Гранд тур по Іспанії

15.04.2020-27.04.2020

Скасовано у зв'язку з короновірусом

та введенням карантину в Італії

 

13-денний автобусний ГРАНД ТУР по ІСПАНІЇ

4 Країни: Австрія, Італія, Франція, Іспанія

13 Міст: Клагенфурт, Верона, Лурд, Сан-Себастьян, Сеговія, Мадрид, Толедо, Кордова, Севілья, Валенсія, Барселона, Сан-Ремо, Брешіа

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 575 євро 

День 1 (15.04.2020) 

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (16.04.2020)

10.00 – 13.00 КЛАГЕНФУРТ, АВСТРІЯ. Як тільки не називають це місто – і південною перлиною Австрії, і чудовою трояндою на озері Вертензеє, і найгарнішим австрійським містом. І воно дійсно вражає своєю пишністю численних туристів. Розвинена інфраструктура, старовинна частина міста, безліч розваг - все це робить Клагенфурт одним з улюблених місць, відвідуваних туристами.

17.00 – поселення до готелю***.

 

День 3 (17.04.2020)

Сніданок. 10.00 – 20.00 ВЕРОНА*, ІТАЛІЯ - одне з найвідоміших міст Північної Італії. У його старій частині збереглося безліч унікальних античних пам'яток і чудових палаців, збудованих з місцевого рожевого вапняку в Середні віки. За кількістю пам'яток дохристиянської доби Верона поступається лише Риму. Шекспір писав - "Але світу немає за стінами Верони". І для місцян ця фраза - незаперечна істина. Суворі міські стіни надійно охороняють таємниці і легенди про доблесних воїнів, щасливе та трагічне кохання, одна з яких, про Ромео і Джульєтту, прославила Верону як найромантичніше місто світу, перетворивши його у Столицю всіх закоханих.

Нічний переїзд.

День 4 (18.04.2020)

10.00 – прибуття до ЛУРДУ, ФРАНЦІЯ. Поселення до готелю***. Лурд – невелике містечко в передгір'ях Піренеїв – один з найважливіших центрів релігійного паломництва в Західній Європі. Більше 7 млн. туристів приїздять сюди щороку. Місто відоме, насамперед, підземної базилікою, присвяченою об’явленню Діви Марії у 1858 році. Крім того, відвідувачів у Лурді приваблюють місця, пов'язані зі святою Бернадеттою, музей воскових фігур, фортеця, зі стін якої відкривається чудовий вид на санктуарій.

 

День 5 (19.04.2020)

Сніданок. 11.00 – 15.00 САН-СЕБАСТЬЯН*, ІСПАНІЯ – найбільше місто провінції Гіпускоа країни Басків. Воно простягається вздовж бухти з білосніжними піщаними пляжами від гори Ургуй до гори Ігельдо. Завдяки своїй своєрідності і чарівності, Сан-Себастьян свого часу був літньою резиденцією іспанських монархів. Візитною карткою міста стала атлантична набережна Ла Конча зі своїми балюстрадами і ліхтарями. Сан-Себастьян пронизаний мотивами французької романтичної архітектури, прикрашений будівлями в стилі «арт-нуво» і сучасними рішеннями.

20.00 – поселення до готелю ***.

 

День 6 (20.04.2020)

Сніданок. 10.00 – 12.00 СЕГОВІЯ* – стародавнє місто у найбільшому регіоні Іспанії - Кастилії і Леон. У Сеговії збережено неповторну атмосферу минулого, на старовинних вулицях чути відлуння давніх часів - римських, вестготских, арабських, іспанських. З 1985 р. Сеговія знаходиться під охороною ЮНЕСКО. У центрі Старого міста, оточеного фортечною стіною, розташований Кафедральний собор, на північному заході височіє Алькасар, який вважають однією з найгарніших фортець Іспанії. У східній частини міста зберігся акведук прямо над дахами Сеговії - це кращий пам'ятник римської епохи на території півострова.

13.00 – 20.00 МАДРИД*. Всі дороги Іспанії ведуть до Мадриду. Його багатовікова історія залишила суттєвий слід в архітектурі та містобудуванні. Чудове європейське місто з величними архітектурними ансамблями, численними палацами різних епох, дивовижними парками, гарними фонтанами та особливою атмосферою невичерпного оптимізму і радості буття. Найвідоміша пам’ятка Мадрида – Музей Прадо, одна з найбільших художніх галерей світу, яка зібрала в своїх колекціях понад 7000 картин.

