Далмація. Море

Автобусний тур 

06.07.2021-14.07.2021 

 

9 - денний автобусний пляжний тур: ДАЛМАЦІЯ. МОРЕ

8 локацій: Загреб, Сень, Крка, Каштел-Лукшич, Трогір, Оміш, Спліт, Шибеник

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро 

 

День 1 (06.07.2021)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями.

 

День 2 (07.07.2021)

11.00 – 15.00 ЗАГРЕБ – столиця і найбільше місто Хорватії, де проживає кожен п'ятий житель країни. Загреб утворений злиттям двох історичних населених пунктів - Градец і Каптола у VII ст. Міста активно розвивалися у період середньовіччя, а остаточне злиття відбулося у XVII ст. Велика частина середньовічного Загреба збереглася і донині. У Верхньому місті, північно-східній частині Загреба, розташовані старовинні споруди та пам'ятники культури, у Нижньому - сучасні райони. Особливу чарівність місту додають численні й розкидані по всьому місту пішохідні зони з затишними кафе і ресторанчиками на відкритому повітрі, з прикрашеними квітами терасами і балконами.

17.00 – поселення до готелю ** у курортному містечку СЕНЬ на березі Адріатичного моря.

 

День 3 (08.07.2021)

Сніданок. 10.30 – 14.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК КРКА - гордість всієї Хорватії. Розташований він не на однойменному острові, як можна подумати, а у південній частині країни, неподалік Спліта. Це місце відоме мальовничою природою: водоспадами, зеленими пагорбами і лісами. Крка не поступається красою відомим Плітвіцьким озерам - сюди теж приїжджають туристи з усіх кінців Європи.

15.00 – прибуття до мальовничого курортного містечка КАШТЕЛ-ЛУКШИЧ на березі Адріатики.

Заселення на 6 днів / 5 ночей до найкращого готелю*** цього міста у 40 метрах від пляжу. Каштел-Лукшич – це чудовий хорватський морський курорт у серці Далмації. З півдня він оточений прозорими водами фантастичної затоки, а з півночі – гірським хребтом з сосновими лісами. Відпочинок у Каштел Лукшичі - це поєднання минулого і сьогодення в оточенні аромату сосен і тамариксу, прекрасних пляжів і гарних променадів.

 

День 4 (09.07.2021)

Сніданок. У першій половині дня – подорож до ТРОГІРА.

Трогір - це справжнє місто-музей. Історична частина Трогіра розташована на острові, на віддалі від материкової частини, а для пляжного відпочинку туристи обираюь острів Чіово. Палаци, храми, фортечні споруди і хитре сплетіння вузьких вуличок виділяють Трогір серед інших міст Хорватії. Недарма його історичний центр знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Пообіді - відпочинок на морі

 

День 5 (10.07.2021)

Сніданок. У першій половині дня – подорож до ШИБЕНИКА - міста-курорта на Адріатичному узбережжі, що приваблює туристів чистими пляжами, самобутньою стародавньою архітектурою і пам'ятками, головною з яких є собор святого Якова, занесений до переліку спадщини ЮНЕСКО.

Пообіді - відпочинок на морі.

 

День 6 (11.07.2021)

Сніданок. У першій половині дня – подорож до ОМІША - старовинного курортного містечка на узбережжі Адріатики. Окрім чудових пейзажів, сюди варто приїхати, щоб подивитися на казкові піратські фортеці XIII ст. і скупнутися в найчистішому морі. У цьому місті дивним чином поєднується минуле і сьогодення: люди тут жили ще у період Римської імперії, пізніше тут влаштувалися слов'яни, а ще через кілька століть Оміш був приєднаний до Венеції - тому історичних пам'яток тут чимало. Оміш розташований у гирлі річки Цітіна, яка начебто розрізає навколишні скелі. Кам'яні будинки з черепичними дахами виглядають, як іграшкові. У такому місці приємно прогулятися по вулицях, а вид з висоти однозначно вразить навіть досвідчених мандрівників.

Пообіді – повернення до готелю. Відпочинок на морі

 

День 7 (12.07.2021)

Сніданок. У першій половині дня – подорож до СПЛІТА. Це - місто-порт, місто-курорт, місто-музей, з дивно гармонійним поєднанням старого і нового. Сидячи на набережній під величезними пальмами та спостерігаючи, як розгойдуються яхти на воді, важко зрозуміти, де ти - в Ніцці, Каннах або на іншому середземноморському курорті, але варто повернути голову, і величні портали палацу Діоклетіана нагадають, що це - Спліт, місто, якому 1700 років. Його називають «найтемпераментнішим з усіх хорватських міст», це вихідна точка і перехрестя всіх морських шляхів Адріатики.

Пообіді – повернення до готелю. Відпочинок на морі

 

День 8 (13.07.2021)

Сніданок.

Відпочинок на морі до 14.00. 

Нічний переїзд.

 

День 9 (14.07.2021)

22.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 470 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі 
  • готелі**/**** зі сніданками (2-місні номери) 
  • туристичні податки у готелях (city-tax) 
  • користування системою Аудіо-гід 
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується: 

  • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 р.) - обов'язково за відсутності власного
  • 725 грн. - ПЛР- тест - обов'язково 
  • 45€ - 5 (п'ять) вечерь у готелях  - обов'язково 
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням