Греція. Халкідіки.

Автобусний тур 

07.08.2020-17.08.2020

 

11-денний автобусний тур  ГРЕЦІЯ. МОРЕ 

Болгарія, Греція, Румунія 

Санданські, Халкідікі (6 днів), Метеора, Афон, Урануполіс, Петралона,  Салоніки, Плоєшть, Бухарест,  Сіная, Бран, Брашов  

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

Опис спального автобуса тут. 

День 1 (07.08.2020)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

13:00 – зупинка на обід

19:00 – 21:00 – проходження кордону Україна – Румунія

Нічний переїзд   

 

День 2 (08.08.2020)

Перша половина дня – кордон Румунія – Болгарія   

16:00 - САНДАНСЬКІ - гарне місто з унікальною екологією, розташоване у південній частині гірської Болгарії біля підніжжя Пірінських гір, неподалік від кордону з Грецією. Це - найтепліше   місто  Болгарії. У Санданські є ще один дуже цінний природний ресурс - це понад 80 мінеральних джерел, температурою від 40 до 80 С, що стало причиною виникнення селища в цьому місці  ще за часів античності. 

Поселення до готелю*** 

 

День 3-8 (09.08.-14.08.2020)

Сніданок

10:00 – 11:00 – проходження кордону Болгарія – Греція

13:00 – курорт ФУРКА, поселення до затишного готелю*** (300 м від узбережжя Егейського моря) на 6 днів / 5 ночей 

 Курорт Фурка знаходиться на півострові Кассандра в 105 км від Салонік, щоліта приймає тисячі туристів і є одним з найпопулярніших місць на Халкідіках. Мальовничу Фурку з трьох боків оточують соснові й оливкові гаї, а з четвертого - блакитна затока зі смугою золотого пляжу,  нагородженого «Блакитним прапором». Це найжвавіша частина курорту - щоночі тут проходять дискотеки, пляжні вечірки, різноманітні концерти та фестивалі. Також тут розташована більшість турагенцій, прокатних центрів, сувенірних крамниць і мінімаркетів. Традиційна ж частина селища Фурка - це старовинне селище, згадки про яке зустрічаються у текстах істориків ще римського періоду. Тут можна помилуватися на старовинну архітектуру, погуляти по вузьких мощених вуличках, відпочити в зелених парках і садах, познайомитися з традиційним побутом і атмосферою грецьких прибережних сіл. 

 

Під час відпочинку пропонуємо наступні екскурсії: 

 МЕТЕОРА  (20€) - унікальна та загадкова пам'ятка візантійської епохи, одне з найгарніших місць у Греції, що називають восьмим чудом світу. Метеора грецькою означає «той, що парує  в повітрі». Це комплекс з гігантських скель, які з плином часу придбали найхимерніші форми. Саме тут у XII столітті влаштувалися втомлені від мирської суєти відлюдники, які побудували 24 монастиря на вершинах скель, з яких збереглося лише шість. Оцінивши нерукотворну працю природи і рукотворну - ченців, ЮНЕСКО у 1988 році внесла монастирі Метеори до переліку об'єктів всесвітньої спадщини. 

 • дегустація у винних погребах (безкоштовно)  

УРАНУПОЛІС та 3- годинний морський круїз до гори АФОН (25€). Свята гора Афон - незалежна держава ченців, яку часто називають грецьким Ватиканом. За переказами, Божа Матір побувала на цій горі, здійснивши там багато чудес. Саме вона заборонила вхід жінкам, єдиний спосіб познайомитися з Афоном - це морська прогулянка. Доступ до святинь Афона також можливий - святогірські монахи доставляють святині безпосередньо на кораблі. З човна під час екскурсії на відстані 500 метрів можна побачити вісім з 20 монастирів. Свята гора Афон є не тільки духовним центром всіх православних, а й гарним півостровом, дивним куточком природи з багатою рослинністю, великою кількістю фруктових, листяних дерев і кущів. Свята гора Афон є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

День 8 (14.08.2020)

Сніданок

Відпочинок на морі до 14:00.

15:00 – 16:30 ПЕТРАЛОНСЬКА ПЕЧЕРА. У 1960 році в печері виявили скелет "Хомо еректус" - тобто "Людину прямоходячу". Вік предка оцінили в 700 тисяч років, тому на даний момент мешканець Петралонської печери гордо носить звання найдавнішої людини, яка проживала на території Європи. А виявлені там же сліди вогнища є найдавнішим в історії фактом використання багаття. Усі цінні знахідки можна побачити в Археологічному музеї, розташованому поруч з печерою. 

17:30 – 20:30 САЛОНІКИ.  Це північна столиця Греції, відома своїми жвавими вулицями, яскравим нічним життям і значною культурною спадщиною. Беззаперечно можна стверджувати, що чарівність цього міста нікого не залишить байдужим  навіть - найвимогливішого туриста.   Символом міста вважають Білу вежу, яка спочатку була частиною міської стіни. Салоніки, що довгий час перебували під владою оттоманського правління, зберегли численні церкви і музеї, де можна ознайомитися з візантійським мистецтвом і предметами матеріальної 

культури того часу.

22:30 - 23:40 – проходження кордону Греція – Болгарія

Нічний переїзд   

 

День 9 (15.08.2020)

07:00 - 08:00 – проходження кордону Болгарія – Румунія 

11:00 – прибуття до м. ПЛОЄШТЬ, РУМУНІЯ

12:00 – поселення до готелю****. Відпочинок та SPA процедури.

За бажанням у вільний час – подорож залізницею (7€) до БУХАРЕСТу. За незвичайну красу міської архітектури і зелених мальовничих бульварів Бухарест з 1930-х років називають маленьким Парижем. Тут, як і в Парижі, є Тріумфальна арка. У вісімдесяті роки в Бухаресті щосили кипіло будівництво, але він так і залишився містом садів, тінистим і приємним, з численними вуличними кафе. У столиці Румунії змішалися традиції Заходу і Сходу, завдяки чому місту притаманний особливий, неповторний колорит. 

чи СИНАЇ - невеличкого мальовничого міста у Південних Карпатах, що приваблює туристів красивими пейзажами, чистим гірським повітрям, хвойними лісами, багатою історією і старовинною архітектурою. Місто довгий час було літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. Палац Пелеш не має нічого спільного з кровожерливими румунськими легендами, настільки популярними серед туристів. Але це не заважає йому залишатися однією з головних визначних пам'яток країни: над замовленням першого короля Румунії Кароля I працювали кращі архітектори Європи. 

 

День 10 (16.08.2020)

Сніданок 

11:00 - 12:30 – візитівка Румунії - замок БРАН. Його слава пов'язана з сумнозвісним графом Дракулою, головним персонажем роману XIX століття Брема Стокера «Дракула». Нараховуючи усього 17 кімнат, замок Бран є найбільш дорогою нерухомістю в країні  вартістю приблизно в 140 мільйонів доларів.  

13:30 - 16:30 – БРАШОВ - «перлина Румунії», розташована у самому серці країни. Тут кожен будинок - загадка, кожна будівля - легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам'яні будиночки з кованими решітками воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинне німецьке містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п'ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (місцева валюта). Тут є своя чарівність і колорит! 

22:00 – 00:00 – проходження кордону Румунія –  Україна 

Нічний переїзд   

 

День 11 (17.08.2020)

14:00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

 

Вартість туру включає:

  •  проїзд на комфортному автобусі 
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру 
  • готелі***/**** зі сніданками  (розміщення у 2-місних номерах) 
  • туристичні податки у готелях (city-tax) 
  • користування системою Аудіо-гід 
  • спальне місце під час нічних переїздів 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год.  екскурсії) – за бажанням
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)
  • 45€ - 5 вечерь (шведський стіл)