АФЬОН ТУРЕЧЧИНА SPA

Автобусний тур 

06.02.2021-16.02.2021

 

11-денний автобусний SPA тур АФЬОН ТУРЕЧЧИНА

Туреччина, Румунія

Брашов, Бран, Бухарест, Афьон, Паммукале, Ієраполіс, Карахаїт, Фригійська долина

(Доганликале-Язиликая-Айязіні), Джумаликизик, Бурса, Стамбул (2 дні)

 

Вартість туру з людини при двомісному розміщені 455 EUR

День 1 (06.02.2021)

07:00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі зі спальними місцями

19:00 – 21:00 – проходження кордону Україна – Румунія

Нічний переїзд

 

День 2 (07.02.2021)

08:00 - 11:00 – БРАШОВ - «перлина Румунії», розташована у самому серці країни. Тут кожен будинок - загадка, кожна будівля - легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам'яні будиночки з кованими решітками воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинне німецьке містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п'ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (місцева валюта). Тут є своя чарівність і колорит!

11:30 - 13:30 – візитівка Румунії - замок БРАН. Його слава пов'язана з сумнозвісним графом Дракулою, головним персонажем роману XIX століття Брема Стокера «Дракула». Нараховуючи усього 17 кімнат, замок Бран є найбільш дорогою нерухомістю в країні вартістю приблизно в 140 мільйонів доларів.
16:00 – поселення до готелю*** у Бухаресті

 

День 3 (08.02.2021)

Сніданок 09:00 - 15:00 БУХАРЕСТ. За незвичайну красу міської архітектури і зелених мальовничих бульварів Бухарест з 1930-х років називають маленьким Парижем. Тут, як і в Парижі, є Тріумфальна арка. У вісімдесяті роки в Бухаресті щосили кипіло будівництво, але він так і залишився містом садів, тінистим і приємним, з численними вуличними кафе. У столиці Румунії змішалися традиції Заходу і Сходу, завдяки чому місту притаманний особливий, неповторний колорит.
Нічний переїзд

День 4 (09.02.2021)

11:.00 – поселення до SPA готелю**** (хамам та міні басейн з цілющою водою у кожному номері !!!) на термальному курорті біля м.

АФЬОН на 5 днів / 4 ночі

Вечеря

 

День 5 (10.02.2021)

Сніданок

Відпочинок до 12.00

12.30 – 16.30 АФЬОН – термальна столиця Туреччини З метою оздоровлення його щорічно відвідують 700 тис. чол. Назва Афьон означає «опіумний мак» - у колишні часи ця рослина була найпоширенішою культурою регіону. Символом Афьону є 220-метрова гора темного вулканічного походження, що височіє над старовинними кварталами. Щоб піднятися на неї, потрібно подолати 700 крутих сходів. На вершині стоїть стародавня фортеця, від якої згодом збереглася пара зруйнованих веж і фрагменти стін, а за ними - маленька мечеть і палац. Афьон відомий також своїми автентичними кварталами османської епохи. Історія курорту налічує нараховує 5000 років, але й досі сюди приїжджають туристи з усього світу, щоб скористатися лікувальними властивостями термальних вод, які допомагають відновитися фізично і психологічно, омолодитися і повністю розслабитися.

17.00 – повернення до готелю.

Відпочинок.

Вечеря

 

День 6 (11.02.2021)

Сніданок. Факультативно (25€) денна екскурсія ПАММУКАЛЕ, ІЄРАПОЛІС і КАРАХАЇТ. Памуккале - унікальний природний об'єкт, що розкинувся в південно-західній частині країни в 16 км від міста Денізлі. Винятковість місцевості полягає в її геотермальних джерелах, що утворилися серед травертинових відкладень. У перекладі з турецької мови Памуккале - це «Бавовняний замок», і таку назву якнайкраще відображає вигляд пам'ятки. Об'єкт, аналогів якому не знайти в усьому світі, знаходиться під охороною ЮНЕСКО і щороку приваблює до себе сотні тисяч туристів, відпочиваючих на курортах Туреччини.

Басейн Клеопатри вже давно став невід'ємною визначною пам'яткою Памуккале. У ІІ-му столітті до н.е. цар Пергама Євмен II звів неподалік від місцевості місто Іераполіс, що користувався великою популярністю у римлян, які не могли уявити своє дозвілля без видовищних уявлень. Амфітеатр, що вміщав до 15 тисяч глядачів, довгий час служив майданчиком для гладіаторських боїв. До наших днів споруда дійшла в доброму стані, чому посприяли тривалі відновлювальні роботи.

Зовсім поруч c Памуккале є невелике селище Карахаїт, що має власне маленьке червоне природне диво - червоно-руді травертини Кирмизи-Су, сформовані мінеральними джерелами з високим вмістом заліза.

Вечеря

 

День 7 (12.02.2021)

Сніданок

Відпочинок до 11.00

ФРИГІЙСЬКА ДОЛИНА (Доганликале-Язиликая-Айязіні)

3000-річна фригійська долина, яку внесена до тимчасового Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, розташована між містами Анкарою, Ескішехіром, Кутахом та Стамбулом. Фригійці, які її населяли, залишили після себе досить багато свідчень своїх високих культурних досягнень; здебільшого це були видовбані в скелях гробниці, датовані періодом розквіту Фригійського царства, що припав на VIII століття до нашої ери. Своїми неповторними природними красотами, гробницями, церквами римського і візантійського періодів, поселеннями стародавньої людини, Фригійська долина може змагатися з одним з найвідоміших і найзагадковіших місць Туреччини - Каппадокією.

Вечеря

День 8 (13.02.2021)

Сніданок

12.00 – 13.30 ДЖУМАЛИКИЗИК – найавтентичніше турецьке село.

Для того, щоб потрапити на 700 років назад, необов'язково створювати машину часу. Можна просто відправитися до цього села, розташованого поблизу Бурси та прогулятися по його вуличках, вимощених бруківкою з різнокольоровими будинками в османському архітектурному стилі.

14.00 – 17.00 БУРСА. Незважаючи на те, що Бурса має вражаючий масштаб, темп життя тут дуже розмірений і спокійний. Туристи приїздять сюди заради гарних мечетей, колоритних передмість, східних ринків. Чарівні вулиці міста з оригінальними будівлями в національному стилі ідеально підходять для тихих прогулянок. На цікавих туристів скрізь чекають гарні сюрпризи: привабливі ресторани з безліччю національних страв, відмінні магазини та майстерні.

19.30 – поселення до готелю**** у центрі у Стамбулі

 

День 9 (14.02.2021)

Сніданок

СТАМБУЛ. Пішохідна екскурсія (10€ / 2 години)

«О, Захід є Захід, Схід є Схід, і з місць вони не зійдуть» - так писав у своєму вірші Ред’ярд Кіплінг. Але цю мудрість спростовує Стамбул, що, перебуваючи безпосередньо на кордоні Європи та Азії, є символом переплетення двох культур. Він розташований по обидві сторони Босфорської протоки, яка з'єднує три моря: Чорне, Мармурове і Середземне. Стамбул, одне з найдавніших міст світу з величезною історією, в різний час встиг побувати столицею трьох імперій: Римської, Візантійської та Османської. Його минуле відображене у численних пам'ятках історії та культури.

Вільний час. Ніч у готелі

 

День 10 (15.02.2021)

Сніданок

Продовження знайомства зі Стамбулом до 12.00.

Нічний переїзд

 

День 11 (16.02.2021)

21:00 – повернення до Києва

Вартість туру з людини при двомісному розміщені 455 EUR

 

У вартість туру включено:

  • проїзд на комфортному автобусі
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру 
  • готелі**** зі сніданками (розміщення у 2-місних номерах)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • спальне місце під час нічних переїздів

Додатково сплачується:

  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€/ год. екскурсії) – за бажанням
  • 10€ - Covid -19 страхування (15€ - туристам від 60 років)
  • 30€ - 4 (чотири) вечері на курорті

 

Формування групи здійснюється до 20 січня