Гранд тур до Хорватії 

Автобусний тур 

22.09.2020-01.10.2020

 

10 - денний автобусний Гранд тур: ХОРВАТІЯ

15 Локацій: о. Крк, Рієка, Кастав, Пула, Дубровник, Дрвеник, о. Хвар (Хвар, Старі Град), Оміш, Спліт, Солін, Крка, Шибеник, Плітвіцькі озера, Загреб

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 480 євро 

День 1 (22.09.2020)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

Нічний переїзд.

 

День 2 (23.09.2020)

14.00 – поселення у готель*** на о. КРК. Відпочинок на морі Крк - це найбільший острів Адріатичного моря, розташований біля далматинського узбережжя. Він має багату історію: перші згадки про нього датуються ще I століттям до н.е. (Морська битва Юлія Цезаря і Помпея). Сьогодні острів дуже популярний серед туристів - тут є кілька курортів: Крк, Башка, Омішаль, Пунат, Врбник, Малінська. Кожен з цих населених пунктів заслуговує на увагу, адже в усіх цих місцях є як природні, так і архітектурні пам'ятки.

 

День 3 (24.09.2020)

Сніданок. 08.30 – 12.00 РІЄКА – найбільше портове місто в Хорватії, третє за масштабами в країні після Загреба і Спліта. Воно розташовується на півночі Далмації, поруч з півостровом Істрія. На хорватській мові «Рієка» означає «річка» - таку назву місто отримало від річки Р'єчина. Рієку можна вважати найбільш зручним містом для тих, хто хоче поєднати комфортний відпочинок на пляжі з інтенсивної культурним життям і оглядом місцевих визначних пам'яток.

12.30 – 14.00 КАСТАВ – невелике старовинне містечко, розташоване в 10 км на північний захід від Рієки. Воно розкинулося на окремому пагорбі, що сягає у висоту 378 м. Якщо вірити легендам, то саме у цьому середньовічному місті спалили останню в Європі відьму. Але, як би там не було, зараз це дуже миле містечко, що привертає увагу іноземних туристів і мандрівників з Хорватії. Кастав зовсім невеликий, оглянути усі розташовані пам'ятки цілком можна за пару годин.

15.30 – поселення до готелю*** на морі

День 4 (25.09.2020)

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі

ПУЛА - столиця хорватського регіону Істрія. Це місто з дуже багатою історією і тут є на що подивитися. За легендами аргонавти саме сюди привезли своє золоте руно, а всім відомий з міфології Геркулес був покровителем цих земель, що і відбилося в архітектурі. Головна історична пам'ятка хорватської Пули, та й чи не всієї Хорватії, - величний давньоримський амфітеатр 1 століття нашої ери, який місцеві називають просто Арена. Захопитися тут дійсно є чим: Арена Пули гордо носить звання шостого за величиною амфітеатру в світі.

22.00 – виїзд, нічний переїзд

 

День 5 (26.09.2020)

09.00 – 14.00 ДУБРОВНИК.

«Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії» - Бернард Шоу. Дубровник, разом з Венецією і Амстердамом, включений ЮНЕСКО до трійки найгарніших міст - пам'яток Європи епохи Відродження. Неодмінна частина “пішохідної програми” – прогулянка по фортечному валу: звідси відкриваються чудові панорами Старого міста з червоними дахами будинків на тлі яскравої морської синяви.

17.00 – поселення до готелю*** у курортному містечку ДРВЕНИК.

 

День 6 (27.09.2020)

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативно – екскурсія (20€) на о. ХВАР – найдовший і найсонячний острів Адріатики: сонце тут світить 2718 годин на рік! Маленькі середньовічні міста, численні бухти і лаванда, запах якої відчувається усюди, буйна субтропічна рослинність і м'який клімат роблять цей острів одним з найкрасивіших місць для відпочинку в Хорватії. А в однойменній столиці острова життя не завмирає ні вдень, ні вночі

День 7 (28.09.2020)

Сніданок.

09.30 – 12.30 ОМІШ - старовинне курортне містечко на узбережжі Адріатики. Окрім чудових пейзажів, сюди варто приїхати, щоб подивитися на казкові піратські фортеці XIII ст. і скупнутися у найчистішому морі. У цьому місті дивним чином поєднується минуле і сьогодення: люди тут жили ще у період Римської імперії, пізніше тут влаштувалися слов'яни, а ще через кілька століть Оміш був приєднаний до Венеції - тому історичних пам'яток тут чимало. Оміш розташований у гирлі річки Цітіна, яка начебто розрізає навколишні скелі. Кам'яні будинки з черепичними дахами виглядають, як іграшкові. У такому місці приємно прогулятися по вулицях, а вид з висоти однозначно вразить навіть досвідчених мандрівників.

13.30 – 16.30 СПЛІТ - місто-порт, місто-курорт, містомузей, з дивно гармонійним поєднанням старого і нового. Сидячи на набережній під величезними пальмами та спостерігаючи, як розгойдуються яхти на воді, важко зрозуміти, де ти - в Ніцці, Каннах або на іншому середземноморському курорті, але варто повернути голову, і величні портали палацу Діоклетіана нагадають, що це - Спліт, місто, якому 1700 років. Його називають «найтемпераментнішим з усіх хорватських міст», це вихідна точка і перехрестя всіх морських шляхів Адріатики.

17.00 – поселення до готелю***** у м. СОЛІН

 

День 8 (29.09.2020)

Сніданок. 09.00 – 12.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК КРКА - гордість всієї Хорватії. Розташований він не на однойменному острові, як можна подумати, а у південній частині країни, неподалік Спліта. Це місце відоме мальовничою природою: водоспадами, зеленими пагорбами і лісами. Крка не поступається красою відомим Плітвіцьким озерам - сюди теж приїжджають туристи з усіх кінців Європи.

або

ШИБЕНИК - місто-курорт на Адріатичному узбережжі, що приваблює туристів чистими пляжами, самобутньою стародавньою архітектурою і пам'ятками, головною з яких є собор святого Якова, занесений до переліку спадщини ЮНЕСКО.

14.30 – 19.30 ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА - національний природний парк в Хорватії, який вважається найгарнішим у Європі. Це унікальна водна система з 16 озер, з'єднаних між собою 92 водоспадами і порогами. Загальна площа озер складає близько 2 кв. км, а весь Національний парк простягається на території площею понад 200 кв.км. Завдяки унікальності і багатому рослинному і тваринному світу, він проголошений Національним парком у 1949 році, а в 1979 році за рішенням асамблеї ЮНЕСКО Плітвіцькі озера внесено до переліку світових пам'яток природи і знаходяться під суворою охороною різних світових організацій.

20.00 – поселення до готелю***

 

День 9 (30.09.2020)

Сніданок. 14.00 – 18.00 – ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. У Верхньому місті, північно-східній частині Загреба, розташовані старовинні споруди та пам'ятники культури, у Нижньому - сучасні райони. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами.

Нічний переїзд

 

День 10 (01.10.2020)

22.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 480 євро 

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі*** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід під час екскурсій
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • 10€ - Covid страхування (20€ - туристам від 60 р.) - обов'язково
  • Тест на COVID-19 - 750 грн (м.Київ) - обов'язково
  •  послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням