Оксамитова Греція

Автобусний тур

Є чоловіче підселення

18.09.2021-27.09.2021

 

 

10-денний автобусний тур 

Болгарія, Греція

Софія, Санданські, Салоніки, Паралія Катеріні, Палеос Пантелеймонас, Гора Олімп, Платамонас, Літохоро, Метеора, ХАЛКІДІКІ: Фурка, Афон, Урануполіс

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 440 євро 

День 1 (18.09.2021)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі.

13:00 – зупинка на обід 

19:00 – 21:00 – проходження кордону Україна – Румунія

Нічний переїзд.

 

День 2 (19.09.2021)

10:00 – 13:00 – СОФІЯ, БОЛГАРІЯ - одна з наймолодших столиць в Європі, що отримала цей статус лише в 1879 р. Втім, це дуже стародавнє місто, з багатою історією і культурою. Софія буде цікава любителям старовини, адже тут сконцентрована велика кількість історичних пам'яток, будівель і просто руїн різних епох. Одна з найдавніших пам'яток Болгарії - Собор Святої Софії, на честь якої болгарська столиця й отримала свою сучасну назву. Софія - одна з найбільш компактних і зручних для прогулянок європейських столиць.

15:00 - САНДАНСЬКІ - гарне місто з унікальною екологією, розташоване у південній частині гірської Болгарії біля підніжжя Пірінських гір, неподалік від кордону з Грецією. Це - найтепліше місто Болгарії. У Санданські є ще один дуже цінний природний ресурс - це понад 80 мінеральних джерел, температурою від 40 до 80 С, що стало причиною виникнення селища в цьому місці ще за часів античності.

Поселення до готелю***

 

День 3 (20.09.2021)

Сніданок 08:30 – 10:00 – проходження кордону Болгарія – Греція

11:00 – 14:30 САЛОНІКИ. Автобусно-пішохідна екскурсія з місцевим гідом (10€).

Це північна столиця Греції, відома своїми жвавими вулицями, яскравим нічним життям і значною культурною спадщиною. Беззаперечно можна стверджувати, що чарівність цього міста нікого не залишить байдужим навіть - найвимогливішого туриста. Символом міста вважають Білу вежу, яка спочатку була частиною міської стіни. Салоніки, що довгий час перебували під владою оттоманського правління, зберегли численні церкви і музеї, де можна ознайомитися з візантійським мистецтвом і предметами матеріальної культури того часу.

15:30 – курорт КАТЕРІНІ, поселення до затишного готелю*** (200 м від узбережжя Егейського моря) на 4 дні / 3 ночі

 

Паралія Катеріні - невелике курортне містечко на березі Егейського моря, яке є столицею грецької області Пієрія. Широкі піщані пляжі в Паралія Катеріні, які нітрохи не гірше найкращих пляжів інших грецьких зон відпочинку, щороку притягують до себе величезну кількість відвідувачів. Чисті піски, блакитні води і прекрасні морські мілини цієї місцевості, що тягнуться на кілька кілометрів, вже протягом багатьох років мають відзнаку блакитного прапора Євросоюзу.

 

День 4 (21.09.2021)

Відпочинок на морі.

Факультативно - МЕТЕОРА (20€) - унікальна та загадкова пам'ятка візантійської епохи, одне з найгарніших місць у Греції, яке називають восьмим чудом світу. Метеора грецькою означає «той, що парує в повітрі». Це комплекс з гігантських скель, які з плином часу придбали найхимерніші форми. Саме тут у XII столітті влаштувалися втомлені від мирської суєти відлюдники, які побудували 24 монастиря на вершинах скель, з яких збереглося лише шість. Оцінивши нерукотворну працю природи і рукотворну - ченців, ЮНЕСКО у 1988 році внесла монастирі Метеори до переліку об'єктів всесвітньої спадщини.

 

День 5 (22.09.2021)

Відпочинок на морі. У вільний час - ПАЛЕОС ПАНТЕЛЕЙМОНАС (у вартості туру) одне з найкрасивіших традиційних поселень Греції. Його головні туристичні коштовності - красива архітектура, лабіринти з акуратних мощених вулиць, мальовничі дубовий і каштановий ліси і затишні таверни, що пропонують покуштувати шедеври місцевої кухні.

ЛІТОХОРО (у вартості туру) - це невелике провінційне містечко в північній Греції, що загубилося у підніжжя відомої на весь світ легендарної гори Олімп. Напевно, жодне інше місто древньої Еллади не передає весь колорит і неповторність розміреного життя греків так, як Літохоро. Стара частина міста цікава своїми вузькими вуличками, що переплітається на схилах гори. В архітектурі Літохоро є щось від іспанської стриманості й італійської вишуканості старих гірських кварталів.

ПЛАТАМОНАС (у вартості туру) - курортне містечко на морському узбережжі, біля підніжжя Олімпу Неподалік від нього знаходиться однойменна фортеця, збудована в XIII столітті. Ця цитадель спочатку належала древньому місту Іраклію. Її побудували за наказом фракійського царя Боніфація на тому місці, де проходив кордон між Фессалією і Македонією, звідси візантійцям вдавалося контролювати піші і морські підходи до земель Фессалії. Платамонас є яскравим прикладом візантійської архітектури. 

День 6 (23.09.2021)

Відпочинок на морі до 12.00.

Переїзд на ХАЛКІДІКІ 14:00 – курорт ФУРКА, поселення до затишного готелю***/**** (200 м від узбережжя Егейського моря) на 4 дні / 3 ночі.

Курорт Фурка знаходиться на півострові Кассандра в 105 км від Салонік, щоліта приймає тисячі туристів і є одним з найпопулярніших місць на Халкідіках. Мальовничу Фурку з трьох боків оточують соснові й оливкові гаї, а з четвертого - блакитна затока зі смугою золотого пляжу, нагородженого «Блакитним прапором». Це найжвавіша частина курорту - щоночі тут проходять дискотеки, пляжні вечірки, різноманітні концерти та фестивалі. Також тут розташована більшість турагенцій, прокатних центрів, сувенірних крамниць і мінімаркетів. Традиційна ж частина селища Фурка - це старовинне селище, згадки про яке зустрічаються у текстах істориків ще римського періоду. Тут можна помилуватися на старовинну архітектуру, погуляти по вузьких мощених вуличках, відпочити в зелених парках і садах, познайомитися з традиційним побутом і атмосферою грецьких прибережних сіл.

 

День 7 (24.09.2021)

Сніданок Відпочинок на морі.

Факультативно УРАНУПОЛІС та 3- годинний морський круїз до гори АФОН (25€).

Свята гора Афон - незалежна держава ченців, яку часто називають грецьким Ватиканом. За переказами, Божа Матір побувала на цій горі, здійснивши там багато чудес. Саме вона заборонила вхіджінкам, єдиний спосіб познайомитися з Афоном - це морська прогулянка. Доступ до святинь Афона також можливий - святогірські монахи доставляють святині безпосередньо на кораблі. З човна під час екскурсії на відстані 500 метрів можна побачити вісім з 20 монастирів. Свята гора Афон є не тільки духовним центром всіх православних, а й гарним півостровом, дивним куточком природи з багатою рослинністю, великою кількістю фруктових, листяних дерев і кущів. Свята гора Афон є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

День 8 (25.09.2021)

Сніданок Відпочинок на морі

 

День 9 (26.09.2021)

Сніданок. Відпочинок на морі до 12.00

 

День 10 (27.09.2021)

21:00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 440 євро 

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі***/**** зі сніданками (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід

 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год. екскурсії) – за бажанням
  • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 років)
  • умови в'їзду у зв'язку з COVID-19