Королівська Іспанія. Авіа тур 

20.03.2022-25.03.2022 

Залишилось 4 місця

 

6-денний авіа тур КОРОЛІВСЬКА ІСПАНІЯ

МАДРИД – СЕГОВІЯ – ЕСКОРІАЛ – ТОЛЕДО – МАДРИД

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

(додатково міжнародний переліт)

День 1 (20.03.2022)

12:10 – виліт з Києва (аеропорт Бориспіль)

15:45 – прибуття в аеропорт Мадрида

Трансфер та поселення до готелю*** (5 ночей)

Вільний час у столиці Іспанії.

 

День 2 (21.03.2022)

09:00автобусно-пішохідна екскурсія по МАДРИДу. Усі дороги Іспанії ведуть до цього міста. Його багатовікова історія залишила суттєвий слід в архітектурі та містобудуванні. Чудове європейське місто з величними архітектурними ансамблями, численними палацами різних епох, дивовижними парками, гарними фонтанами та особливою атмосферою невичерпного оптимізму і радості буття. Найвідоміша пам’ятка Мадрида – Музей Прадо, одна з найбільших художніх галерей світу, яка зібрала в своїх колекціях понад 7000 картин, що належать пензлю Боттічеллі, Босха, Тиціана, Рембрандта і Веласкеса.

Вільний час у столиці Іспанії.

 

День 3 (22.03.2022)

Сніданок.

Сьогодні ми подорожуємо до СЕГОВІЇ - стародавнього міста у найбільшому регіоні Іспанії - Кастилії і Леон. У Сеговії збережено неповторну атмосферу минулого, на старовинних вулицях чути відлуння давніх часів - римських, вестготских, арабських, іспанських. З 1985 р. Сеговія знаходиться під охороною ЮНЕСКО. У центрі Старого міста, оточеного фортечною стіною, розташований Кафедральний собор, на північному заході височіє Алькасар, який вважають однією з найгарніших фортець Іспанії. У східній частини міста зберігся акведук прямо над дахами Сеговії - це кращий пам'ятник римської епохи на території півострова.

15:00 – повернення до Мадриду. Вільний час 

День 4 (23.03.2022)

Вільний день у Мадриді або факультативна подорож до ЕСКОРІАЛУ,

який нерідко називають найтаємничішою пам'яткою Мадриду. Але навіть численні легенди, якими овіяна історія цього місця, не завадили йому увійти до списку Світової спадщини ЮНЕСКО і стати одним із найвідвідуваніших куточків країни. Грандіозний середньовічний палац Ескоріал побудовано на честь перемоги іспанців над ворожою армією. Потужна споруда, розташована за годину їзди від Мадрида, виконує одразу декілька функцій – королівської резиденції, монастиря та головної усипальниці іспанських правителів.

15:00 – повернення до Мадриду. Вільний час

 

День 5 (24.03.2022)

Сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія до ТОЛЕДО – провінційного містечка поруч з Мадридом, у минулому – могутня столиця Іспанії, в якій вершилися долі не лише Іспанії, але й багатьох європейських країн. Сьогодні Толедо внесено до переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, це - також культурна столиця Іспанії, яка повністю зберегла середньовічну чарівність. Найкращий спосіб вивчити це місто - просто прогулятися по ньому пішки і відчути весь його магнетизм.

15:00 – повернення до Мадриду. Вільний час 

 

День 6 (25.03.2022)

Сніданок

13:20 – виліт з Мадриду

18:35 – повернення до Києва 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • екскурсії з місцевим ліцензованим гідом
  • готелі*** зі сніданками (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід

 

Додатково сплачується:

  • прямий авіапереліт від 100€
  • 10€ - Covid-19 страхування (15€ - туристам від 60 років)
  • факультативна екскурсія