Оксамитова Туреччина

Автобусний тур

17.10.2020-29.10.2020

 

13-денний автобусний тур ОКСАМИТОВА ТУРЕЧЧИНА

Болгарія, Туреччина, Румунія

 

Велико-Тирново, Помор’є, Стамбул (2 дні), Бурса, Каппадокія (2 дні), Паммукале, Ієраполіс, Карахаїт, Кушадаси (2 дні), Ефес, Айвалик (2 дні), Троя, Дарданелли, Плоєшть, Бухарест, Сіная, Бран, Брашов

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 525 євро

День 1 (17.10.2020)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями

19:00 – 21:00 – проходження кордону Україна – Румунія

Нічний переїзд

 

День 2 (18.10.2020)

Ранок – проходження кордону Румунія – Болгарія

09:00-12:00 ВЕЛИКО-ТИРНОВО. Це чарівне місто є не лише туристичною перлиною Болгарії, але й зберігає в собі колишню красу великої імперії. За часів Другого Болгарського Царства (XII-XIVст.) Царевець (давня назва Велико-Тирново) був столицею держави і оспівувався поетами як одне з найгарніших міст на Балканах. Сучасне місто-заповідник Велико-Тирново - це чудові пагорби величного міста, визначні пам'ятки історії, культури та архітектури, а також унікальна житлова забудова.

16:00 – Поселення до готелю*** у ПОМОР’Є. Відпочинок на морі

 

День 3 (19.10.2020)

Сніданок 14:00 – СТАМБУЛ.

Поселення до готелю**** у центрі. Пішохідна екскурсія (10€ / 2 години)

«О, Захід є Захід, Схід є Схід, і з місць вони не зійдуть» - так писав у своєму вірші Ред’ярд Кіплінг. Але цю мудрість спростовує Стамбул, що, перебуваючи безпосередньо на кордоні Європи та Азії, є символом переплетення двох культур. Він розташований по обидві сторони Босфорської протоки, яка з'єднує три моря: Чорне, Мармурове і Середземне. Стамбул, одне з найдавніших міст світу з величезною історією, в різний час встиг побувати столицею трьох імперій: Римської, Візантійської та Османської. Його минуле відображене у численних пам'ятках історії та культури.

Вільний час

День 4 (20.10.2020)

Сніданок

Продовження знайомства зі Стамбулом.

Факультативно – колишня столиця Османської імперії м. БУРСА (7€ / 1,5 години поромом через Мармурове море в один бік з порту Yenikapi) Незважаючи на те, що Бурса має вражаючий масштаб, темп життя тут дуже розмірений і спокійний. Туристи приїздять сюди заради гарних мечетей, колоритних передмість, східних ринків. Чарівні вулиці міста з оригінальними будівлями в національному стилі ідеально підходять для тихих прогулянок. На цікавих туристів скрізь чекають гарні сюрпризи: привабливі ресторани з безліччю національних страв, відмінні магазини та майстерні.

22.00 – виїзд зі Стамбула. Нічний переїзд

 

День 5 (21.10.2020)

09:00 – автобусна екскурсія (15€ / 7 годин) КАППАДОКІЯ - неймовірне місце у центральній Туреччині, народжене мільйони років тому виверженням вулканів - попелом і лавою. Бурхлива стихія створила казкову, інопланетну картинку! 5 тисяч років тому в застиглій лаві зароджується нове життя. Люди у тиші й красі різнобарвної пустелі будують свої будинки в печерах, запалюють вогні, досліджують світ, моляться і народжують перші релігії. І зараз можна на власні очі побачити мурашники печерних монастирів у величезних скелях, химерні вулканічні валуни, що стирчать як величезні сталагміти, лабіринти підземних міст, що сягають 12-ти рівнів углиб надр землі.

А щоранку на світанку в небі над Каппадокією злітається більше сотні повітряних куль! Нереальне видовище. Саме в Каппадокії знімали інопланетні пейзажі пустелі з «Зоряних воєн», божевільної краси Дотракійську пустелю з «Ігри Престолів». Вважають, що саме Каппадокійські скелі з химерними шапками на вершинах надихнули Гауді створити Саграда Фамілья. Саме в Каппадокії неквапливо і м'яко народжується магія, яку ми з вами побачимо, почуємо, відчуємо!

Поселення до готелю***

 

День 6 (22.10.2020)

Сніданок Вільний день 22.00 – виїзд з м. Гореме.

Нічний переїзд

День 7 (23.10.2020)

08:00 – 13:00 ПАММУКАЛЕ, ІЄРАПОЛІС і КАРАХАЇТ.

Памуккале - унікальний природний об'єкт, що розкинувся в південнозахідній частині країни в 16 км від міста Денізлі. Винятковість місцевості полягає в її геотермальних джерелах, що утворилися серед травертинових відкладень. У перекладі з турецької мови Памуккале - це «Бавовняний замок», і таку назву якнайкраще відображає вигляд пам'ятки. Об'єкт, аналогів якому не знайти в усьому світі, знаходиться під охороною ЮНЕСКО і щороку приваблює до себе сотні тисяч туристів, відпочиваючих на курортах Туреччини.

Басейн Клеопатри вже давно став невід'ємною визначною пам'яткою Памуккале. У ІІ-му столітті до н.е. цар Пергама Євмен II звів неподалік від місцевості місто Іераполіс, що користувався великою популярністю у римлян, які не могли уявити своє дозвілля без видовищних уявлень. Амфітеатр, що вміщав до 15 тисяч глядачів, довгий час служив майданчиком для гладіаторських боїв. До наших днів споруда дійшла в доброму стані, чому посприяли тривалі відновлювальні роботи.

