Калабрія. Автобусний тур

16.09.2020-27.09.2020

 

12-денний автобусний пляжний тур  КАЛАБРІЯ

Жодного дня без моря! 

 

Італія, Сан-Марино, Австрія 

Лідо ді Єзоло, Равенна, Шилла, Тропея, Піццо , Козенца, Маріна ді Санта-Марія-ДельЧедро (3 дні), Скалея, Cан Нікола Арчелла, Прайя-а-Маре, о. Діно, Діаманте, Салерно, Амальфі, Позітано, Равелло, Майорі, Мінорі, Сан-Марино,  Розоліна Маре, Клагенфурт 

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 515 євро 

Опис спального автобуса тут. 

День 1 (16.09.2020)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями

13:00 – зупинка на обід

20:00 – 23:00 – проходження кордону Україна – Угорщина 

Нічний переїзд.   

 

День 2 (17.09.2020)

14.00 – поселення до готелю*** у ЛІДО ДІ ЄЗОЛО, ІТАЛІЯ - курортному містечку на Венеціанській рів’єрі з чудовою інфраструктурою: чисті піщані пляжі довжиною 14 км, лагідне море, дискотеки, бари, ресторани. Охайні вулиці, невеликі комфортні готелі, вілли, найдовша у Європі торговельна вулиця, сімейна атмосфера та італійська гостинність – тут є все, що потрібно для гарного відпочинку.   

Вільний час.  

 

День 3 (18.09.2020)

Сніданок.

11:00 – 20:00  РАВЕННА - абсолютно дивовижне і унікальне місто Адріатики з багатовіковою історією. Це місто, де ні більш ні менш народилася і померла Велика Римська імперія. Равенна тричі була столицею - Римської Західної імперії, Королівства остготів і Візантійського екзархату. Саме тут провів останні роки свого життя Данте. Це єдине місце в світі, де збереглася величезна кількість пам'яток ранньохристиянської епохи. Мозаїки, яким понад 1500 років, виглядають просто ідеально. 

11:30 – пішохідна екскурсія (10€ / 2 години).

Вільний час у місті та відпочинок на Адріатичному морі

Нічний переїзд  

День 4 (19.09.2020)

09:00 – 12:30  ШИЛЛА - одне з найгарніших рибальських містечок Італії  на узбережжі Тірренського моря з багатою історією і безліччю міфів і легенд. Саме героїня стародавнього міфу подарувала ім'я цьому місту.  Шилла - це місто, яке зберігає свої традиції. Чоловіки ловлять рибу, як і сто років тому, а жінки чекають їх на березі. Саме завдяки шануванню традицій Шилла не перетворилася на типове курортне місто, адже місцеві жителі просто відмовилися зносити будинки своїх предків, щоб побудувати готелі. Шилла - гарна і чарівна, наче німфа і своїм шармом притягує туристів і любителів краси.

14.00 – поселення до готелю*** у курортному містечку Вібо Валентія 

 

День 5 (20.09.2020)

Сніданок 08:30 – 14:30  Факультативно (10€) - подорож до двох перлин Калабрії:  ТРОПЕЮ називають «перлиною Тірренського моря»: це найвідоміший морський курорт Калабрії і Коста дельї Деї («Берега Богів»), куди приїжджає безліч туристів зі всієї Італії і з-за кордону. Їх притягують просторі пляжі з білого піску, чисте прозоре море, а також краса місцевої природи і архітектури. Лишень при згадці слова «Тропея» перед очима постає образ сонця, моря і незабутніх пейзажів. 

Невелике затишне містечко ПІЦЦО розташоване на вершині  скелястого виступу – одного з найбільш  привабливих і жвавих місць на Калабрійському узбережжі. Це людний мальовничий морський курорт. У старій частині міста височить замок, збудований за наказом Фердинанда I Арагонського. А у  північній частині міста Ви потрапите до церкви П’єдігротта, збудованої в гранітному пагорбі неаполітанськими моряками, які  врятувалися після корабельної трощі, на знак подяки Діві Марії за порятунок їхніх життів.   

14:30 – повернення до готелю.   

Відпочинок на морі. 

 

День 6-8 (21.09.-23.09.2020) 

Сніданок Переїзд на північ до найгарніших пляжів та бухт Калабрії.

По дорозі:  09:30 – 12:30  КОЗЕНЦА - місто з багатою історією, волелюбним і бунтівним духом. Джакомо Казанова описував Козенцу як місто "титулованої знаті, красивих жінок і культурних людей". Козенца також здавна була відома своїм титулом "Афіни Калабрії", який місто отримало в XIX ст. за чудове міське планування, архітектуру, історичну та культурну спадщину. Усе старе місто є музеєм під відкритим небом з великою кількістю культурних та історичних пам'яток. 

14:30 – поcелення до затишного готелю*** (на 3 дні /3 ночі) на узбережжі у курортному містечку МАРІНА ДІ САНТА-МАРІЯ-ДЕЛЬ-ЧЕДРО. Рів'єра дей Чедрі - єдине місце в Європі, де вирощують символ Калабрії і всього Середземномор'я - Цитрон, товстошкірий рідкісний цитрусовий фрукт з незрівнянним   солодким ароматом.  

 

Окрім відпочинку на березі чистого, прозорого і теплого моря (+25⁰С), дана локація є ідеальною для піших (або 1 зупинка залізницею) прогулянок до: 

 

СКАЛЕЯ – одне з найстаріших міст Калабрії. Назва міста походить від слова "сходи", і це відповідає дійсності: усе старе місто складається з вуличоксходів, що ведуть до норманської фортеці. Від порту Скалеї на три кілометри тягнеться багато рифів. Тут можна побачити Аркоманьо - тріщину в скелі у формі арки, грот Енея через який по невеликому тунелю можна потрапити на пляж Священика. Рухаючись на південь, можна побачити Грот Фра Джироламо, що нагадує за формою людське вухо. Скелясте узбережжя уздовж затоки Байа дель Карпіно також поцятковано гротами з оригінальними назвами. 

CАН НІКОЛА АРЧЕЛЛА - середньовічне місто (VII ст.), яке зберегло свою чарівність до наших днів, адже воно практично не було зруйнований ні греками, ні арабами. Місцеві бухти і пляжі, оточені скелястими кручами, вважаються одними з найгарніших в Калабрії. Природна краса цих місць щорічно приваблює безліч туристів. Навпроти знаходиться острів Діно з популярними гротами Сардине, Леоне і Фронтоне. На ньому стояв храм Венери, руїни якого видно при наближенні.

ПРАЙЯ-А-МАРЕ  - один з найпопулярніших курортів на Тірренському узбережжі, «ворота» Рив'єри Цитронів. Двокілометровий просторий пляж - головний «магніт», який притягує в Прайя-а-Маре туристів з усього світу. Найважливішою пам’яткою є  церква Санта Марія делла Гротта на скелі Монте Віньоло. У ній з XIV-го століття зберігається чудотворне зображення Діви Марії.  

ДІАМАНТЕ - назва перекладається звісно як «діамант», але його регулярно називають «перлиною» калабрійського узбережжя. Така плутанина розпочалася ще в античні часи. За однією з версій римляни, що дійшли сюди, знайшли у місцевій річці каміння з вкрапленнями, що нагадували діаманти. Річку негайно назвали «Діамантовою», і назва її не змінилася, навіть коли з'ясувалося, що це зовсім не діаманти, а звичайна слюда. Тим часом і всю  місцевість навколо стали називати «Terra del Diamante», а коли тут виникло рибальське селище, то й воно отримало назву Діаманте, яке гордо носить з XVII століття до сих пір, хоча й перетворилося на затишне містечко, а жодних рибальських шхун у гавані давно вже немає.

 

День 9 (24.09.2020)

Сніданок  11:00 – 21:00 САЛЕРНО - справжня "скриня зі скарбами". Окрім романтичної набережної і чудового замку Арекі, який домінує над містом, Салерно зберігає на своїх вузьких середньовічних вулицях безліч чарівних місць, площ, церков, палаців і музеїв. Цей "набір для допитливого туриста" робить Салерно улюбленим місцем для італійських та іноземних мандрівників.  

Салерно – початковий пункт екскурсії до Амальфійського узбережжя  (13€ автобус+катер).

АМАЛЬФІ, ПОЗІТАНО, РАВЕЛЛО, МАЙОРІ, МІНОРІ - частина культурного ландшафту, що простягається на 50 км уздовж Салернської затоки. Це - маленькі містечка з переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що вкрадуть ваше серце, варто лише один раз їх побачити Пронизливої синяви і чистоти море, відокремлені бухти між скель, що спускаються терасами до води, лимонні сади і оливкові гаї, вибілені будиночки, звивисті по зелених пагорбах вулички-драбинки, старовинні церкви, схожі на витончені різьблені шкатулки.

Нічний переїзд   

День 10 (25.09.2020)

 09:00 – 12:00  САН-МАРИНО - одна з найвідвідуваніших туристами європейських країн. Головною "родзинкою" цієї республіки, навіть незважаючи на її крихітні розміри, залишається  велика кількість замків та чудово збережений вигляд середньовіччя. Майже все населення країни живе у невеликих містечкахзамках, які настільки мальовничі, що постійно слугують своєрідними декораціями для історичних фільмів.

09:00 – пішохідна екскурсія (10€ / 1,5 години).  Вільний час  

14:30 – прибуття на Адріатичне узбережжя Італії у м. РОЗОЛІНА МАРЕ. Це курортне містечко має чудову інфраструктуру для відпочинку: чисті піщані пляжі, лагідне море, паркову лісову смугу, спортивні та дитячі майданчики, віндсерфінг, водні лижі, дискотеки та чисельні рибні ресторани.  Вільний час

 

День 11 (26.09.2020)

Сніданок 

До 11:00 – відпочинок на морі 

16:30 – 19:30  КЛАГЕНФУРТ, АВСТРІЯ. Як тільки не називають це місто - і південною перлиною Австрії, і чудовою трояндою на озері Вертензеє, і найгарнішим австрійським містом. І воно дійсно вражає своєю пишністю численних туристів. Розвинена інфраструктура, старовинна частина міста, безліч розваг - все це робить Клагенфурт одним з улюблених місць, відвідуваних туристами. 

Нічний переїзд 

 

День 12 (27.09.2020)

22:30 – повернення до Києва.

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 515 євро

 

Вартість туру включає: 

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі*** зі сніданками  (розміщення у 2-місних номерах) 
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце під час нічних переїздів 

Додатково сплачується:

  •  послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год.  екскурсії) – за бажанням
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років) 

Формування групи здійснюється до 15 серпня