Хорватія. Море
Автобусний тур

21.08.2020-29.08.2020

9 - денний автобусний тур: ХОРВАТІЯ. МОРЕ

6 днів на морі в готелі 5*

Міста:  Загреб, Плітвіцькі озера, Оміш, Трогір, Спліт,  о. Хвар  (Старі Град), Дубровник

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 EUR

День 1 (21.08.2020) 
07.00 –  виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.   

 

День 2 (22.08.2020)
12.00 –  ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. У Верхньому місті, північно-східній частині Загреба, розташовані старовинні споруди та пам'ятники культури, у Нижньому - сучасні райони. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами. 
Поселення до готелю *** 

День 3 (23.08.2020)

Сніданок. 09.00 – 14.00 ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА (вартість вхідного квитка в НПП 30 євро)-  національний природний парк в Хорватії, який вважається найгарнішим у Європі. Це унікальна водна система з 16 озер, з'єднаних між собою 92 водоспадами і порогами. Загальна площа озер складає близько 2 кв. км, а весь Національний парк простягається на території площею понад 200 кв.км. Завдяки унікальності і багатому рослинному і тваринному світу, він проголошений Національним парком у 1949 році, а в 1979 році за рішенням асамблеї ЮНЕСКО Плітвіцькі озера внесено до переліку світових пам'яток природи і знаходяться під суворою охороною різних світових організацій.
17.00 – поселення до затишного 5-зіркового (!) готелю біля м. Спліт на 6 днів / 5 ночей. До послуг гостей – 3 великих басейна, зона СПА, смачна кухня і комфортні номери! Найближчий пляж знаходиться в 1 км, але ми забезпечимо трансфери до найгарніших пляжів Адріатичного моря. 

День 4 (24.08.2020)

Сніданок.  У першій половині дня – подорож до ТРОГІРА та ОМІША (10€)
Трогір  - це справжнє місто-музей. Історична частина Трогіра розташована на острові, на віддалі від материкової частини, а для пляжного відпочинку туристи обираюь острів Чіово. Палаци, храми, фортечні споруди і хитре сплетіння вузьких вуличок виділяють Трогір серед інших міст Хорватії. Недарма його історичний центр знаходиться під охороною ЮНЕСКО.  

 

Оміш - старовинне курортне містечко на узбережжі Адріатики. Окрім чудових пейзажів, сюди варто приїхати, щоб подивитися на казкові піратські фортеці XIII ст. і скупнутися в найчистішому морі. У цьому місті дивним чином поєднується минуле і сьогодення: люди тут жили ще у період Римської імперії, пізніше тут влаштувалися слов'яни, а ще через кілька століть Оміш був приєднаний до Венеції - тому історичних пам'яток тут чимало. Оміш розташований у гирлі річки Цітіна, яка начебто розрізає навколишні скелі. Кам'яні будинки з черепичними дахами виглядають, як іграшкові. У такому місці приємно прогулятися по вулицях, а вид з висоти однозначно вразить навіть досвідчених мандрівників.
Пообіді – повернення до готелю. Відпочинок на морі 

День 5 (25.08.2020)
Сніданок. Відпочинок на морі Факультативно – подорож (20€) на катамарані на о. ХВАР – це найдовший і найсонячний острів Адріатики: сонце тут світить 2718 годин на рік! Маленькі середньовічні міста, численні бухти і лаванда, запах якої відчувається усюди, буйна субтропічна рослинність і м'який клімат роблять цей острів одним з найкрасивіших місць для відпочинку в Хорватії. А в однойменній столиці острова життя не завмирає ні вдень, ні вночі. 

День 6 (26.08.2020)

Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно – екскурсія (25€) до ДУБРОВНИКА. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії» - Бернард Шоу. Дубровник, разом з Венецією і Амстердамом, включений ЮНЕСКО до трійки найгарніших міст - пам'яток Європи епохи Відродження. Неодмінна частина “пішохідної програми” – прогулянка по фортечному валу: звідси відкриваються чудові панорами Старого міста з червоними дахами будинків 

на тлі яскравої морської синяви. 


День 7 (27.08.2020)
Сніданок. Відпочинок на морі Спліт - місто-порт, місто-курорт, місто-музей, з дивно гармонійним поєднанням старого і нового. Сидячи на набережній під величезними пальмами та спостерігаючи, як розгойдуються яхти на воді, важко зрозуміти, де ти - в Ніцці, Каннах або на іншому середземноморському курорті, але варто повернути голову, і величні портали палацу Діоклетіана нагадають, що це - Спліт, місто, якому 1700 років. Його називають «найтемпераментнішим з усіх хорватських міст», це вихідна точка і перехрестя всіх морських шляхів Адріатики. 

День 8 (28.08.2020)

Сніданок.  Відпочинок до 12.00. Виїзд додому 

День 9 (29.08.2020)

23.00 – повернення до Києва. 

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 EUR

Вартість туру включає:

 • проїзд на комфортному автобусі
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру   
 • готелі***** зі сніданками  (2-місні номери) 
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

 • 10 € - страхування з покриттям COVID-19 (cтарше 65 років під запит) - обов'язково
 • 45€ - п’ять вечерь у Хорватії - обов'язково
 • 725 грн - тестування Covid-19 (за 48 год до виїзду) - обов'язково 
 • Вхідний квиток Плітвіцькі озеро 30 євро (за бажанням)
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год.  екскурсії) (за бажанням)