і Південний Канал - включені ЮНЕСКО до переліку  Світової спадщини. У Каркассоні часто знімають фільми історичного і пригодницького жанру, зокрема, "Робін Гуд - принц злодіїв", "Мушкетер", "Жанна д'Арк" та інші.  Щорічно фортецю відвідують понад 2 мільйони туристів.   

Нічний переїзд 

 

День 14 (01.12.2020)

09.00 – 13.00 ПАВІЯ  – місто з давньою історією та численними пам'ятками, серед який замок періоду правління Вісконті, церква Святого Петра в Золотому Небі, пінакотека Маласпіна, кафедральний собор, церква Святого Михайла, церква Святого Теодора і знаменитий критий міст. У декількох кілометрах знаходиться відомий монастирський комплекс - Чертоза ді Павія.

15.00 – поселення до готелю ***

 

День 15 (02.12.2020)

Сніданок. 13.30 – 15.00 ПАЛЬМАНОВА – дивовижне місто у формі абсолютно правильної девятикінечної зірки. Воно було засноване 7 жовтня 1593 року з метою увічнити перемогу венеціанців над турками в битві при Лепанто 1571 року. Проект цього «ідеального міста» був розроблений архітекторами під керівництвом військового інженера Джуліо Саворньяна. У самому центрі Пальманови знаходиться шестикутна площа Гранде. Від неї променями розходяться шість вулиць, що ведуть до оборонних стін. Місто – це фактично ідеальний наочний посібник з історії фортифікації, тому кожен, хто любить прогулюватися по старовинним фортецям, просто зобов'язаний заїхати до Пальманови.

Нічний переїзд

 

День 16 (03.12.2020)

23.00 – повернення до Києва 

Вартість туру з люди при двомісному розміщенні 760 євро

 

Вартість туру включає:

 • проїзд на комфортному автобусі
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру   
 • готелі*** зі сніданками  (2-місні номери) 
 • ночівля у 4-місних каютах на лайнері Барселона-Танжер 
 • паромна переправа Танжер-Тарифа
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

Додатково сплачується:

 • 10€ - страхування (20€ - туристам від 60 років) 
 • 30€ - віза до Марокко   
 • 60€ - пакет усіх екскурсій в Марокко, включаючи вхідні квитки 
 • послуги місцевих ліцензованих гідів в Європі (5€/год.  екскурсії) – за бажанням 

Формування групи здійснюється  до 01 вересня