Автобусний тур «ІНША ІТАЛІЯ»

02.04.2020-12.04.2020

Скасовано у зв'язку з короновірусом

та введенням карантину в Італії

 

11 днів

7 регіонів: Апулія, Базиліката, Кампанія, Лаціо, Тоскана, Умбрія, Венето

21 Місто: Есте, Перуджа, Пасіньяно Суль Тразімено, К’янчіано Терме, Пієнца Монтепульчіано, Монтальчіно, Рим, Ватикан, Барі, Остуні, Монополі, Матера, Альберобелло, Салерно, Амальфі, Позітано, Віченца, Падуя, Верона, Бассано

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

День 1 (02.04.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (03.04.2020)

15.00 – прибуття до ЕСТЕ, ІТАЛІЯ. Оточене вражаючою панорамою Еуганійських пагорбів містечко Есте було головним поселенням стародавніх венеціанців. Визначною пам'яткою міста є замок Каррарезе XIV ст. До сих пір його оточує велична масивна стіна завдовжки в кілометр з 12 чотиригранними вежами. 

19.00 - поселення до готелю ***.

 

День 3 (04.04.2020)

Сніданок. 12.00-16.00 ПЕРУДЖА* - столиця Умбрії. Химерно розкинувшись на пагорбах, Перуджа полонить своєю красою і багатогранністю. Відчуйте як уповільнюється час і не поспішаючи пориньте у культуру і побут центральної Італії. Спадкоємці давніх етрусків раді зустріти вас і показати все найцінніше. Перуджа з висоти 450 метрів порадує вас захоплюючою панорамою навколишнього долини річки Тібр, потім смачно нагодує, а на прощання пригостить відомими цукерками Перуджіно. 

16.45-17.45 ПАСІНЬЯНО СУЛЬ ТРАЗІМЕНО розташований на північно-східному узбережжі одного з найбільших в Італії озера. Історична частина оточена потужними стінами, побудованими в Середньовіччі, а сучасна - простягається вздовж берега Тразімено, де розташована гарна набережна з низкою затишних кафе та крамниць.

19.00 – поселення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ – відомому італійському термальному курорті.

 

День 4 (05.04.2020)

Сніданок. Вільний день. Факультативно (25€) – автобусна екскурсія на цілий день по долині ВАЛЬ-Д’ОРЧА. Валь д'Орча розкинулася навколо русла однойменної річки приблизно між містечками МОНТЕПУЛЬЧІАНО і МОНТАЛЬЧІНО. Саме ці краї стали еталоном пасторальних пейзажів, коли за часів Відродження правителі намагалися створити ідеалізовану модель «естетично витриманого ландшафту». Вона оспівується ось уже понад 6 століть поетами, художниками і віднедавна - фотографами.  Окрім згаданих містечок під час екскурсії відвідаємо «ідеальне місто» - ПІЄНЦУ, Капеллу Віталета, абатство Сант'Антімо, соборну церкву Сан-Квіріко, проїдемо по хвилюючим вигинам зелених пагорбів, схилів, що вкриті стрункими лозами виноградників, середньовічним селам з високими вежами і алеями кипарисів. Завершить екскурсію візит на ферму з дегустацією знаменитого сиру Пекоріно ді Пієнца. Не обійдеться й без тосканського червоного вина на кшталт Брунелло ді Монтальчіно або Монтепунчіано Нобіле.

19.00 – повернення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ

День 5 (06.04.2020)

Сніданок. 12.00-22.00 РИМ* та ВАТИКАН. У минулому столиця величної імперії, що простягалася мало не на весь античний світ, Рим ось уже два тисячоліття є одним з найбільших політичних, культурних і релігійних центрів світу. Це місто, в якому творили знамениті живописці і скульптори всіх часів, скарбниця творів мистецтва і архітектури, як магнітом вабить туристів і паломників з усього світу. Перше знайомство зі столицею Італії часто викликає відчуття повної нереальності того, що відбувається, адже від одного тільки виду знаменитих на весь світ пам'яток Риму часом просто захоплює дух.

Нічний переїзд.

 

День 6 (07.04.2020)

08.00-11.00 БАРІ* - мініатюрна культурна столиця італійського півдня, старовинне торгове перехрестя на Середземному морі, столиця регіону Апулія, місто особливої морської атмосфери, утворене протягом століть різними цивілізаціями. Ще одне джерело привабливості Барі - православна церква Св. Миколая, де зберігаються мощі Миколи Чудотворця, одного з найшанованіших православних святих. Паломники століттями прагнуть сюди, щоб припасти до святині і отримати крапельку чудотворного миро.

12.30 – 15.30 ОСТУНІ - казково гарне місто на узбережжі Адріатичного моря на півдні Італії. Нерідко серед туристів можна зустріти його другу назву - Біле місто. Адже практично всі його будівлі пофарбовані у білий колір. Тут до сих пір збережена середньовічна архітектура, яка поряд з чудовими пляжами і навколишніми оливковими гаями робить подорож до Остуні незабутньою і насиченою, нікого не залишаючи байдужим.

16.00 – 17.30 МОНОПОЛІ – у перекладі з грецької (monos і polis) означає «єдине місто» і безперечно досі зберігає вірність своєму імені. Місто зберігає недоторканим чарівність, що сягає корінням в його історію і традиції. Серед головних визначних пам'яток Монополі слід відзначити пам'ятки давньоримської епохи (місто Егнація), візантійської епохи (наскальні фрески), часів лонгобардів і норманської епохи (сільські будинки, массерії, фортеці), а також сліди іспанської культури (Замок Карла V).

18.00 – поселення до готелю*** на узбережжі моря

День 7 (08.04.2020)

Сніданок. 09.00-11.00 АЛЬБЕРОБЕЛЛО - «іграшкове» містечко відоме багатьом туристам, що цінують затишок і чарівність італійської провінції: саме тут знаходяться казкового виду будиночки - труллі, побудовані ще 400 років тому. У багатьох помешканнях, які можна зруйнувати за кілька хвилин, як і раніше живуть люди. Труллі з Альберобелло в 1996 році були внесені до переліку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

12.00-16.00 МАТЕРА* виглядає як декорація до фільму за біблійними сюжетами. Цією обставиною, мабуть, і вирішив скористатися Мел Гібсон, який знімав тут свій скандальний фільм "Страсті Христові". Матера розташована на півдні регіону Базіліката. Місто та його околиці дійшли до нас майже у первісному вигляді. Найдавніша частина міста - Sassi - забудована житлами людей, датованими 9 тис. років тому!

19.00 – поселення до готелю***

 

День 8 (09.04.2020)

Сніданок. 09.00-21.00 САЛЕРНО - справжня "скриня зі скарбами". Окрім романтичної набережної і чудового замку Арекі, який домінує над містом, Салерно зберігає на своїх вузьких середньовічних вулицях безліч чарівних місць, площ, церков, палаців і музеїв. Цей "набір для допитливого туриста" робить Салерно улюбленим місцем для італійських та іноземних мандрівників.

Салерно – початковий пункт екскурсії до Амальфійського узбережжя (13€ автобус+катер)

АМАЛЬФІ, ПОЗІТАНО, РАВЕЛЛО, МАЙОРІ, МІНОРІ - частина культурного ландшафту, що простягається на 50 км уздовж Салернської затоки. Це - маленькі містечка з переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що вкрадуть ваше серце, варто лише один раз їх побачити Пронизливої синяви і чистоти море, відокремлені бухти між скель, що спускаються терасами до води, лимонні сади і оливкові гаї, вибілені будиночки, звивисті по зелених пагорбах вулички-драбинки, старовинні церкви, схожі на витончені різьблені шкатулки ... Вам доведеться вщипнути себе, щоб повірити, що все побачене вами не якась чарівна казка, а реальність!

Нічний переїзд.

 

День 9 (10.04.2020)

09.30 – 17.30 ВІЧЕНЦА. Красуня-Віченца розташувалася на берегах річки Бакільоне. Особливу атмосферу надають їй гори Монте-Беричі, що знаходяться поруч, і стародавні кріпосні стіни. Вони оточують місто, чиє ім'я невідривно пов'язане з Андреа Палладіо - великим архітектором Епохи Відродження. У місцевих жителях шанування великого таланту закладається практично з пелюшок - саме через творчість Палладіо Віченца вважається одним з найгарніших міст регіону, гідним змагатися навіть із самої Венецією. Завдяки численним архітектурним пам'яткам, у 1994 місто було включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У вільний час – факультативно залізницею:

ПАДУЯ* (9€) - місто Святого Антонія, а також найчарівнішого центру в стилі пізньої готики в Північній Італії. Воно не настільки грандіозне, як Рим, не настільки барвисте, як Венеція. Але своєю тисячолітньою історією, численними культурними пам'ятками і тихим характером Падуя здатна зачарувати навіть найвимогливішого туриста.

або

ВЕРОНА* (11€) - одне з найвідоміших міст Північної Італії. У його старій частині збереглося безліч унікальних античних пам'яток і чудових палаців, збудованих з місцевого рожевого вапняку в Середні віки. За кількістю пам'яток дохристиянської доби Верона поступається лише Риму. Шекспір писав - "Але світу немає за стінами Верони". І для місцян ця фраза - незаперечна істина. Суворі міські стіни надійно охороняють таємниці і легенди про доблесних воїнів, щасливе та трагічне кохання, одна з яких, про Ромео і Джульєтту, прославила Верону як найромантичніше місто світу, перетворивши його у Столицю всіх закоханих.

18.00 – поселення до готелю***

 

День 10 (11.04.2020)

Сніданок.

09.00 – 12.00 БАССАНО-ДЕЛЬ-ГРАППА - маленьке містечко, розташоване в провінції Венето на півночі Італії у підніжжі Альп. Назва міста походить від гір Монте Граппа, що знаходяться поруч.

Бассано-дель-Граппа отримало широку популярність завдяки кільком речам - старовинному мосту, прекрасному лікеру, який виробляється в цій області і керамічним виробам чудової якості.

Нічний переїзд

 

День 11 (12.04.2020)

22.00 – повернення до Києва.

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі*** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід 
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • *послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням 
  • квитки на громадський транспорт у деяких містах
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)