21.00 – готель ***.

 

День 7 (21.04.2020)

Сніданок. 09.00 – 12.00 ТОЛЕДО – провінційне містечко поруч з Мадридом, у минулому - могутня столиця Іспанії, в якій вершилися долі не лише Іспанії, але й багатьох європейських країн. Сьогодні Толедо внесено до переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, це місто – культурна столиця Іспанії, що повністю зберегло середньовічну чарівність. Найкращий спосіб його вивчити - просто прогулятися пішки і відчути весь його магнетизм.

16.00 – 20.00 КОРДОВА* оголошена ЮНЕСКО надбанням людства в 1994 році за свої найбільші архітектурні пам'ятники. За стільки років свого існування історичний центр Кордови анітрохи не втратив своєї чарівності. У X-XI століттях місто було центром єдиного мусульманського халіфату, яке існувало в Європі. Це місто, яке слід обов'язково відвідати під час поїздки по Андалусії.

 

21.00 – готель***

День 8 (22.04.2020) 

Сніданок. 11.00 – 21.00 СЕВІЛЬЯ*. Відомий Севільський цирюльник Фігаро, спокусник жіночих сердець Дон Жуан і фатальна красуня циганка Кармен – ці літературні персонажі зобов'язані своїм народженням цьому знаменитому і незвичайному місту. Запальний іспанський танець фламенко теж почав свій шлях з вулиць цього чудового і, мабуть, найартистичнішого міста Іспанії... Іспанська приказка говорить: «Хто не бачив Севілью, той не бачив дива». Нічний переїзд.

 

День 9 (23.04.2020)

08.00 – 14.00 ВАЛЕНСІЯ*- одне з найгарніших міст Іспанії на березі Середземного моря. Оспівана ще римлянами як земний рай, Валенсія сьогодні повністю відповідає такій високій оцінці, за два тисячоліття не втративши чарівності своєї багатющої землі. Ритм життя тут по-південному неквапливий - трохи курортний, трохи провінційний. Тут є прекрасна архітектура, свіже повітря і багато зелені.

17.00 – поселення до готелю***.

 

День 10 (24.04.2020)

Сніданок. 10.00 – 20.00 БАРСЕЛОНА* – столиця Каталонії, одне з найгарніших європейських міст, вік якого становить понад 2000 років. Вона пережила кілька епох і чудово зберегла пам'ятники минулого. Храм Святого сімейства - великий спадок загадкового каталонського архітектора - будується і понині. Усього у місті 12 споруд Гауді, багато з яких, а також й інші визначні пам'ятки в Барселоні, оголошені ЮНЕСКО надбанням людства. Це місто, в яке закохуєшся з першого погляду.

Нічний переїзд

 

День 11 (25.04.2020)

08.00 – 12.00 САН-РЕМО – пісенна столиця Італії. Розташований в регіоні Лігурія на березі Середземного моря неподалік від Альпійських гір, що створює на курорті незвичайний клімат, тому його часто називають «вічною весною». Сьогодні Сан-Ремо - найяскравіший курорт західного узбережжя Лігурії. Елегантний променад з пальмами і численними бутиками, парки та сади з тропічної рослинністю, розкішне Казино, схоже на палац і, нарешті, весела й святкова атмосфера, що панує цілий рік.

17.00 – поселення до готелю***.

День 12 (26.04.2020)

Сніданок. 10.00 – 13.00 БРЕШІА. Існує дивовижна Італія, нерозкритий скарб для тих, хто не задовольняється звичними маршрутами. Брешіа та її околиці пропонують незвичайне багатство пам'ятників і творів мистецтва, а також виключну різноманітність пейзажів: озера, пагорби, гори, альпійські льодовики. Варто відзначити, що Брешіа - одне з небагатьох міст Північної Італії, що зберегло оригінальне давньоримське планування. Брешіа може вразити й кількістю фонтанів - 72!, кожен з яких є невеликим твором мистецтва і привертає увагу туристів. Нічний переїзд

 

День 13 (27.04.2020)

22.00 – повернення до Києва.

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 575 євро 

 

У варстість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі*** зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується: 

  • *-послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням 
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років)