Албанія. Море

Автобусний тур 

04.09.2021-14.09.2021

 

11 - денний автобусний пляжний тур: БОЛГАРІЯ, ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ, СЕРБІЯ

13 локацій: Велико-Тирново, Благоєвград, Охрид, Вльора, Саранда, Берат, Гірокастра, Блакитне Око, Месопотамія, Ксаміль, Бутринт, Скоп'є, Нові Сад

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 485 євро

День 1 (22.07.2021)

07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі.

 

День 2 (23.07.2021)

10.00-13.00 ВЕЛИКО-ТИРНОВО. Це чарівне місто є не лише туристичною перлиною Болгарії, але й зберігає колишню красу великої імперії. За часів Другого Болгарського Царства (XII-XIVст.) Царевець (давня назва Велико-Тирново) був столицею держави і оспівувався поетами як одне з найгарніших міст на Балканах. Сучасне місто-заповідник Велико-Тирново - це чудові пагорби величного міста, визначні пам'ятки історії, культури та архітектури, а також унікальна житлова забудова.

17.00 – поселення до готелю *** у м. БЛАГОЄВГРАД, БОЛГАРІЯ. Місто відоме гарним центром, оздобленим мармуром. Природними особливостями міста є м'який клімат, близькість до гірського масиву і велика кількість зелених площ, парків і садів. Місто багате на культурні пам'ятки. Наприклад, квартал "Вароша" вражає гостей своєю унікальною архітектурою епохи болгарського відродження. Історичний музей, церква "Введення Богородиці" і багато інших унікальних місць перетворюють Благоєвград на справжню гордість для своїх жителів і улюблене місце туристів.

 

День 3 (24.07.2021)

Сніданок.

15.00-19.00 ОХРИД, ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ. Стародавній Охрид відомий незрівнянними архітектурними пам'ятками. У 80-х роках минулого століття його внесено до переліку ЮНЕСКО. Сьогодні Охрид називають "слов'янським Єрусалимом», адже на македонському узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

Поселення до готелю ***/****.

День 4 (25.07.2021)

Сніданок. Привіт, АЛБАНІЄ!

15.00 – розміщення в готелі ***/**** у м. ВЛЬОРА чи САРАНДА на березі Іонічного моря Відпочинок на морі

 

День 5 (26.07.2021)

10.00 – 13.00 – БЕРАТ. Крізь похмурий комуністичний період в Албанії збереглося лише два історичних старих міста - Гірокастра і Берат (обидва - у спадщині ЮНЕСКО). І якщо Гірокастра збереглася завдяки тому, що це було рідне місто диктатора Енвера Ходжі, то Берат уцілів лише дивом. Берат - це місто-музей, а його старовинна фортеця - ледь не єдина в країні. При погляді на місто складається враження, що місцеві жителі люблять світло більше за інших. Таку ілюзію створює те, що у кожному з будинків у кілька разів більше вікон, ніж зазвичай. Завдяки цій особливості Берат називають ще й «Містом тисячі вікон».

15.00 – повернення до готелю.

Відпочинок на морі

 

День 6 (27.07.2021)

Сніданок. 12.00 – 15.00 – ГІРОКАСТРА - місто під охороною ЮНЕСКО на півдні Албанії, рідкісний приклад добре збереженого міста часів Османської імперії. Назва в перекладі означає «срібна фортеця», яка тут існує як мінімум з I ст. Проте сучасний середньовічний замок з'явився у XIII столітті, після чого місто стало розростатися. Вузькі мощені вулиці в'ються навколо безлічі характерних кам’яних будинків-веж з дахами зі сланцю. Це місто часто називають музеєм під відкритим небом, адже приголомшливий стан його архітектури зобов'язаний диктатору Енверу Ходжи, який понад 40 років зберігав Албанію в ізоляції і направляв значні кошти у своє рідне місто.

Далі через перевал Музіна ми їдемо на джерело БЛАКИТНЕ ОКО, що є найгарнішим місцем на півдні Албанії. Кришталево-чиста вода з яскравою синьою «плямою» посередині, багатовікові, казкові дерева, хащі гігантських смарагдових лопухів, серед яких літають фантастичні бірюзові метелики. Все це робить це місце по-справжньому чарівним і запам'ятовується мандрівникам надовго! По дорозі оглянемо монастир Святого Миколая, що був заснований ще на початку VIII століття на місці античного язичницького храму. На стінах монастиря збереглися унікальні барельєфи із зображенням міфічних тварин! А сам монастир знаходиться у містечку під назвою МЕСОПОТАМІЯ! 17.00 – повернення до готелю. Відпочинок на морі

 

День 7 (28.07.2021)

Сніданок. 10.00 – 15.00 КСАМІЛЬ - одне з найпівденніших курортних селищ Албанії, яке називають «албанськими Мальдівами». Завдяки бірюзовій воді Іонічного моря і білосніжним пляжам тутешні види насправді нагадують Мальдіви і зовсім не асоціюються з Балканами. Ксаміль є частиною національного заповідника БУТРИНТ, в якому, окрім чудових стародавніх будівель, є дивовижна алея, її багатовікові евкаліпти «пам'ятають» Алі-Пашу, Наполеона, Байрона та інших видатних особистостей. На нас чекає прогулянка по античному місту. На території Національного Парку знаходиться озеро Бутринт, яке є одним з найбільших в країні. Крім того - це єдине місце в Албанії, де добувають мідії, тому практично в усіх місцевих тавернах і ресторанах можна спробувати дивовижно смачні страви з морепродуктів! Після Бутринту ми їдемо до фортеці Лекурсі і замку, який був побудований в 1537 році Султаном Сулейманом Пишним! На території замку є оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові види на усе місто Саранда, безкрає Іонічне море і грецький острів Корфу.

16.00 – повернення до готелю. Відпочинок на морі

 

День 8 (29.07.2021)

Сніданок. Відпочинок на морі

 

День 9 (30.07.2021)

Сніданок. Переїзд до Північної Македонії

17.00 – поселення до готелю*** у СКОП'Є - столиці країни, міста з драматичною і захоплюючою історією. У 1963 році в Скоп'є стався найсильніший землетрус, в результаті якого була зруйнована значна частина історичних і культурних об'єктів. Завдяки старанням місцевих жителів ряд культурних пам'яток вдалося відновити. Для цікавого відпочинку тут є буквально все: затишні вулички, старовинні палаци і розкішні парки, магазини та ринки, і, звичайно ж, безліч ресторанів і центрів розваг.

 

День 10 (31.07.2021)

Сніданок. 16.00 – 19.00 – НОВІ САД, СЕРБІЯ, який називають «культурною столицею Балкан», адже тут знаходяться різноманітні музеї, проходять численні міжнародні фестивалі. Історичний центр міста дуже схожий на Прагу чи Відень. І це цілком зрозуміло, адже Нові Сад - адміністративний центр Воєводини, області, яка довгий час залишалася частиною Австро-Угорщини. Це "класичне" невеличке європейське містечко, з доброзичливими людьми і чудовою архітектурою. 

Нічний переїзд. 

 

День 11 (01.08.2021)

22.00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщенні 485 євро

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • готелі**/**** зі сніданками (2-місні номери) 
  • туристичні податки у готелях (city-tax) 
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце в автобусі під час нічних переїздів

 

Додатково сплачується:

  • 10€ - Covid страхування (15€ - туристам від 60 р.) - обов'язково за відсутності власного
  • 725 грн. - ПЛР- тест - обов'язково  
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/год. екскурсії) – за бажанням