Зовсім поруч c Памуккале є невелике селище Карахаїт, що має власне маленьке червоне природне диво - червоно-руді травертини Кирмизи-Су, сформовані мінеральними джерелами з високим вмістом заліза.

16:00 - поселення до готелю*** у курортному місті КУШАДАСИ на березі Егейського моря Унікальний природний заповідник. Курорт.

Райське місце на березі найгарнішої затоки Егейського моря. Стародавнє місто, заселене ще за часів античності. Старовинний османський караван-сарай. Нарешті, сучасне турецьке місто, що надає своїм гостям максимум можливостей відпочити і розважитися. Так-так, це все про одне місце на карті Туреччини - Кушадаси!

 

День 8 (24.10.2020)

Сніданок Вільний день відпочинку на морі

Факультативно:

09:00 - 14:00 – автобусно - пішохідна екскурсія до ЕФЕСу та Будинку Діви Марії (10€) Ефес - стародавнє античне місто, від якого до наших днів добре зберіглося багато споруд. Це - найпопулярніша визначна пам'ятка Туреччини. Насамперед місто відоме храмом Артеміди, який є одним з семи чудес античного світу. Будинок Діви Марії - місце на Солов'їній горі, недалеко від Ефеса. Крихітний кам'яний будиночок, біля якого розкинулося велике дерево з величезним дуплом, а в повітрі стоїть аромат хвої, змішаний із запахом оливкових дерев. Саме тут, за переказами, провела свої останні роки Діва Марія - мати Ісуса Христа

 

День 9 (25.10.2020)

Сніданок 11:00 – виїзд з готелю. Переїзд (250 км) до іншого курорту – АЙВАЛИК.

14:30 – поселення до готелю***. Відпочинок на морі Айвалик - невелике, чарівне курортне містечко з приємним м'яким середземноморським кліматом на узбережжі Егейського моря, уздовж берега якого простяглися кілометри чудових чистотих та облаштованих пляжів з дрібним, білим піском. Інфраструктура Айвалику нічим не поступається іншим турецьким курортам. Втім, віддаленість від аеропортів уберегли містечко від масового російськомовного туризму. Цей затишний курорт перебуває у гармонії з природою: навколо нього розташовано 23 невеликих острови, а горбиста мальовнича місцевість оточена сосновими і дубовими лісами, тому повітря тут має особливі цілющі властивості. А місцеву оливкову олію вважають однією з найкращих у світі! Айвалик - ідеальне місце відпочинку для поціновувачів пейзажів, природи і моря. А за даними ВООЗ місцевий пляж Саримсакли має найкращий пісок у світі.

День 10 (26.10.2020)

Сніданок Відпочинок на морі до 13.00

15:30 - 17:30 –ТРОЯ Напевно, у світі мало тих, хто не чув назву цього легендарного міста хоч раз у своєму житті, хто не чув про відомого Троянського коня, який різко змінив хід Троянської війни. Починаючи від "Іліади" Гомера, де описаний 51 день останнього року Троянської війни, про Трою сказано і написано дуже багато. Троя завжди цікавила і продовжує цікавити різних вчених: археологів, істориків, літераторів і краєзнавців. А чи знаєте Ви, що Троя знаходиться у Туреччині? І сьогодні наш шлях саме туди!

18:00 - 19:00 – поромна переправа через ДАРДАНЕЛЛИ

22:30 - 00:00 – проходження кордону Туреччина – Болгарія

Нічний переїзд

 

День 11 (27.10.2020)

10:00 – прибуття до м. ПЛОЄШТЬ, РУМУНІЯ

11:00 – поселення до готелю****. Відпочинок та SPA процедури

За бажанням у вільний час – подорож залізницею (7€) до БУХАРЕСТу. За незвичайну красу міської архітектури і зелених мальовничих бульварів Бухарест з 1930-х років називають маленьким Парижем. Тут, як і в Парижі, є Тріумфальна арка. У вісімдесяті роки в Бухаресті щосили кипіло будівництво, але він так і залишився містом садів, тінистим і приємним, з численними вуличними кафе. У столиці Румунії змішалися традиції Заходу і Сходу, завдяки чому місту притаманний особливий, неповторний колорит.

чи

СИНАЇ - невеличкого мальовничого міста у Південних Карпатах, що приваблює туристів красивими пейзажами, чистим гірським повітрям, хвойними лісами, багатою історією і старовинною архітектурою. Місто довгий час було літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. Палац Пелеш не має нічого спільного з кровожерливими румунськими легендами, настільки популярними серед туристів. Але це не заважає йому залишатися однією з головних визначних пам'яток країни: над замовленням першого короля Румунії Кароля I працювали кращі архітектори Європи.

 

День 12 (28.10.2020)

Сніданок 11:00 - 12:30 – візитівка Румунії - замок БРАН.

Його слава пов'язана з сумнозвісним графом Дракулою, головним персонажем роману XIX століття Брема Стокера «Дракула». Нараховуючи усього 17 кімнат, замок Бран є найбільш дорогою нерухомістю в країні вартістю приблизно в 140 мільйонів доларів.

13:30 - 16:30 – БРАШОВ - «перлина Румунії», розташована у самому серці країни. Тут кожен будинок - загадка, кожна будівля - легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам'яні будиночки з кованими решітками воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинне німецьке містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п'ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (місцева валюта). Тут є своя чарівність і колорит!

22:00 – 00:00 – проходження кордону Румунія – Україна

Нічний переїзд

 

День 13 (29.10.2020)

14:00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 525 євро

 

У вартість включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі***/**** зі сніданками (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелях (city-tax) ✓ користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год. екскурсії) – за бажанням
  • 5€ - страхування (10€ - туристам від 60 років) - обов'язково
  • Тестування COVID - за вимогою прикордонно служби на момент подорожі.