Зачарована Десна. Релакс-тур на Чернігівщину

27.06.2020 та 22.08.2020

 

Легка подорож по непоганих дорогах, комфортний готель у Новгород-Сіверськом, гарна природа Чернігівщини, вільний час прогулятись, скупатись, цікаві місця в турі, від стоянки первісної людини до зоопарку, підходить для сімей з дітьми!

 

Київ - Новгород-Сіверський - Мезинський НПП - заказник Рихловська дача - Сосниця - Менський зоопарк - Чернігів - Київ

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 2950 грн 

 

День 1. (27.06.2020)

Відправлення в наш тур можна вважати вашим робочим днем або днем відпочинку, так як виїзд аж о 16:00, від метро Лісова. Переїзд в Новгород-Сіверський (300 км хорошими дорогами). Поселення в комфортному готелі "Слов'янський" 4*, номера з усіма необхідними зручностями.

 

День 2. (28.06.2020)

Сніданок у готелі.

Ранкова прогулянка мальовничим Новгород-Сіверським на річці Десна. Вперше він згадується в літописі в 1078 році у вигляді помітного міста, так що історики накидають йому ще століття. Тут знаходиться один з найдавніших монастирів Київської Русі, 1033 року заснування, з непробивними стінами і високими сторожовими і бойовими вежами. Піднявшись на них, ви опинитеся на висоті 60-70 метрів над річкою і побачите неповторні панорами протяжністю в десятки кілометрів: заплави Десни, зелені луки і озера...

Екскурсія по музею-заповіднику твору XII століття "Слово о полку Ігоревім".

Поїздка в Мезинський національний природний парк. Повітря парку просякнуте ароматом трав і дерев, спокоєм заповідних місць. Із зручно розташованої альтанки ви зможете помилуватися неперевершеними краєвидами цього зеленого парку. Але всесвітню популярність йому принесло знаходження однієї з найдавніших у світі стоянок первісних людей, які жили тут за 20 тис. років до нашої ери. У музеї Мезинської стоянки зібрані знайдені вироби і стародавні житла.

Обід (в гарну погоду - пікнік на свіжому повітрі).

Наступний пункт нашого маршруту - оглядова екскурсія в заказнику "Рихловська дача". На вас чекає відвідування руїн Свято-Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря, місця, яке пов'язують з багатьма дивами. Слухаючи історію монастиря, ви прогуляєтеся ялиновою і каштановою алеями.

Після цього ви повертаєтеся до Новгород-Сіверського.

У вільний час радимо прогулятися біля берегів Десни, а влітку - і поплавати. Так що захопіть купальники :)

 

День 3. 

Сніданок. Виселення з номерів.

Сьогодні вас приймає смт Сосниця, де ви відвідаєте літературно-меморіальний музей Олександра Довженка, українського режисера, письменника і драматурга, який заслужено здобув світову популярність. Казкові місця дитинства назавжди залишилися в його серці як найулюбленіші і начарівніші. Саме в світ його «Зачарованої Десни» ви поринете в музеї письменника. Він зачаровує відвідувачів різного віку, однаково припадає до душі і дітям, і завзятим мандрівникам, яких, здається, вже нічим не здивуєш.

Після короткого переїзду на вас чекає містечко Мена і його головна визначна пам'ятка - зоопарк. Заснований в 1977 році, це єдиний в Україні зоосад в невеликому за розмірами райцентрі. Тут майже тисяча мешканців, серед яких бурі ведмеді, бізони, тигр, лев, верблюд, антилопи, крокодили, пітони... Спостерігати за тваринами завжди цікаво!

Відправлення до Києва, по дорозі зробимо зупинку в Чернігові. Можна буде самостійно пообідати в численних кафе в центрі, а також прогулятися по цьому красивому древньому місту.

Приїзд до Києва до 20:00.

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 2950 грн 

 

Вартість туру включає:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
 • Екскурсія містом
 • Екскурсія в музеї (музей "Слово о полку Ігоревім"; музей Олександра Довженка)
 • Екскурсія екостежкою (Мезинський НПП: еко-стежка і візит-центр)
 • Супровід екскурсовода
 • Всі вхідні квитки по програмі та дозволи на відвідування об'єктів
 • Проживання у готелі 2 ночі на базі сніданків
 • 1 обід-пікнік (в холодну погоду обід в кафе)
 • Страховий поліс 5000 грн/ос, виписаний на групу. Страхова компанія «Інтер-плюс».

Додатково сплачується:

 • Особисті витрати
 • Одномісне розміщення